Keystone logo
Northern Oklahoma College

Northern Oklahoma College

Northern Oklahoma College

Tanıtım

Eyaletin ilk kamu toplum koleji olan Northern Oklahoma College ( NOC ), yüksek kaliteli, erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim fırsatları ve hizmetleri sağlayan, hayatı değiştiren deneyimler yaratan ve öğrencileri etkili öğrenenler olarak geliştiren çok kampüslü bir arazi hibe kurumudur. Bağlantılı, sürekli değişen bir dünyada kendi topluluklarındaki liderler.

Öğrencilerimizi sıcak ve güvenli bir ortamda akademik hedeflerine ulaşmaya yönlendiren kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaya inanıyoruz.

Çeşitli fırsatlarla tam bir üniversite deneyimi elde etmek için sınıf içinde ve dışında öğrencilere destek sağlamaya inanıyoruz.

Sağlıklı, demokratik bir toplum için eğitimli vatandaşların gerekli olduğuna ve özgür ve açık ifadenin ve çeşitliliğin takdir edilmesinin yüksek öğrenimin temel taşları olduğuna inanıyoruz.

Ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliğe ve topluluklarımızın entelektüel, sanatsal, ekonomik ve sosyal kaynaklarını zenginleştirmenin önemine inanıyoruz.

Kişisel ve mesleki gelişim için entelektüel arayışın doğal değerine inanıyoruz ve öğrencileri 21. yüzyıl mesleklerine hazırlamamız gerekiyor.

Bilgi merkezli bir kurumun bilgiye dayalı bir ekonomi için hayati olduğuna inanıyoruz ve başarımızı ulusal modellere ve mükemmellik standartlarına göre ölçüyoruz.

Konumlar

Konumlar
  • Tonkawa

    East Grand Avenue,1220, 74653, Tonkawa

    sorular