Keystone logo
© Eva Dang
Morley College

Morley College

Morley College

Tanıtım

Morley College , Londra'da bulunan bir yetişkin eğitim kolejidir. Sanat ve tasarım, moda, diller, drama, dans, müzik, sağlık ve beşeri bilimler dahil olmak üzere çeşitli alanlarda kurslar sunmaktadır.

Geleceğinizi öğrenerek keşfetmenize yardımcı olmak için buradayız. Gelişmiş ve esnek hizmetimiz, güvenliğinizi ve programınızı aklınızda tutar, bu nedenle becerilerinizi geliştirmek, sağlığınıza öncelik vermek veya yaratıcı olmaktan keyif almak istiyorsanız, Morley'de sizin için kısa bir kurs vardır.

Bir Maceracı olabilirsiniz: Gerçek bir risk alan, her şey yeni yollar açmak ve yaratıcı olasılıklara doğru yolculuk yapmakla ilgilidir. Belki de çevreci olmaya hevesli ve gezegenimizi korumak için teknolojiler ve uygulamalar geliştirmeye hazır bir Korumacısınız . Belki bir Fütüristsin - kutunun dışında düşünmek yerine, daha iyi bir dünya için yeni stratejilerle onu yeniden inşa ediyorsun.

Yeni beceriler üzerinde çalışmak, büyük soruları tartışmak, iyi hissetmek ya da yaratıcı olmaktan zevk almak isteyip istemediğinizi, Morley'de sizin için - ist'unuzu bulabileceğiniz bir yetişkin eğitimi kursu var.

Konumlar

  • South Bank

    Westminster Bridge Road,61, SE1 7HT, South Bank

    programlar

    sorular