Keystone logo
Morrison Institute of Technology

Morrison Institute of Technology

Morrison Institute of Technology

Tanıtım

Morrison Tech, Midwest'teki, hatta belki de ulusun Premier Mühendislik Teknolojisi ve Ağ Yönetimi Koleji'dir. Uygulamalı Eğitim Yaklaşımımız, öğrencilerin yaparak öğrenmelerine ve başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmelerine olanak tanır.

Öğrenciler iş gücüne girmeye ve istihdamın birinci gününde bir etki yaratmaya hazırdır. Birçok öğrenci hızla ilerler. Pek çok öğrenci Morrison Tech'e güveniyor ve eğitimlerine devam etmeyi seçiyor. Morrison Tech'de edindiğiniz bilgi ve becerilerle, geleceğiniz için sağlam bir temele sahip olacaksınız.

Morrison Institute of Technology misyonu, Midwest ve çevresindeki bölgelerde mühendislik teknolojisi ve müttefik programlar alanlarında eğitim almak isteyen teknoloji odaklı öğrencilere hizmet vermektir. Kolej, ağırlıklı olarak, genel eğitime temel olan iletişim ve diğer becerilere özel vurgu yaparak, öğrenciyi kişisel yaşamında ve seçtiği kariyerde başarılı bir şekilde işlev görmeye hazırlayacak eğitim deneyimleri sağlayacak bir lisans kurumu olacaktır. öğrencinin yaşam boyu öğrenme sürecini resmi veya gayri resmi olarak devam ettirebileceği ve öğrenciyi bir vatandaş olarak yerel, ulusal ve dünya çapında üretken ve katkıda bulunan bir rol üstlenmeye hazırlayabileceği.

Kolej, Illinois Yüksek Öğretim Kurulu tarafından yönetilen geçerli eyalet tüzükleri uyarınca Illinois'de çalışma ve derece verme yetkisine sahiptir.

Konumlar

Konumlar
  • Portland Avenue,701, 61270, Morrison

sorular