Keystone logo
© BIMM University
London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

London Business Training & Consulting

Tanıtım

İşletme Dersleri İngiltere

Londra İş Eğitimi

LBTC'nin hizmetleri, çok sektörlü ve küresel düzeyde bilgi ve deneyime sahip iş ve yönetim danışmanları uygulayarak teslim edilir. LBTC'nin hizmet sunma modelinin önemli bir özelliği, sürdürülebilirliğin temel değerine uygun olarak tamamen kağıtsız olmasıdır. Sonuç olarak, tüm kurs materyalleri, dokümantasyonu ve iletişimi elektronik olarak iletilir, bu da operasyonun verimliliğine ve müşterilerin öğrenme deneyimlerine daha fazla katkıda bulunur.

LBTC'de, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını anlamak için özen gösterilir ve hizmet sunumu, müşterinin gereksiniminin benzersiz doğasını ele almak için buna göre uyarlanır. Sürekli olarak uzun vadeli iş ilişkileri kurmak ve beslemek için çalışıyoruz. LBTC'nin konumlandırma beyanı, iş ve yönetim sorunlarını çözerek müşterilerimizin ortakları olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz, dünyadaki tüm bireylerin ve organizasyonların iş ve yönetim eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamaktır. LBTC'nin misyonu, müşterilerimize çözümler sunan, yenilikçi, sürdürülebilir ve erişilebilir, birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktır.

500 işletme ve yönetim kursu içeren bir açık kurs portföyü sunuyoruz. Açık kurslar, 1 gün ile 2 hafta arasındaki sürelerdir ve her 4 ayda bir tekrarlanır, böylece olası müşterilere kendi programlarına uygun bir kurs tarihi seçme fırsatı verilir.

Daha karmaşık iş ve yönetim sorunları yaşayan müşteriler için, LBTC ayrıca ısmarlama eğitim ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Bu servis seçenekleri, müşterilerimizin karşı karşıya olduğu zorlukların özel niteliğini ele almak için son derece uygundur.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, LBTC'deki temel değerlerimizden biridir.

Kağıdın çevresel etkisi önemlidir. Kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları hava, su ve toprak kirliliğine katkıda bulunur. Bu konu, küresel kağıt tüketiminin son kırk yılda% 400 oranında artmasıyla daha da artmaktadır.

Eğitim ve öğretim kurumları, güvenleri ve sonuç olarak kağıt israfları nedeniyle kötü şöhretlidir. Kağıt gerçekten geri dönüştürülebilir, ancak herkes geri dönmez.

LBTC, küçültme, yeniden kullanma ve geri dönüşüm mantığını benimsedi ve kağıt kullanımını reddederek bir adım daha ileriye taşıdı. Tüm iletişim, belge ve kurs materyallerinin elektronik olarak teslim edildiği kağıtsız bir operasyon modelini hayata geçirdik.

Elektronik ortam kullanmanın ilave faydası, bu yaklaşımın sağladığı muazzam verimliliklerdir. Tüm paydaşlarımızı yeşile gitme çabalarımızda LBTC'ye katılmaya teşvik ediyoruz.

Konumlar

  • London

    One Lyric Square Hammersmith, W6 0NB, London

sorular