Keystone logo
Lehigh Carbon Community College Moda Tasarımı AA (FSDA)
Lehigh Carbon Community College

Moda Tasarımı AA (FSDA)

Schnecksville, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bu program, moda dünyasına girmeye özel ilgi duyan öğrenciler için tasarlanmıştır. Program, öğrencileri güzel sanatlar ve moda kavramlarında bir temel oluşturmanın yanı sıra, dijital araçları kullanarak tasarımları oluşturmak ve manipüle etmek için gereken teknikler konusunda eğitim verir.

Güzel Sanatlar programında olduğu gibi, Moda Tasarımı müfredatı Lehigh Carbon Community College ve The Baum School of Art, Allentown arasındaki bir ortaklıktan oluşur. Bazı öğrenciler, transfer yerine kişisel zenginleştirme veya istihdam için çalışma programını takip edebilirken, derece, dört yıllık bir kolej veya üniversitede lisans derecesine götüren bir programa girmeye hazırlanan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Dört yıllık kolejlerin veya üniversitelerin gereksinimleri büyük ölçüde değiştiğinden, öğrenciler mümkün olan en kısa sürede amaçlanan bir transfer kolejini seçmeli ve amaçlanan transfer kurumunun programı ile ders seçimini koordine etmek için danışmanlarıyla birlikte çalışmalıdır. Tüm öğrencilerden yatay geçiş veya istihdam başvuruları için bir portföy hazırlamaları beklenecektir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Giyim Tasarımı ve Mağazacılık Ön Lisans Derecesi (ADAM)
    • Alameda, Amerika Birleşik Devletleri
  • Moda Tasarımı ve Mağazacılıkta Uygulamalı Bilimler Associate
    • Mesa, Amerika Birleşik Devletleri
  • Moda Tasarımı Sertifikası
    • New York, Amerika Birleşik Devletleri