Keystone logo
Miami University - Regionals

Miami University - Regionals

Miami University - Regionals

Tanıtım

Miami Üniversitesi Bölgesel Yarışmaları Hakkında

Miami University Regionals, Miami University'nin ulusal üne sahip, oldukça saygın bir devlet üniversitesi olan iki toplum temelli kampüsü olan Miami Hamilton ve Miami Middletown'u içerir. Diğer bölgesel konumlar arasında West Chester'daki Voice of America Learning Center (VOALC) bulunmaktadır.

Miami'nin bölgesel konumlarının tümü ideal bir şekilde I-75'e yakın konumdadır. Hamilton kampüsüne State Route 129'dan kolayca ulaşılabilir, Middletown kampüsü I-75'ten birkaç dakika uzaklıktadır ve Voice of America Öğrenim Merkezi West Chester'daki I-75'in hemen çıkışındadır.

Küçük sınıflar, uygulamalı öğrenme ve esnek planlama - Miami Üniversitesi Bölge Yarışmalarına katılmanın pek çok avantajı vardır. Uygun konumdaki kampüslerimizde ve çevrimiçi olarak sunulan programları ve fırsatları keşfedin.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg

Vizyon Bildirisi

Zihinleri Güçlendirmek, Toplulukları Güçlendirmek

Görev beyanı

Miami University Regionals, farklı öğrenenler için liberal sanatlara dayanan yüksek kaliteli uygulamalı eğitime açık erişim sağlar.

Değerler Bildirimi

Miami Üniversitesi, üyeleri liberal bir eğitimin hem karakter niteliklerine hem de zekaya dayandığına inanan akademik bir topluluktur. Diğer kişilerin haysiyetine, başkalarının haklarına ve mülkiyetine ve başkalarının farklı inançlara sahip olma ve ifade etme hakkına saygı duyarız. Dürüstlüğe, doğruluğa ve ahlaki davranışların önemine inanıyoruz. Öğrenmenin kalbi olan sorgulama özgürlüğünü savunuyor ve bu özgürlüğü muhakeme ve kişisel sorumluluğun kabulüyle birleştiriyoruz.

Miami Regionals, temel değerlerini, daha büyük üniversite için yukarıdaki değerler beyanına dayandırırken, aşağıdaki temel değerleri de vurgular:

 • Erişim: Miami Üniversitesi diploması için çok çalışmak isteyen her öğrenci, açık erişim kabul politikamız, uygun fiyatlandırma, esnek zamanlama ve çeşitli kurs verme yöntemlerimiz aracılığıyla bir tanesini takip edebilecektir.
 • Topluluk: Bölgesel toplulukların, bu toplulukların içinde ve yakınında çalışan kişiler ve kuruluşlarla sürekli bir ilişki kurduğunu gösteren müfredat, müfredat ve müfredat dışı programlama yoluyla kurulduğu yerel topluluklara bağlıyız.
 • Çeşitlilik: Her bir bireyin Miami Bölgesellerine getirdiği niteliklere değer veriyoruz ve farklı geçmişlere, deneyime ve kimliklere sahip insanlar öğrenmek için bir araya geldiklerinde ortaya çıkan zengin eğitim fırsatlarını kucaklıyoruz.
 • Öğrenci Başarısı: Kaliteli danışmanlık, akademik destek ve öğrenme yardımı, müfredat dışı ve ders dışı programlama, öğrenciler için yüksek kaliteli hizmetler sunan yetenekli personelin işe alınması ve elde tutulması ve kariyer gelişimine sağlam bir odaklanma yoluyla başarıyı sağlamaya kararlıyız. mezun katılım hizmetleri aracılığıyla yerleştirme ve mezuniyet sonrası destek.
 • Mükemmeliyet Öğretimi: Yetenekli bir fakülteyi işe almaya ve sürdürmeye kararlıyız. Miami Regionals'da bir kariyer seçen fakülte, yenilikçi sınıf ve çevrimiçi deneyimler yaratmaya derinden bağlıdır, ilgili ve zorlu araştırma girişimleri ve kampüse ve topluma anlamlı hizmetle tamamlanır.

142878_pexels-photo-5716028.jpeg

Hızlı Bilgiler

Miami Regionals, ulusal bir üne sahip, oldukça saygın bir devlet üniversitesi olan Miami University'nin bölgesel, toplum temelli kampüsleridir. Uygun fiyatlı eğitim ve esnek bir ders programı ile Miami Regionals, son teknoloji uygulamalı öğrenim ile dünyaca ünlü bir liberal sanatlar vakfı sunar. Bölgesel lokasyonlar arasında Miami Hamilton, Miami Middletown ve West Chester'daki Voice of America Learning Center (VOALC) bulunmaktadır.

Kolaylık Önemlidir

Miami'nin bölgesel banliyö kampüslerine başvurun ve şunların keyfini çıkarın:

 • Miami Üniversitesi derecesi
 • Uygun fiyatlı ders
 • Tamamen çevrimiçi olarak öğretilen, artan sayıda kurs içeren esnek sınıf programları
 • Yakında, ücretsiz otopark
 • Yerinde çocuk bakımı

Buradan Başlayın, Burada Bitirin veya Oxford'da

Öğrencilerimizin çoğu, lisans derecelerini tamamen bölgesel yerlerde ders alarak kazanmaktadır. Diğerleri bölgesel kampüslerde başlar ve taşınmak için gerekli kriterleri karşıladıktan sonra Oxford kampüsünde derecelerini tamamlar.

