Keystone logo
© BIMM University
Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Notre Dame Sixth Form College

Tanıtım

64620_64568__12A1181.jpg

Notre Dame Altıncı Form Koleji

Notre Dame, Leeds şehrinde bulunan ve aşırı derecede popüler olan ve abone olunmayan bir devlet kolejidir. Kolej, 1.600'den fazla yerel İngiltere öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır ve mükemmel bir üne kavuşturmak için eğitim için destekleyici ve heyecan verici bir atmosfer sunmaktadır.

Ücretli Uluslararası Öğrenciler, üniversite nüfusunun% 3'ünden fazlasını oluşturmaktadır ve üniversite topluluğumuza tamamen entegre edilmiştir.

Notre Dame 1898 yılında kuruldu ve sadece birkaç öğretim odasına sahip küçük bir şapelden, geleneksel binaların, bugün gördüğümüz kampus tarzı sitenin yaratılması için yeni binanın yanında mutlu bir şekilde oturduğu çok daha büyük bir kolejden yıllar geçtikçe büyüdü.

Notre Dame Kampüsü şehrin akademik merkezinde yer almaktadır. Leeds Üniversitesi'nin tam karşısında ve şehir merkezine bitişik olan otel, toplu taşıma araçları, mağazalar ve konaklama olanaklarıyla iyi hizmet alıyor ve canlı bir öğrenci ortamına sahip.

Dersliklerimiz, teknoloji atölyemiz ve laboratuvarlarımız amaçla inşa edilmiş ve iyi donanımlanmış ve diğer tesislerimiz bir spor salonu, eksiksiz bir BT merkezi ve geniş bir kütüphane suiti içermektedir.

Leeds şehrinde hayat

Leeds, İngiltere'nin kuzeyinde, Yorkshire ilçesinde bulunmaktadır.

Londra'dan trenle 2 saatten biraz fazla, Manchester'dan arabayla 1 saat uzaklıkta bulunan Leeds, kendi uluslararası havaalanı Leeds Bradford (LBA) vasıtasıyla dünyayla bağlantılıdır.

1 milyon insanın yaşadığı bir şehirdir ve Londra'nın dışındaki en büyük finansal bölgedir.

Leeds, uluslararası alanda öğrenimde lider bir merkez olarak kabul edilmektedir ve toplam öğrenci nüfusu 200.000'in üzerindedir.

Leeds'deki hava ılıman ve özellikle diğer İngiliz şehirlerine kıyasla nispeten kuru olduğu bilinen yerlerden biridir. Sıcaklıklar nadiren kış aylarında sıfır derecenin altına düşmekte ve ilkbaharın ilkbaharında ve yazında kentte birçok ceza ve genellikle 20 dereceyi aşan ortalama sıcaklıkların olduğu son derece güneşli günler bulunmaktadır.

Leeds'de yaşam hakkında daha fazla bilgi için:
http://www.visitleeds.co.uk/

Neden Notre Dame'i seçmelisin?

64621_64572_NotreDameCuvillyBuilding.JPG
 • Mükemmel sonuçlar

Uluslararası Öğrenciler için bu sene A düzeyi geçerlik oranı% 100'dü. Ülkedeki Altıncı Form Kolejlerinin her zaman en iyi% 10'undayız.

 • Öğretmenin kalitesi

Ofsted - İngiltere'deki okulları denetlemekten ve denetlemekten sorumlu hükümet dairesi - kolejimizi 'Olağanüstü' olarak tanımlıyor.

 • A seviyesi konuların geniş bir yelpazesi

İyi desteklenmiş ve kaynaktan temin edilmiş A seviyeli konuların geniş bir yelpazesini sunuyoruz. Öğrencilerin okumak için mevcut 30'dan fazla ders var.

 • Üniversiteye% 100 ilerleme

Tüm Uluslararası Öğrenciler, A Düzeyi dersini başarıyla tamamladıktan sonra üniversiteye gittiler.

 • OCRE Oxford, Cambridge, Russell Grubu deneyimi

En prestijli üniversitelerle ilgilenen öğrencilere rehberlik ve koçluk hizmetleri.

 • IELTS sınavına hazırlık ve İngilizce dil desteği

Akademik başarınızın önemli bir parçası.

 • Dinamik ders dışı program

İyi organize edilmiş ve kapsamlı bir etkinlik yelpazesi - hem spor hem de akademik.

 • Güvenilir sponsor

Beklediğiniz gibi, Notre Dame, Ev Sahibi Ülke Sınır Örgütü ile Seviye 4 Sponsorluk sistemi kapsamında Uluslararası Öğrencilere sponsorluk için mümkün olan en yüksek sıralamayı yürüten Yüksek Güvenilir Sponsor olarak tescillidir. Kolej Lisans No: 54JPRGKT3.

Akademik mükemmellik

64622_64570_building.JPG

A düzeyindeki sınavlarda% 100 başarı oranı

İngiltere nitelikleri, hem dünya çapında tanınmış hem de saygındır ve İngiltere'de eğitim alarak, geleceğiniz için sağlam bir temel oluşturacaktır.

AC derecesinde% 86 ile% 100 geçerlik oranı gurur duyduğumuz ve kanıtı olan bir şey:

 • Öğrenmeye ve Notre Dame'daki yüksek düzeyde kişisel temasa yönelik yapılandırılmış yaklaşım
 • Yüksek öğretim standartları ve uzman personelimizin özveri
 • Çalışkan öğrencilerimiz!

Uluslararası üniversite başvuru sahipleri için% 100 başarı oranı

Ayrıca üniversiteye harika bir okula kabul oranımız da var. Başvurulan Uluslararası öğrencilerin% 100'ü, burada ya da dışında yurtdışında üniversiteye devam etmektedir. İngiltere'de eğitim görmek istiyorlarsa UCAS (üniversite ve yüksek okullar uygulama sistemi) üzerinden başvururlar ve yalnızca üniversite eğitim sistemi aracılığıyla değil, aynı zamanda açılan listesindeki uzmanların rehberliği aracılığıyla yolun her adımında teşvik ve rehberlik verilir. Kariyer ofisinde. Bir üniversite başvurusunun karmaşık sürecine yönlendirmek için personel ve dışarıdan gelen konuşmacılar tarafından kapsamlı rehberlik sunulmaktadır.

"Doğru üniversiteyi bulmanıza, daha sonra hayatınızda yardımcı olmanıza yardımcı olacak iyi olanaklara sahipler. Onlar sadece seni unutmazlar. "
Liam, altıncı altıncı öğrenci

Bir Düzey uluslararası kabul görmüş niteliklerdir ve bazı öğrenciler, örneğin Jupas dışı sistem aracılığıyla Hong Kong Üniversitesi gibi diğer ülkelerdeki üniversitelere başvurmaya karar verirler.

İngiltere dışında başvuran öğrencilere, referanslar ve sonuç beyanları sağlayarak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

64623_64569_amandalanjesan.jpg

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Leeds

  St Mark's Avenue, Leeds LS2 9BL, , Leeds

programlar

sorular