Keystone logo
Midlands Technical College Masaj terapisti
Midlands Technical College

Masaj terapisti

Online USA

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

MTC'de klinik masaj terapisti olun ve kendinizi çeşitli sağlık bakım ortamlarında, kaplıcalarda veya sağlık kulüplerinde çalışırken bulun veya bir gün kendi muayenehanenizi açabilirsiniz.

Bir klinik masaj terapisti olarak, yumuşak doku yaralanmalarını, kronik ağrı ve miyofasiyal yaralanmaları ve yapısal ve postüral bozuklukları tedavi etmek için masaj tekniklerini nasıl uygulayacağınızı öğrenin. Postüral değerlendirme, değerlendirme, kas testi ve uygulamalı palpatory becerileri kullanarak kas-iskelet sistemi işlev bozukluklarını (tonus sistemi) tanımlayabilen ve tedavi edebilen terapistler, ana akım tıpta talep artmaktadır.

Bu meslek, çoğu yumuşak doku yaralanmasının değerlendirilmesini ve tedavisini içerecek şekilde ilerlerken, klinik masaj terapistleri doktorlar, fizyoterapistler, kiropraktörler ve atletik eğitmenler için daha önemli hale geliyor. Spesifik anatomik ve fizyolojik hususlar için masaj tekniklerini temel kas-iskelet sistemi değerlendirmesi, değerlendirme ve müşteri eğitimi bilgisi ile birleştirmek, kas-iskelet sağlığı hizmetlerinde olumlu sonuçlar verebilir.

Okul Hakkında

sorular