Keystone logo
LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

Tanıtım

LCI'ı İngilizce Okulunuz Olarak Seçmek

Deneyim Dili

LCI Vancouver her seviyeye yönelik çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Müfredatımız çeşitlidir ve konuşma İngilizcesi ile akademik İngilizceyi dengelemek için tasarlanmıştır. Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz etkileşimli öğretim tarzları ve çeşitli aktivite ve sosyal etkinliklere yer vermeleriyle tanınırlar.

Yenilikçi English Plus kurslarımızdan birindeyseniz etkinlikleriniz Sanat, Tasarım, İşletme veya Aşçılık/Konuk Ağırlama gibi belirli bir ilgi alanına göre özelleştirilmiştir.

İstatistik

Aktif, arkadaş canlısı ve uluslararası çevre

100'den fazla farklı ülkeden öğrenci, LCI'nin güzel Vancouver, Kanada'daki İngilizce okulunda eğitim almayı seçti. Okulumuzda dünyanın her yerinden insanlar buluşuyor ve hayatlarının en güzel zamanlarını yaşarken ömür boyu arkadaş oluyorlar!

Break-time oyunları, partiler, özel etkinlikler ve uluslararası tema geceleri sayesinde, eğlenceli, bol bol İngilizce, kültürel, sosyal ve eğitimsel değişimi teşvik ediyoruz.

Profesyonel ve yardımcı öğretmenler

LCI'ın tüm öğretmenleri, profesyonel İngilizce öğretmenliği eğitimi ve TESOL sertifikalarına sahip, ana dili İngilizce olan kişilerdir. Yetenekli ve arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmeye devam etmelerine yardımcı olan eğlenceli ve ilgi çekici bir sınıf atmosferi yaratır. İngilizce okulumuzda bu kadar çok sayıda deneyimli, yüksek kaliteli öğretmene sahip olmaktan gurur duyuyoruz!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

LCI'ın çok çeşitli İngilizce kursları ve programları, öğrencilerin ilgi alanlarına odaklanmalarını ve zayıf yönlerinin üstesinden gelmelerini sağlar. İngilizce okulumuzda öğrenciler programlarını haftalık olarak değiştirme esnekliğine sahiptir.

Esnek Cuma dersleri, eğlenceli ve ilginç aktiviteler

LCI Vancouver'ın beğeni toplayan ÜCRETSİZ Cuma Etkinlikleri, öğrencilerin İngilizceyi günlük durumlarda kullanmalarına olanak tanır. Açık hava programı öğrencilerin İngilizceyi okul ortamının ötesinde ve günlük yaşamlarında kullanmalarına yardımcı olur. Bu pratik yaklaşım öğrenme sürecini geliştirir ve güven oluşturur. Öğrenciler her hafta (Aylık Mezuniyet Günleri hariç) o hafta için planlanan 6 ila 8 farklı etkinlik arasından seçim yaparak ekstra ücret ödemeden katılabilirler. Bu aktiviteler arasında Vancouver çevresinde gezi turları, doğada yürüyüşler, kültürel deneyimler ve spor etkinlikleri yer almaktadır.

Birçok seçenek arasında gezi turları, spor, yemek pişirme ve kültürel deneyimler vardır! Bu aktivitelere katılmak için EKSTRA ÜCRET YOKTUR!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

  Kampüs Özellikleri

  LCI Kampüsü

  LCI Vancouver türünün tek örneği bir İngilizce dil okuludur. Dersleriniz , kampüsü ve tesisleri kardeş kolejimiz LaSalle College Vancouver ve uluslararası lisemizle paylaştığımız 80.000 metrekarelik bir binada verilmektedir. Renfrew İstasyonu'ndan birkaç adım uzakta bulunan deneyiminiz, Vancouver'ın gerçek bir bölgesinde gerçek bir deneyimdir.

  Güvenli kampüsümüz haftanın 7 günü 24 saat açıktır, bu da tesislere haftanın her günü ve ders saatleri dışında erişebileceğiniz anlamına gelir.

  Dersleriniz giriş katındaki son teknolojiye sahip yeni sınıflarda gerçekleşecek ve kafeterya, kütüphane, bilgisayar çalışma odaları ve bistro gibi kampüsün tüm olanaklarına erişebileceksiniz!

  Bir LCI dil öğrencisi olarak , tıpkı tam zamanlı üniversite ve lise öğrencileri gibi bir öğrenci kimlik kartı alacaksınız. Faaliyetleriniz Vancouver'ın her yerini keşfetmenizi sağlayacak ve aynı zamanda kampüsteki yerli ve yabancı öğrencilerle arkadaşlık kurma şansı verecektir.

  ÖĞRENCİ DENEYİMİNİZ

  Kampüs içi Dil okulu

  24 saat AÇIK Kampüs

  İngilizce PLUS Kursları

  Yepyeni Derslikler

  Kütüphane

  Uygulamalı Sanatlara Pathways

  Bistro & Kafeterya

  Kitapçı

  Öğrenci kimlik Kartı

  Etkinlikler ve Kulüpler

  Üniversite öğrencileri

   Konumlar

   • Vancouver

    188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

   sorular