Öğrenci Başarısına Destek

Miami'nin bölgesel konumları SİZİN düşünülerek tasarlandı. Sınıf içinde ve dışında akademik destek, kaliteli fakülte eğitimi, ücretsiz akademik eğitim ve danışmanlık, küçük sınıflar, kariyer hizmetleri ve mesleki gelişim VE işbirliğine dayalı eğitim programlarını içerir.

AYRICA çeşitli kulüpler, rekabetçi atletizm, hizmet-öğrenme fırsatları ve kültürel programlara erişim ile canlı bir öğrenci hayatı, çok yönlü bir öğrenci deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Açık Kayıt Politikası

Miami'nin bölgesel kampüsleri açık bir kabul politikasına sahiptir; bu, ilk kez üniversite öğrencilerinin her yaşta lise diploması veya GED ile otomatik olarak kabul edildiği anlamına gelir. İlk kez üniversite öğrencisi olmayan öğrenciler, önceki kurum (lar) ındaki kümülatif not ortalamalarına göre kabul için değerlendirilecektir.

Akreditasyon

Miami Bölge Kampüsleri, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Kuzey Merkez Birliği üyesidir.

Dört Mühendislik Teknolojisi programı , Mühendislik Akreditasyon Komisyonu ABET tarafından akredite edilmiştir.

Geleneksel BSN ve RN-BSN müfredatı, Kolej Hemşireliği Eğitimi Komisyonu (CCNE) tarafından akredite edilmiştir. Geleneksel BSN müfredatı Ohio Hemşirelik Kurulu'ndan onay almıştır.

Çevrimiçi kursların eyalet yetkisi. Devlet Yetkisi, belirli bir eyalette yerleşik olan bir eğitim kurumu tarafından belirli bir eyalette ikamet edenlere sunulan uzaktan eğitim kursları ve programlarının devlet tarafından düzenlenmesinin yanı sıra, belirli bir eyaletteki çeşitli uzaktan olmayan faaliyetlerin o eyalet dışındaki kurumlar tarafından devlet tarafından düzenlenmesini ifade eder.

142386_pexels-photo-3184291.jpeg

Bölgesel Konumlar

Miami'nin bölgesel konumları arasında Hamilton ve Middletown'daki kampüsler ve West Chester'daki eyaletler arası yakınlarında bulunan Voice of America Öğrenim Merkezi bulunmaktadır.

Miami, 1946 sonbaharında Hamilton ve Middletown'da öğretmenlik yapmaya başladı ve II.Dünya Savaşı'ndan dönen gazilere hizmet etmek için kursları bu topluluklara genişletti ve GI Haklar Bildirgesi aracılığıyla derecelerini sürdürdü. Yıllar içinde Miami, bölgede beş akademik merkez geliştirdi - Hamilton, Middletown, Norwood, Piqua ve Dayton.

Yüksek öğrenim için güçlü yerel destek ve toplulukların tam hizmet kampüslerine sahip olma arzusuyla birleşen öğrenci nüfusunun sürekli büyümesi, 1966'da Middletown'un açılmasına ve ardından 1968'de Hamilton'a yol açtı. Miami'nin Dayton ve Piqua'daki çalışmaları alanlar Ohio State (lisansüstü programlar sağlayan) ile birlikte yapıldı ve 1967'de Wright State Üniversitesi'nin kurulmasına yol açtı.

West Chester'daki eski bir VOA aktarma istasyonunun yerinde inşa edilen Amerika'nın Sesi Öğrenme Merkezi, hem lisans hem de lisansüstü eğitim için Ocak 2009'da açıldı.

Güçlendirici Zihinler. Toplulukların Güçlendirilmesi.

Miami University Regionals, Oxford'da sunulan çoğu dört yıllık derece için lisans dereceleri, ön lisans dereceleri ve başlangıç kursları sunar. Küçük sınıflar, yerinde çocuk bakımı ve esnek planlama, Miami Bölge Yarışmalarını yaşamın ve kariyerin her aşamasında öğrenciler için çekici kılmaktadır.

Bölgesel Erişimimiz

Sizi başarıya giden yolda ilerleten mükemmel eşleşmeyi bulun. Üç lokasyonumuzu ve çevrimiçi programlarımızı keşfedin.

Hamilton Kampüsü

Miami'nin Hamilton kampüsü, Bölgesel hemşirelik programını ve birçok diğer lisans derecesini, ön lisans derecesini ve dört yıllık derecelerin çoğu için başlangıç kurslarını barındırır.

Middletown Kampüsü

Miami'nin Middletown kampüsü, dört yıllık derecelerin çoğu için lisans dereceleri, ön lisans dereceleri ve başlangıç kursları sunar. William & Patricia Schaefer Kariyer Hizmetleri Süitine ev sahipliği yapmaktadır.

Amerika'nın Sesi Öğrenim Merkezi

West Chester'da bulunan VOALC, Commerce Innovation Hub'a ev sahipliği yapmaktadır. VOALC, Miami'nin ulusal düzeyde derecelendirilmiş MBA Programı ve öğretim ve eğitim liderliğinde lisansüstü dersler sunmaktadır.

E-Üniversite

Önemli bir yatırım getirisi sağlamasıyla tanınan Miami Bölgesel E-Kampüsü, öğrencilere birinci sınıf bir eğitim sunmak için tasarlanmış esnek, çevrimiçi programlar sunar.

142132_pexels-photo-4560083.jpeg

Konumlar

Konumlar
 • Hamilton

  1601 University Blvd., OH 45011, Hamilton

  • Middletown

   4200 N. University Blvd., OH 45042, Middletown

   • West Chester

    7847 VOA Park Dr., Corner of VOA Park Dr. and Cox Rd., OH 45069, West Chester

    sorular