Keystone logo
Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

Tanıtım

MIAT Teknoloji Koleji, öğrencileri neredeyse yarım yüzyıldır teknik kariyerleri ödüllendirmeye hazırlıyor. O zaman, ülke çapında teknik sektöre büyük katkı sağlamıştır. MIAT Teknoloji Koleji, binlerce kişinin ödüllendirici teknik kariyerleri sürdürmek için gerekli olan endüstriyle ilgili becerileri, deneyimi ve bağlantıları edinmesine yardımcı oldu. 45 yılı aşkın teknik kariyer eğitiminin ardından MIAT College of Technology, en iyi işverenlerle mükemmel bir itibar ve güçlü çalışma ilişkileri kurmuştur.

Havacılık Teknolojisi programları, FAA sertifikalı müfredata odaklanan uygulamalı eğitimi kapsayacak şekilde 1969'da oluşturuldu. Havacılık Teknolojisi programlarının mezunları, kendilerini sertifikalı Uçak Gövdesi ve Güç Santrali (A&P) Teknisyenleri olarak nitelendiren federal sınavlara girebilirler.

Bugün bir MIAT Teknoloji Koleji öğrencisi olarak, teknik eğitim endüstrisindeki başarının gururlu mirasından ve MIAT Teknoloji Koleji'nin devam eden isminden yararlanacaksınız.

MIAT Teknoloji Koleji programları, nitelikli çalışanlar arayan endüstri liderlerinden gelen geri bildirimlere doğrudan yanıt olarak geliştirilmiştir. MIAT , ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmış programlar geliştirmek için işverenlerle ortak olur. Bir MIAT Teknoloji Koleji öğrencisi olarak, işverenlerin MIAT alakalı, güncel becerilere sahip olacaksınız.

Şu an teknik bir kariyerde ilerlemeye hazır bireyler için heyecan verici bir zamandır. MIAT Teknoloji Koleji, endüstri liderleri ile ortaklaşa geliştirilen kariyer odaklı eğitim sağlar. MIAT Teknoloji Koleji programları, meşgul yetişkin öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Pek çok öğrenci okula giderken çalışıyor ve / veya aile kuruyor. MIAT College of Technology'nin Gündüz ve Akşam dersi seçenekleriyle, size uygun programı seçebilirsiniz.

Konumlar

  • Haggerty Road,2955, 48188, Michigan

  • Northpark Central Drive,533, 77073, Houston

sorular