Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

Tanıtım

Biz Kimiz

Manhattan College , 1853 yılında Aziz John Baptist de La Salle tarafından başlatılan bir Katolik öğreti emri olan Hıristiyan Okulları Kardeşleri tarafından kurulmuştur. Lasallian misyonu, herkes için kaliteli eğitime ve ihtiyacı olan komşularımıza hizmet etmeye odaklanmamızı sağlıyor. Pitoresk kampüsümüz Bronx'ta, Manhattan'ın merkezine metroyla 35 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Vizyonumuz

Geleneklere dayanan Manhattan College , yalnızca başarılı kariyerlere öncülük etmekle kalmayıp aynı zamanda dünyada da olumlu bir etki yaratan olağanüstü mezunlar üretiyor. Dönüştürücü Jasper eğitimi güçlü bir liberal sanatlar temeli üzerine kuruludur ve uygulamalı, dünyamızla gelişen ve uyum sağlayan teknik bilgilerle eşleştirilmiştir. Tarih, inanç ve güçlü liderliğin rehberliğinde Manhattan, ulusal sıralamada en değerli okul olarak tırmanmaya devam ediyor.

Misyon

Manhattan College , tüm inanç, kültür ve geleneklerin nitelikli erkeklerini ve kadınlarını kucaklayan, bağımsız bir Katolik yüksek öğrenim kurumudur. Manhattan College misyonu, mezunlarını kişisel gelişim, mesleki başarı, sivil katılım ve diğer insanlara hizmet için hazırlayan çağdaş, kişisel merkezli bir eğitim deneyimi sağlamaktır. Kolej, bu misyonu, geniş bir liberal eğitimi sanat ve bilim alanındaki belirli disiplinlerde yoğunlaşarak ya da işletme, eğitim ve mühendislik alanındaki profesyonel hazırlıklarla birleştiren programlar aracılığıyla sürdürür.

1853 yılında Hristiyan Okulları Kardeşler Enstitüsü tarafından kurulan Kolej, modern pedagojinin yenilikçisi ve öğretmen koruyucu azizi John Baptist de La Salle'nin mirasından ilham almaya devam ediyor. Bu Lasallian mirasının ayırt edici özellikleri arasında öğretimde mükemmellik, insanlık onuruna saygı, inanca yansıtma ve akıl ile ilişkisi, etik davranışa vurgu ve sosyal adalete bağlılık sayılabilir.

Akademisyenler

Carnegie Sınıflandırması

 • Yüksek Lisans Kolejler ve Üniversiteler

Akreditasyonlar

 • Manhattan College , Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından onaylandı
 • Eğitim ve Sağlık Okulu, Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Kurulu (TEAC) tarafından akredite edilmiştir.
 • İşletme Fakültesi, İşletme Koleji İşletme (AACSB) Uluslararası Gelişimi Derneği tarafından onaylanmıştır.
 • Lisans mühendislik programları, Mühendislik ve Teknoloji Akreditasyon Kurulu (ABET, Inc) tarafından akredite edilmiştir.

Okullar

 • Sürekli ve Profesyonel Çalışmalar
 • Eğitim ve Sağlık
 • Mühendislik
 • Liberal Sanatlar
 • Bilim

Popüler Mesleki Gelişim Programları

 • Yoğun İngilizce Dil Programları
 • ESL İki Haftalık Programlar
 • Çevrimiçi ve Kendi Hızınızda Programlar
 • K-12 Yaz Kampları
 • NYC Sınıf Sertifika Programları

Ayırt Edilme İşaretleri

Onur Toplulukları

 • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 286 kurumdan 1'i, ülkenin en eski ve en bilinen akademik onur topluluğu olan Phi Beta Kappa ile birlikte
 • 5 seçkin ulusal onur toplumları - Phi Beta Kappa, Sigma Xi, Kappa Delta Pi, Tau Beta Pi, Beta Gama Sigma

New York City Konum

Manhattan College öğrencilere her iki dünyanın da en iyisini sunar: sıkı sıkıya bağlı bir topluma ve ev gibi bir atmosfere sahip güzel bir kampüsün yanı sıra dünyanın en heyecan verici şehrine kolay erişim - New York.

Bu bölgedeki birçok kolej ve üniversite New York'a olan yakınlıklarıyla övünmektedir, ancak Manhattan College gerçekten eşsiz bir konum sunuyoruz. New York şehrinin sınırları içindeyiz ve kampüsümüz bir metro durağının bitişiğinde. Ancak, diğer birçok New York okulundan farklı olarak, öğrencilerimizin Frizbi'yi oynadığı, güneş altında eğitim gördükleri ve arkadaşlarıyla takıldığı bir dörtlü etrafında merkezlenen 23 dönümlük bir üniversite kampüsümüz var.

Riverdale: New York'ta bir vaha

Tarihi Riverdale semtinde bulunan Bronx'taki güzel kampüsümüz, onlarca restoran ve mağazanın yanı sıra New York'un en büyük parklarından biri olan Van Cortlandt Park'ın yakınındadır. Hepsinden iyisi, Manhattan şehir merkezinden sadece 35 dakika uzaktayız. Rakipsiz konumumuz, New York şehrinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanmanın eşsiz ve güvenli bir yolunu sunar. Gerçek bir üniversite kampüsü deneyimine sahip olacaksınız ve ayrıca New York'ta bulunan işlere ve stajlara, ayrıca bu şehirde bulunan muhteşem kültürel deneyimlere kolayca erişebileceksiniz.

Mahalle Turu

Manhattan College güzel Riverdale konumu ve civardakilerin sunduğu imkan ve olanaklardan bazıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

Neden Manhattan College Bronx'ta?

Öyleyse neden Bronx'ta Manhattan College ? Kampüsümüz aslen Manhattan'da 131. Cadde ve Broadway'in kesiştiği noktada bulunuyordu. 1923'te Manhattan College , büyüyen bir öğrenci kitlesini barındırmak için mevcut Riverdale konumumuza taşındı. Ancak Manhattan College olarak 60 yıldan daha uzun bir süre önce kurulmuş olan kurum, coğrafi yanlış isim yazmasına rağmen adı korumaya karar verdi.

Dünyanın En Büyük Şehri

NYC gibi bir yer yok ve öğrencilerimiz bu şehrin sunduğu her şeyden tam olarak faydalanıyor. Öğrencilerin yarısından fazlası, mezun olduktan sonra tam zamanlı istihdama yol açan birçok öğrenciyle staj yapmaktadır. New York'a ve burada bulunan çok sayıda şirkete erişimimiz nedeniyle staj ve iş bulma konusunda belirgin bir avantaja sahip olacaksınız. Ve profesörlerimizin çoğu New York'u, Wall Street, Tabiat Tarihi Müzesi ve Birleşmiş Milletler gibi yerlere geziler düzenleyen bir sınıf olarak kullanıyor.

Şehirde eğlenmenize yardımcı olacak programlar da sunuyoruz! Her hafta cumartesi günleri şehirdeki yeni bir siteyi görün, ayrıca yurtlarda düzenlenen ve düzenlenen yurtlarda düzenlenen haftalık NYC gezileri. Ya da Central Park'ta bisiklet sürmek ya da East Village'de gezinmek gibi tatlı şeyler yapmak için SoNYC kulübüne katılın. Öğrenci Ofisi Ofisimiz, Broadway showları, Yankees oyunları ve Madison Square Garden'daki etkinlikler için rutin olarak indirimli biletler sunmaktadır.

akreditasyonlar

AACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • The Bronx

  Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

sorular