Keystone logo
LVC London School of English

LVC London School of English

LVC London School of English

Tanıtım

BİZ KİMİZ

LVC London School of English , öğrenim deneyiminizi olabildiğince keyifli hale getirmek olan profesyonel eğitimli öğretmenler ve personele sahip bir dil okulu.

LVC'nin amacı sadece size öğretmek değil, ilerlemenizi izlemek ve seçtiğiniz kursa devam ederken size destek olmaktır. Öğrenci refah faaliyetlerini koordine eden ve destek hizmetlerimizi denetleyen, tam potansiyelinize ulaşabileceğiniz en uygun atmosferi yaratmaya yardımcı olan özel personelimiz var.

GÖREVİMİZ

Pozitif ve kapsayıcı, öğrenen merkezli bir ortamda para eğitimi için yüksek kaliteli ve değer sağlamak. Öğrencilerin mümkün olduğunca kolay bir şekilde gelişmelerine ve bütünleşmelerine yardımcı olmak için öğrencilerin gerçek ve pratik hedeflerine odaklanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Destekleyici, eğlenceli ve güvenli bir ortamda dil eğitimi sağlamakta ve öğrencilerin gelişmesine ve gelişmesine yardımcı olmak.

ULUSLARARASI ARKADAŞLAR

Öğrencilerimizi çok takdir ediyoruz, değerlerini ve canlı kişiliklerini seviyoruz. Bütün kalbiyle, onların ilginç ve eşsiz insanlar olduklarına inanıyoruz ve bu nedenle okulumuzun sosyal tarafı bizim önceliklerimizden biri. Dünyanın her yerinden arkadaş edinmenin herkese açık olması gereken harika bir deneyim olduğuna inanıyoruz!

Konumlar

  • London

    148 Old Kent Road, SE1 5TY, London

sorular