Keystone logo
Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Tanıtım

Sıradan bir denizci olmak için verilen eğitim, DANMARK Eğitim Gemisi gemisindeki yolculuk ve Danimarka Frederikshavn'daki Denizcilik ve Teknik Koleji - MARTEC ustalık atölye eğitiminden oluşur.

Sıradan bir denizci, bir gemide, güvertede ve motor bölümünde her türlü işi üstlenmek zorundadır ve bir denizci çok yönlü olmalıdır ve bir ekibin sorumlu bir üyesi olarak işte o kadar iyi olur, denizdeki değişen ve zorlu görevlere o kadar iyi adapte olacaktır.

Eğitim Gemisi DANMARK her yıl 80 öğrenci kabul etmektedir. Ayrıca, yolculuk başlamadan önce öğrencilerin okulu bırakması durumunda bekleme yerleri sunuyoruz. Başvuru formunuzu aldıktan sonra sürekli olarak kabul görüşmeleri yapıyoruz.

Eğitim, gemideki pratik çalışmalar, teknik konulardaki sınıflar, çalışma güvenliği ve çevre, yangınla mücadele, seyir ve yol kuralları, pratik denizcilik, deniz teknolojisi, denizde güvenlik, ilk yardım, bakım vb. Arasında değişir.

Eğitimi ve 12 aylık denizcilik hizmetini tamamladıktan sonra, bir gemicilik okuluna başvurmak için yol açıldı veya Denizcilik ve Teknik Koleji'nde sağlam bir denizci sertifikası getiren kursu bitiren 20 hafta sonra.

Konumlar

  • Frederikshavn

    Haanbaekvej 54 9900 Frederikshavn Denmark, 9900, Frederikshavn

    sorular