Keystone logo
© Eva Dang
Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Oxford International College of Beauty

Tanıtım

Oxford International College of Beauty Güzellik Okulu, Güzellik Okulu İngiltere'ye hoş geldiniz. 1990 yılında kurulan Oxford International College of Beauty , İngiltere'deki en prestijli uzman güzellik eğitim kurumlarından biridir.

Öğrencilere dünyanın en yüksek vasıflarını sunan, dünyanın önde gelen Spa'larının bazılarında işe giriş kapısı ve egzotik yerlerde kariyer yapan Oxford International College of Beauty , güzellik endüstrisine son derece profesyonel terapistler sunmanın ayrılmaz bir parçası.

OICB, yüksek profesyonel standartlar, istisnai muayene sonuçları ve istihdam beklentileri için kıskanılacak bir üne sahiptir. Güzellik ve spa endüstrisi profesyonel terapistlere heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Oxford International College of Beauty , bu keşif yolculuğuna başlamak için bir yer.

Güzellik endüstrisindeki popüler ve heyecan verici kariyer fırsatları tarafından teşvik edilen güzellik terapisi eğitimi talebi, Oxford International College of Beauty başarısına katkıda bulunur.

Öğrencilere dünyanın en yüksek vasıflarını sunan, İngiltere'nin bazılarında ve dünyanın önde gelen Spa'larında ve egzotik bölgelerdeki kariyerlerinde bir geçiş kapısı olan Oxford International College of Beauty , güzellik endüstrisini son derece profesyonel terapistler ile sunmanın ayrılmaz bir parçası.

Yüksek mesleki standartlar, istisnai muayene sonuçları ve istihdam olanakları için kıskanılacak bir üne sahip olan Oxford International College of Beauty Cotswolds, en çekici pazar kentlerinden biri olan Witney'de özel güzellik terapisi eğitimi vermektedir.

Witney, alışveriş, eğlence, sinema, bar ve restoranlar için mükemmel imkanlara sahip hareketli bir pazar kasabasıdır. Oxford, Blenheim Sarayı, güzel Cotswold köylerine kolayca ulaşılabiliyor ve Londra'ya sadece bir buçuk saat uzaklıkta.

Oxford International College of Beauty , ASICs tarafından 'Premier College' statüsüne layık görülmüş ve Birleşik Krallık Sınır Ajansı'na kayıtlı bir sponsor olmuştur.

Güzellik ve spa endüstrisi profesyonel terapistlere heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Oxford Interational College of Beauty, bu keşif yolculuğuna başlamak için bir yer.

Konumlar

  • Witney

    Waterside Court New Bridge Street Witan Way, OX28 6FE, Witney

sorular