Keystone logo
Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Mt. San Antonio College

Tanıtım

Mt. SAC

Mt. SAC, öğrenciler tam üniversite borcu olmadan tam üniversite deneyimi elde edebilirsiniz. Öğrencilerimize, yeni kariyerlerde başarılı olmaları, birinci sınıf üniversitelere kabul edilmeleri veya mevcut çalışma alanlarında ilerlemeleri için ihtiyaç duydukları destek ve mükemmel eğitimi veriyoruz. 260'dan fazla derece ve sertifika programına, 25 destek programına ve 50'den fazla öğrenci kulübüne ve atletik programa sahibiz.

Görev beyanı

Mt. San Antonio College , tüm öğrencilere akademik mükemmellik ortamında eğitim hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktır. Özel olarak, Kolej, öğrencilerin çeşitli, sürdürülebilir, küresel bir toplumun üretken üyeleri olmaları için kaliteli eğitim, hizmetler ve iş gücü eğitimi sağlamayı taahhüt eder. Kolej temel becerilerin ustalığı, ön lisans ve sertifikaların başarı ve kariyer ve transfer tamamlanması yoluyla yaşam boyu öğrenmeye hazırlayacak sözü Pathways . Üniversite, bu taahhüdü farklı kökenleri, deneyimleri, ihtiyaçları, yetenekleri ve hedefleri olan öğrencilere ilgi çekici ve destekleyici bir öğretme ve öğrenme ortamı sağlayarak gerçekleştirecektir. Kolej, ekonomik başarının iyileştirilmesi, sivil katılımın ilerletilmesi, kişisel refahın artırılması, eleştirel düşüncenin desteklenmesi ve estetik ve kültürel deneyimlerin zenginleştirilmesi yoluyla topluluğumuza hizmet etmeye adamıştır.

Vizyon Bildirisi

Mt. San Antonio College , ülkedeki önde gelen topluluk kolejlerinden biri olarak görülmeye çabalamaktadır. Topluluk kolej öğretiminde, programlarında ve hizmetlerinde lider olarak görüleceğiz. Birinci sınıf bir kolej olarak, dürüstlük ve saygı içinde öğrencilerin başarısına odaklanan kaliteli eğitim programlarına ve hizmetlerine erişim sağlayacağız. Bu itibarı, öğrencilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun beklentilerini tutarlı bir şekilde aşarak kazanacağız.

Temel değerler

 • Bütünlük: Bir güven atmosferinde birbirimize dürüst, etik ve saygılı davranırız.
 • Eşitlik ve Çeşitlilik: Tüm farklılıklara saygı duyuyoruz ve onları memnuniyetle karşılıyoruz ve kampus toplumu genelinde başarılı olma konusunda eşit fırsat yaratıyoruz.
 • Topluluk İnşası: Açık iletişim, özen ve işbirliği ruhu ile sorumlu ortaklıklarda çalışıyoruz.
 • Öğrenci Odağı: Hem planlama hem de eylemlerimizde öğrencilerin ve toplumun ihtiyaçlarını ele alıyoruz.
 • Yaşam Boyu Öğrenme: Hem eğitim hem de destek hizmetlerinde mükemmele eşit erişim sayesinde yüksek eğitim hedeflerinin sürdürülmesine devam edilmesini teşvik ediyoruz.
 • Olumlu Ruh: Uyumlu çalışırız, şefkat gösteririz ve işimizle gurur duyuyoruz.
 • Etkili Yönetim: Zaman, yetenek, tesis ve fon kaynaklarını verimli kullanarak kurum ve çevreyi sürdürür ve geliştiririz.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123065_architecture.jpg" />

123065_architecture.jpg

Bir Bakışta

Profesörlerimiz ve eğitmenlerimiz alanlarındaki en iyilerden bazılarıdır. Öğrencilerimiz hayatın her kesiminden geliyorlar ve harika şeyler yapmaya devam ediyorlar. Tesislerimiz, rakiplerine üniversite binalarıyla rekabet ederek, öğrencilerimize en iyi alanda en iyi teknolojiyle çalışma fırsatı veriyor.

yer

Kampüs, Büyük Los Angeles Bölgesinin doğu ucunda bulunan Walnut, California'da 420 dönümlük alanda oturur. Ceviz şehri, Money Magazine tarafından yaşanabilecek en iyi küçük kasabalardan biri olarak kabul edilir. Çok çeşitli bir banliyö olan Walnut, ulusal olarak tanınan okulları ve binicilik topluluğu ile tanınır. Şehir, kırsal yaşamın cazibesini, Los Angeles'ın merkezine ve 40 kilometre mesafede bulunan kültürel ve rekreasyonel aktivitelere sadece 40 kilometre mesafede olmanın faydalarıyla birleştiriyor.

