Keystone logo
Northpoint Centre of Learning

Northpoint Centre of Learning

Northpoint Centre of Learning

Tanıtım

Northpoint Felsefesi

İş başarısı yönetsel istihbaratı tarafından oluşturulur. Yönetsel istihbarat eyleme geçirilebilir bilgi geliyor. Eyleme bilgi sadece gerçekten geçmiş deneyimin bir belgedir mevcut teori, bir gerçek zamanlı pratik boyutu uyararak oluşturulabilir. teori bittiği yerde ve gerçek öğrenme başlar. Bu başarılı bir kariyer ve müreffeh kuruluşlara yol açar.

Benzersiz Eğitim Modeli

500+ üzerinde Northpoint mezunlarının başarıları merkezi oluşturulur ve aşağıdaki benzersiz eğitim modeli için bir ifadesidir. Tüm dersler esasen kendi alanında en iyi kuruluşlarla işbirliği içinde yürütülmektedir. Bu her yıl gözden geçirilir ve sanayinin ihtiyacı doğrultusunda güncellenen müfredat geçerliliğini sağlar. eğitimli yöneticilerin ödeneği alan sanayi tarafından Kapat nişan kurslar yoluyla öğrenciler yetiştirmek ve akıl hocası üst düzey egzersiz yapıyor yöneticileri getiriyor.

Temel olayları Benzersiz Eğitim Modeli dır-dir -

 • Müfredat tüm öğrenme alakalı yapmak için sanayi ile istişare halinde tasarlanmış ve güncellenmektedir
 • Tüm eğitim sınıfa öğrenme gerçek hayat getirmek için yöneticilere elinde olan (100+ egzersiz yapıyor yöneticileri Northpoint öğretmenlik)
 • Her öğrencinin sahada ve canlı projelerde şirket staj çalışır
 • gelişimini desteklemek için programı Mentorluk
 • • sunum becerileri, zaman yönetimi, takım çalışması, tımar ve görgü vb gibi kişisel gelişim alanları üzerindeki odaklı program sayesinde tüm yuvarlak gelişme

Akademik mükemmellik

Edutainment Ödülleri'nde 2015 'İYİ PAZARLAMA İLETİŞİMİ & REKLAM YÖNETİMİ OKUL İÇİN HİNT OKULLARI' üst Six Arasında sırada Bina Academic & 2015 Sanayi Arayüzünde Yenilik DNA Yenilikçi B-okul ödülü) Edutainment Ödülleri'nde 2014'te Hindistan'da İlk 3 Reklam Okulları Arasında sırada

Sektördeki Görüntüleme

Öğrenme Northpoint Merkezi, küresel düşünen bize bir kesme kenarı ve benzersiz rekabet avantajı sağlayan zengin, kültürlü bir öğrenme ortamı sağlar. MBA içerisinde Pazar Araştırmaları veya Pazarlama İletişimi konusunda temel bilgilere vermek ederken, Northpoint programı ülkenin en büyük ve en başarılı reklam ve pazarlama şirketleri ile Sanayi Northpoint ortakları için gerekli özel eğitim zorluklarına getiriyor. Nielsen ile geliştirilen Bizim Pazar araştırma programı ortak işlerini bir gün başlayan olmanın eller bizim öğrencilere yardımcı gerekli tüm ön koşul getiriyor.

Öğrenme Northpoint Merkezi Lintas Çalışanların Refah Vakıflar tarafından kurulmuş olup, Lintas India Private Limited eski Hint hissedarları. Lintas Hindistan 16 işletmelerin önde gelen iletişim grubudur. Bu Şirketler Interpublic Grubu, ABD bir parçası olan Lowe Worldwide, bir üyesidir. Interpublic reklam ajansları ve pazarlama hizmetleri şirketlerinin dünya çapında lider bir kuruluştur. Dünya çapında 130 ülkede 43.000 çalışana sahiptir.

Konumlar

 • Mumbai

  Unit No. 13, Third Floor Prabhadevi Industrial Estate 408, Veer Savarkar Marg , 400 025, Mumbai

 • India Online

  Rustic Highlands Old Khandala Road Khandala - , 410 401, India Online

  sorular