Keystone logo
© BIMM University
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

Tanıtım

London Brunel International College'a Hoşgeldiniz

Güvenli, arkadaş canlısı ve pozitif bir ortam sunan kampüs merkezli bir üniversitede London Brunel International College'da prestijli bir dereceye ulaşmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

London Brunel International College'daki kariyer olanaklarınızı geliştirirken geniş kapsamlı istihdam edilebilirlik özelliklerini keşfedin ve geleceğinizi tasarlamak için bir sonraki adımı atın.

Kişisel Pathway Brunel Üniversitesi Londra'dan bir dereceye kadar

Londra Brunel Uluslararası Koleji (LBIC) sizin olduğu Pathway Brunel University London'da bir dereceye kadar. LBIC, dünya çapında 120'den fazla kolej ve kampüste çalışanların bilgi ve kaynakları konusunda uluslararası tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan küresel Navitas Grubunun bir parçasıdır.

LBIC, Brunel derecelerini tamamlamış ve dünyanın önde gelen bazı şirketlerinde başarılı kariyerlere başlayan birçok mezunu ile gurur duymaktadır. Şimdi size kendi kariyer hedeflerinize ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli bir eğitim sunmak için sabırsızlanıyoruz.

112642_LBIC01.png

Neden LBIC'deki Pathways öğrenmelisin?

LBIC mezunlarına verilen onur derecelerinin% LBIC mezunlarına göre

Bölüm

LBIC sizin olduğu Pathway Brunel Üniversitesi Londra

LBIC, çalışmalarınızda başarılı olmanız için gereken araçları size sağlayacaktır. Yüksek kaliteli hizmetimiz, potansiyelinizi tam olarak geliştirmenize yardımcı olacak ve özel akademik ve öğrenci destek personelimiz her adımda yanınızda olacaktır.

Brunel tesislerine tam erişim

LBIC öğrencileri ilk günden itibaren Brunel öğrencisidir. Bu, bu mükemmel üniversitenin sunduğu imkanların tümüne tam erişiminiz olacak demektir:

 • 24/7 kütüphane
 • Mesleki Gelişim Merkezi
 • Bilgisayar laboratuarları
 • Spor klüpleri ve toplumlar
 • Kampüs içi restoran ve kafeler
 • Gece kulübü
 • Sanat merkezi
 • Kariyer merkezi

Geniş bir kütüphane içeren öğretim ve öğrenme tesislerinden; özel kariyer hizmetleri ve bilgisayar laboratuarlarının en iyileri; spor kulüpleri ve toplumlarına; LBIC öğrencileri kampüs içi restoranlar, kafeler ve gece kulübü gibi çok sayıda sosyal olanaklara erişebilirler.

Destekleyici öğrenme ortamı

LBIC öğrencisi olarak, daha küçük sınıfların ve bire bir eğitim oturumlarının tadını çıkaracaksınız. Bu, önceki çalışmalarınızla Brunel arasındaki boşluğu başarılı bir şekilde kapatmanıza ve size üniversite çalışmalarınızda mükemmelleşmenize ve nihayetinde Brunel Üniversitesi'nden uluslararası kabul görmüş bir Lisans veya Yüksek Lisans derecesi ile mezun olmanıza yardımcı olacak beceriler, bilgi ve uzmanlık sunmanızı sağlayacaktır.

Akredite modülleri inceleyin

LBIC'in kursları ve modülleri, Üniversitenin akademik kadrosu ile ortaklaşa tasarlanmıştır, yani ilk günden itibaren LBIC'deki çalışmalarınızı tamamladığınızda ve Brunel University London'a ilerlerken size belirgin bir avantaj sağlayacak bilgi ve becerileri kazanacaksınız.

Çok kültürlü çevre

LBIC, tüm dünyadaki ülkelerden gelen öğrencileri, birlikte öğrenmeyi ve sosyalleşmeyi ve bunun sağladığı tecrübe ve gelecekteki bağlantıları göz ardı etmemesi gerektiğini ifade eder. LBIC, öğrencileri arasındaki çeşitliliği aktif olarak sağlar, bu da eviniz hakkında her zaman haberi yapacak birisini bulacağınız anlamına gelir; aynı zamanda uluslararası bir gerçekliğe ve gerçek bir İngiliz üniversite deneyimine maruz kalmanızı sağlar.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Konumlar

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

sorular