Keystone logo
Laurentide Aviation Uçan dersler
Laurentide Aviation

Uçan dersler

Saint-Féréol, Kanada

Request duration

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Uçmayı öğrenmek

Uçmayı öğrenmek hayatın en ödüllendirici maceralarından biridir. İster rekreasyon için uçmayı öğrenmeyi, havacılıkta kariyeri sürmeyi düşünüyor olun, hayatınızın en heyecan verici ve keyifli deneyimlerinden birine başlamaya hazırlanıyorsunuz.

IMG_3337

Rekreasyonel Pilot İzni, tek bir motorlu uçaklarla ve bir yolcu getirmenizi, gündüz saatlerinde yanınızda bulundurmanızı sağlar. Bu, uçmanız için en hızlı ve en ucuz yol. Rekreasyon iznini, kısa uçuşlarda veya uzun süre ülkenin herhangi bir yerinde hergün iş veya zevk için uçmak için kullanabilirsiniz. Rekreasyonel Pilot İzniniz deneyimi, Özel Pilot Lisansı'na zaman kazandırmanıza yardımcı olur.

Gece Derecelendirmesi ile Özel Lisansı'nı aldıktan sonra, heyecan verici bir deneyim için geceleri şehrin turuna çıkın. Hava gece sakin ve muhteşem bir görünümdür! Gece Derecelendirmesi, karanlıktan sonra uçuşunuza devam etmenize izin vererek esnekliğinizi arttırır; bu nedenle güneş battığında topraklanmanıza gerek yoktur.

Çoklu Motor Derecelendirmesi, iki ya da daha fazla motorlu uçaklarla uçağınızı emniyet altına almanızı sağlar. aralık ve çok motorlu uçakların hızı fazla konfor ve daha kısa sürede daha uzun geziler uçurduğunuz çoğu tekli daha yüksektir.

Enstrüman Oranı (IFR) ile hemen her havada uçabilirsiniz. Gökyüzü bulutlu veya açık olduğunda, bulut katmanlarının içinde veya üstünde uçabilir ve hedefinize ulaşırsınız. IFR'yi Çok Motor Dereceli ile birleştirmek size maksimum esneklik kazandırır.

Tipik Kariyer Gelişimi

Kişisel nedenlerle uçmak isteyen veya harika havacılık dünyasında kariyeri olan deneyimli uçuş eğitmenlerinin mükemmel personeli, size aşağıdaki lisanslar ve dereceler konusunda kaliteli eğitim sunmak için tamamen niteliklidir:

Kariyer Yolu

Yoğun Kariyer Eğitiminiz Özel Pilot Lisansı ile başlar. Ardından, Ticari Pilot Lisansınıza doğru gerekli uçuş süresini oluştururken ailenizi ve arkadaşlarınızı uçarken kullanabilirsiniz. 20 saatlik kros zamanına ihtiyacınız olacak, böylece heyecan verici geziler planlayabilirsiniz.

Ticari Lisans, kiralamak için uçmanıza izin verir. Birçok Kariyer Pisti pilotu, Multi-Engine ve Instrument Rating'i Commercial eğitimiyle birleştirmeyi tercih eder; bu nedenle, 200 saate ulaştığınızda ilk uçuş işinize başlamaya hazır olabilirsiniz. Gece Değerlendirmesi, başka gereklilik, Ticari Eğitim dahildir.

Öğretim Değerlendirme

Ticari Ruhsatınızı aldıktan sonra, uçmanın keyfini yaşarken deneyim ve saat kazanabilirsiniz.

tüzük

Birçok charter operatörü 200-250 saatlik uçuş süresince eş pilot kurmaktadır. Birçok farklı yere uçacaksınız.

Uçan Bush

Bu bir Float Rating gerektirir. Küçük kuzey topluluklarına ve avcılık / balıkçılık kamplarına yolcular ve hayati ihtiyaçları uçuracaktınız.

Küçük Taşıyıcılar

Bu taşıyıcılar genellikle 19 koltuklu uçaklarla güney ve kuzey bölgelerinde tarifeli uçuşları gerçekleştiriyor.

Hava Fotoğrafçılığı, Skydiving, Yaygınlaştırıcı Çekme, Fire Patrol

Bunlar yarı zamanlı pozisyonlar genellikle VFR uçuş süresi bina için iyidir.

Havayolu Taşımacılığı

1,500 saatiniz olduğunda, büyük jetler de dahil olmak üzere herhangi bir boyutta uçak uçağı yapmanıza izin veren Havayolu Taşımacılığı Pilot Lisansı'nı edinebilirsiniz. ATPL ile size açık birçok seçenekler vardır:

 • Havayolu
 • banliyö
 • Baş Uçan Öğretim
 • Yangın savaşçısı
 • Yönetici Tüzüğü
 • Tüzel
 • Kanada Taşımacılığı
Pilot ol

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Kanada Entegre Havayolu Taşımacılığı Pilot Lisansı
  • Toronto, Kanada
 • Ticari lisans pilot kursu
  • Saint Thomas, Kanada
 • Modüler kurslar cpl (a) - MEP (a) - ir (a) - vfrn
  • Barcelona, İspanya