Keystone logo
Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Northeast Wisconsin Technical College

Tanıtım

1912'de kurulan NWTC, öğrencilerin yüksek teknoloji kariyerlerine hazırlandıkları ve lisans derecelerine başladıkları, ulusal düzeyde sıralanan, iki yıllık bir devlet üniversitesidir. NWTC her yıl 32.000'den fazla öğrenciye hizmet verdi; 7.800 öğrenci derece ve diplomaların peşinden koştu ve sözleşmeli eğitim için 1.100'den fazla işletmeyle çalıştı.

Kolej, tüm öğrencilere yaşam kalitelerini iyileştirmek için en yüksek kalitede, yüksek teknoloji eğitimi sağlamayı taahhüt eder. NWTC'deki öğrencilere başarı için gereken kaynaklar sağlanır. Sonuç olarak, mezunların yüzde 94'ünden fazlasının mezuniyetten sonraki altı ay içinde kariyeri var ve yüzlercesi NWTC'nin yaklaşık 40 diğer kolej / üniversite ile transfer anlaşmaları yoluyla eğitimlerine devam ediyor.

Kolej, Mısır, Pakistan, Güney Afrika, Brezilya, Gana, İspanya, Moldova ve Çin dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 23'ten fazla ülkeden öğrenciyi ağırladı. Tüm NWTC öğrencilerine başarı için gerekli kaynaklar sağlanır. Sonuç olarak, mezunların yüzde 94'ü mezuniyetten sonraki altı ay içinde kariyere sahip; Bu mezunların yüzde 80'i kariyer alanlarında istihdam ediliyor. Yüzlerce mezun daha, NWTC'nin yaklaşık 40 diğer kolej / üniversite ile transfer anlaşmaları yoluyla eğitimlerine devam ediyor. Buradan başlayın. Her yere gidin!

153688_pexels-photo-6147175.jpeg

İnanıyoruz

Herkesin bir değeri olduğuna inanıyoruz. Yaş, cinsiyet, sosyal statü, din ile sınırlı değiliz. Onur ve çeşitlilikte birleştik.

Herkesin - kişisel ve profesyonel yolculuklarında nerede olurlarsa olsunlar - büyük hayaller kurabileceğine ve mevcut yerlerinin üzerine çıkabileceğine inanıyoruz. Herkesin daha yükseğe uçabileceğine inanıyoruz.

NWTC ulusal bir liderdir!

NWTC bir Achieving the Dream Leader College - öğrenci başarısını artırmayı ve başarı boşluklarını kapatmayı taahhüt eden topluluk kolejlerine verilen ulusal bir unvan.

Önlisans derecesi veren 5.000 kolej arasında NWTC, aşağıdaki alanlarda ABD kolejlerinin İLK% 1'inde yer almaktadır:

 • İletişim Teknolojileri / Teknisyenleri ve İlgili Destek Hizmetleri
 • Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri ve Destek Hizmetleri
 • Mühendislik Teknolojileri ve Mühendislikle İlgili Alanlar
 • Hassas Üretim

(Kaynak: ABD Eğitim Bakanlığı verileri 18 Ağustos 2014'te Community College Week'te yayınlandı)

NWTC, aşağıdakiler için doğru seçimdir ...

Kariyer seçenekleri

 • 200'den fazla ön lisans derecesi, teknik diploma, çıraklık ve sertifika.
 • Yaklaşık 40 kolej ve üniversite ile derece geçiş anlaşmaları.
 • 2017 mezunlarının% 97,9'u NWTC eğitimlerinden memnun veya çok memnun.

darbe

 • 2017'de 3.000'in üzerinde mezun.
 • American Association of Community Colleges (AACC) için Advancing Diversity ödülü için 2017 finalisti.
 • American Association of Community Colleges (AACC) Student Success Excellence Award 2015 finalisti.
 • 2003, 2004 ve 2006 yıllarında Amerika'nın en hızlı büyüyen 20 büyük kolejinden biri olarak seçildi (Kaynaklar: Community College Week ve US Dept. of Education).
 • Öğrenci başarısını, okulda kalmayı ve mezuniyeti teşvik eden ABD'deki iki yıllık kolejlerin ilk yüzde 12'sinde yer almaktadır (Kaynak: Aspen Enstitüsü).

Ekonomi

 • NWTC, binlerce çalışana eğitim vererek yılda 1,100'den fazla işletmeye hizmet vermektedir.
 • Alanlarında çalışan 2017 ön lisans mezunları için ortalama maaş 41.596 ABD dolarıdır.
 • 2017 mezunlarının yüzde 94,7'si Wisconsin'de çalışıyor; Yüzde 72,9'u NWTC bölgesinde çalışıyor.

Öğrenci Başarısına Adanmış

Öğrenci başarısı, NWTC'deki çalışmalarımızın merkezidir. Öğrencilerimize bir kimlik bilgisi kazanmalarına yardımcı olmak için mümkün olan her şekilde yardımcı oluyoruz. Kolej, öğrenci başarısı ve başarı boşluklarını kapatmak için Rüya Lider Koleji'ni Başarmak olarak adlandırıldı.

NWTC Misyonu

Biz, yetenekli ve kültürel açıdan kapsayıcı bir işgücünün gelişmesine yol açan tüm bireylere ve işletmelere eğitim, öğretim ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlayarak Kuzeydoğu Wisconsin'de hizmet veren iki yıllık bir teknik kolejiz. Sertifikaların, derecelerin, diplomaların ve kursların tamamlanmasıyla edinilen bilgi ve becerilerin uygulanması sonucunda müşterilerimiz ilçemizin ekonomik canlılığını canlandırmaktadır.

NWTC Vizyonu

NWTC, dönüştüren, güçlendiren ve ilham veren son teknoloji bir yaşam boyu öğrenme kolejidir.

Konumlar

 • Green Bay

  2740 West Mason St., WI 54303, Green Bay

 • Marinette

  1601 University Drive, WI 54143, Marinette

 • Sturgeon Bay

  229 N. 14th Avenue, WI 54235, Sturgeon Bay

sorular