Mt. San Antonio College , sakinlerden çalışan profesyonellere ve uluslararası öğrencilere kadar herkese hizmet vermektedir. Yerel College District sınırları, Baldwin Park, Bassett, Charter Oak, Covina, Diamond Bar, Glendora'nın güney bölgesi, Hacienda Heights, Endüstri Şehri, Irwindale, La Puente, La Verne, Pomona, Rowland Heights, San Dimas topluluklarını kapsar. , Valinda, Ceviz ve Batı Covina.

Dinamik Topluluk

Mt. San Antonio College , çeşitlilik kampüsümüzü hayata geçiren şeydir. Öğrencilerimiz eşsiz geçmişlerden geliyor ve hayatlarının farklı yerlerinde. Bazıları doğrudan liseden geliyor, bazılarıysa aileleri ve tam zamanlı işleri var, ancak hepsi aynı sebeple burada: hedeflerine eğitim yoluyla ulaşmak. Her kesimden 50.000'den fazla öğrenciye gururla hizmet veriyoruz. Öğrencilerimizin yaklaşık yarısı derece ve sertifika istiyor. Diğer yarısı topluluk programlarından, iş gücü geliştirme sınıflarından ve diğer kredisiz derslerden zevk alıyorlar.

Kalite Akademisyeni

Akademik programlarımızın mükemmelliği ve çeşitliliği ile gurur duyuyoruz. Mt. SAC'de seçebileceğiniz pek çok farklı yol ile, buradan başlarsanız her yere gidebilirsiniz.

 • Mt. SAC En İyi 10 Kaliforniya Transfer Kolejidir
 • Seçilebilecek 240 derece ve sertifika programı
 • 200 mesleki gelişim ve topluluk kursları
 • Mt. SAC öğrencileri
 • Son teknoloji tesisler, sınıflar ve atölyeler
 • Öğrencilerin öğrenmelerine yardımcı olacak en iyi teknoloji ve birinci sınıf ekipman

Öğrenci Desteği

Gelişen kampüs ortamımız ve heyecan verici öğrenci takımlarımız ve kulüplerimiz sayesinde, Mt. SAC öğrencileri tam bir üniversite deneyimi yaşarlar.

 • 50'den fazla öğrenci kulübü
 • 22 atletik program (60'tan fazla eyalet ve ulusal şampiyonluk ile)
 • Öğrencilerin üniversitede başarılı olmalarına yardımcı olacak 25 ücretsiz destek programı

Eşsiz Değer

Kar amacı gütmeyen bir California Community College, Mt. SAC, sadece 46 $ bir birim için tam olarak onaylanmış üniversite dersleri vermektedir. Özel kurumlar ortalama 30 kat daha maliyetlidir.

Mt. San Antonio College","author_url":"","source":""}" alt="123066_flags2.jpg" />

123066_flags2.jpg

Neden Mt. SAC?

Seçim için sayısız nedenleri vardır Mt. San Antonio College . Öğrencilerimize herhangi bir hedefe ulaşmaları için yüzlerce akademik, atletik ve destek programı sunuyoruz. Dört yıllık bir üniversiteye geçmek, GED'inizi kazanmak, önlisans derecenizi almak veya işinize yardımcı olmak için sadece birkaç ders almak isteyip istemediğiniz, Mt. SAC'in sizin için bir programı var.

Esnek Programlar, Mükemmel Eğitim

Mt. SAC, grafik tasarımdan tarıma hemşirelikten klima onarımına kadar endüstrilerde ve konularda 90'dan fazla farklı derece programına ve 150 sertifikaya (kariyer eğitimi) sahiptir. Konu ne olursa olsun, kurslarımız en yüksek kalitededir. Mt. SAC öğrencileri, fakülteleri ve kolejin kendisi de çalışmaları için sayısız ödül ve ayrım kazandılar. Bizi En İyi 10 Kaliforniya Transfer Koleji yapan mükemmellik konusundaki kararlılığımızdır.

Tam Üniversite Borçsuz Tam Üniversite Deneyimi

California sakinlerine, Mt. San Antonio College . UC ve CSU okullarıyla aynı genel eğitim kurslarını veriyoruz, ancak onbinlerce dolara daha ucuza geliyoruz. Aslında, öğrenciler lisans derecesini yarıya başlayarak öğrenci borcu miktarının yarısı ile Mt. SAC ve ardından dört yıllık bir üniversiteye transfer. Tasarrufların yanı sıra, dört yıllık üniversitelerde bulabileceğiniz gibi rekabetçi atletizm takımları, öğrenci kulüpleri ve en son teknolojiye sahip tesisleri ve teknolojiyi sunuyoruz.

Öğrenci Desteği

Kolej, özellikle evde ihtiyaç duydukları desteği olmayan ya da destekleyecek aileleri olan öğrenciler için zor olabilir. Bu nedenle, öğrencilerimize başarılı olmaları için gereken tüm araçları sağlarız. Buna özel dersler, çocukları için günlük bakım, ESL kursları ve temel beceri dersleri de dahildir.

Konumlar

 • Los Angeles

  Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

sorular