Keystone logo
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Tanıtım

Neden Olympus Havacılık

Doğru Uçuş Okulunu Seçme

Doğru eğitim okulunun seçimi, yetkili bir Özel veya Profesyonel Pilot olma yolunda ilk adımınız ve vereceğiniz en önemli karardır.

Uçmayı öğrenmek için sıradan bir yaklaşım yoktur. Başarılı bir uçuş kariyeri, ancak havacılık eğitiminin biçimlendirici saatlerinde en iyi eğitimi alarak mümkündür. OA'nın temel amacı, ilk günden itibaren öğrenci pilotlar için mümkün olan en iyi temeli sağlamaktır. Hiçbir şeyi şansa bırakmadan hiçbir kısayol yapmıyoruz.

“Uçmak bir sanattır ve uçma sanatı doğru personel tarafından öğretilir ve öğrenilir.”

Harika Öğretim Deneyimi

Olympus Havacılık Baş Uçuş Eğitmeni Cpt Stavros Anastasiadis'in Göze Çarpan Özellikleri

Hava Kuvvetleri pilotu, sivil pilot, Uçuş Eğitmeni, Uçuş Eğitmeni Eğitmeni, Uçuş denetçisi olarak 34 yılı aşkın tecrübesi ile 3800 hava kuvvetleri, 9250 sivil saati ve 250 deniz uçağı saatinden oluşan toplam 13300 saat uçuş süresi, Yunanistan'ın en iyi Uçuş Eğitmenlerinden biri olarak kabul edilir.

0'dan ATPL'ye (Hava Taşımacılığı Pilot Lisansı) etkili eğitim kursları sağlarken, giriş seviyesi pilotları için müfredat tasarımı, yönetimi ve revizyonu yoluyla oldukça zorlu bir hava kuvvetleri ve ticari ortamda örneklendirilmiş katı öğretim ve öğretim becerileri, JAA / EASA düzenlemelerine göre dört Uçuş Eğitim Organizasyonunda (FTO / ATO) MCC, denetim ve değerlendirme. 280'den fazla özel ve profesyonel pilotu başarıyla eğitti.

Kitabın yazarı Uçma sanatı ve tekniği .

Uçuş güvenliği
OA'nın temel amacı, uçuş güvenliği ve bakım standartlarının Bölüm FCL / EASA yönetmeliklerine göre Mesleki Eğitim sağlamaktır. OA, yalnızca EASA ve Yunanistan'ın HCAA sertifikalı uçakları tarafından kullanılmaktadır. Havaalanı işletmesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


antrenman tecrübesi
Olympus Havacılık, Yunanistan / Selanik'teki Yunanistan Sivil Havacılık Otoritesinin (HCAA) yetkisi altında onaylı bir JAA / EASA Eğitim Organizasyonu EL-ATO 134 Horizon Havacılık Akademisi'dir. Olympus Havacılık, Hava Kuvvetleri ve Sivil Havacılık endüstrisinden Profesyonel pilotlar tarafından binlerce uçuş saati ve eğitim sürecinde büyük deneyime sahip olarak kurulmuştur. Yer Eğitmenleri, havacılıkta uzmanlık becerilerini ve uzun zaman deneyimini kanıtlamıştır.

Mükemmel Hava
Selanik'teki mükemmel hava koşulları, değerli zaman ve para kaybetmeden yıl boyunca kesintisiz eğitim vermemizi sağlar.
Yaz aylarında, yüksek sıcaklıklar bazen 27 ila 33 santigrat derece arasındadır, ancak bazen daha yükseğe tırmanırlar.
Sonbahar ve kış aylarında geceler önemli ölçüde soğuktur ve normal gündüz sıcaklıkları 21 ila 25 santigrat derece arasındadır.

50'den fazla havaalanı (Uluslararası Yapı)
İleri eğitim için öğrenci pilotlar ve Saat Üreticileri Yunan anakarası ve adaları (örn. Mikonos, Santorini, Korfu, Girit, Rodos, Kos, Zakynthos, Skiathos, Midilli) çevresindeki 50'den fazla havaalanı ve havaalanında ziyaret etme ve eğitim alma fırsatına sahiptir. ve diğer birçok Avrupa havaalanında, VFR veya IFR yaklaşımları için.

Sadece 12 ayda
Olympus Aviation'da Zero to ATPL kursunu tamamlamak için gereken ortalama süre , tüm Eğitim ve Sınavlar da dahil olmak üzere 12 - 14 aydır.

misafirperverlik
OA'da, eğitim programınızın her aşamasında, ilk giriş uçuşundan göreceli lisans sertifikasını tamamladığınız güne kadar misafirperver bir ortamda yönlendirileceksiniz.

Konumlar

  • Kalamaria Municipality

    14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

sorular