Keystone logo
Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Tanıtım

PAC Üniversitesi

PAC Üniversitesi, Kenya'daki Üniversite Eğitimi Komisyonu tarafından kiralanan, Seçkin Liderlik Üniversitesi'dir.

Kozmopolit bir yüksek öğrenim kurumu olan Afrika, dünya ülkelerindeki öğrenciler, personel ve öğretim üyeleri ile birlikte. Çeşitliliğimiz size sağlıklı sosyal etkileşimler yoluyla genişleyen bir dünya görüşü için eşsiz bir platform sunuyor.

PAC University, öğrenim ortamını eğlenceli ve interaktif hale getiren ve öğrencilerimiz için evden uzakta bir ev oluşturan uygun bir öğretim-öğretim ortamı sunmaktadır.

Öğretim elemanlarımız hem yerel hem de uluslararası öğretim üyelerinden oluşmaktadır ve dünya çapında ünlü kurumlardan yüksek eğitim almışlardır. Onların yoğun çalışmaları ve kişisel dikkatleri sayesinde, sizi Tanrı'nın sizi tasarladığı lider haline getirmeye yönlendirirler.

PAC Üniversitesi akademik bir kurum değildir. Her deneyim, kasıtlı olarak, liderlik gelişimine bütünsel bir yaklaşım sunmak üzere tasarlanmıştır.

Akademik deneyim, PAC Üniversitesi'nin zenginleştirici çevreyi oluşturan mükemmel bir uyum sağlamak için manevi ve müfredat dışı deneyimlerle buluşuyor.

VİZYONUMUZ:

Yüksek kaliteli, dönüştürücü ve değer temelli eğitimle karakterize edilen birinci sınıf bir Hristiyan üniversitesi olmak.

Görevimiz:

Kilisede ve toplulukta Tanrı'ya hizmet için eğitim, araştırma ve inovasyon yoluyla dönüşümlü tanrıça Hıristiyan liderler geliştirmek.

Bizim Temel Değerler

1.. Gerçek ve ahlaki bütünlüğün peşinde 2. İnsanların önemini vurgulamak 3. PAC'ın farklı topluluğu için karşılıklı saygı ve işbirliği 4. İncille ve manevi oluşuma öncelik ve odaklanma 5. İçerik, yapı ve süreç eğitiminin önemi 6. Öğrenci, öğretim görevlileri ve personel arasında iş, ruhsal yürüyüş ve hizmette mükemmellik 7. Öğrenci, öğretim üyeleri ve personel arasında hizmetkar liderlik değerlerini yakalamak

Temel Taahhütlerimiz

1.. Pratik deneyim ve liderlik gelişimi üzerine kaliteli vurgu 2. PAC misyon ve inanç bildirimini kucaklayan çeşitli kültürlerden gelen inanç cemaati 3. Kaliteli öğretim ve eğilme 4. Yüksek performanslı profesyonel personel istihdamı 5. Bilgi teknolojisi 6. Stratejik planlama ve değerlendirme 7. Stratejik ittifaklar kurmak ve gerçeği, sevgiyi ve adayı aramak için çeşitli iletişim araçlarıyla topluma ulaşın 8. Kritik sosyal konuları ele alan araştırmalar ve burslar 9. Topluma lider bir Hıristiyan kaynak merkezi olarak topluluk hizmeti

Hedeflerimiz:

1.. Yüksek öğrenimde Hristiyan inancına ve uygulamaya yönelik üniversite düzeyinde öğretim sağlamak; Afrika'nın kiliselerine hazırlanmak için: Kilisenin bakanlıklarında yetkinlikle hizmet etmek üzere olgun, kararlı ve vicdani bakanlık liderleri; 2. Çeşitli Hristiyan bakanlıklarında ve laik mesleklerde liderlik ve etkinlik pozisyonlarında öğrencileri Hıristiyan hizmet için donatmak; 3. Üniversite düzeyinde araştırma ve eğitim yoluyla bilgi ve becerileri geliştirmek ve iletmek; 4. Bilgiyi daha da korumak, geliştirmek, üretmek, iletmek, iletmek ve yaymak ve böylece Kenya ve Afrika'nın ruhsal, dini ve entelektüel yaşamını ve kültürel gelişimini teşvik etmek; 5. Afrika Kilisesinin gelişimi ve genişlemesinde ve liderliğinde etkili bir rol oynamak.

Özellikle, her bir öğrencide gelişmeyi arzuluyoruz:

1.. Tanrı ile canlı, büyüyen bir ilişki; 2. Kutsal Kitap'ın tarihi geçmişini ve bağlamını anlama, Kutsal Kitap ile ilgili yorumlamanın doğru metodolojisi ve Kutsal Ruh'a duyarlılığı temel alan sağlam bir evanjelik teolojik vakıf; 3. Tanrı'nın verdiği hediyeler doğrultusunda Tanrı'ya, kiliseye ve dünyaya fedakârca hizmet etmek için akıllı bir bağlılık.

Konumlar

  • Nairobi

    OUR CONTACTS Pan Africa Christian University | P.o Box 56875 – 00200, Nairobi | Kenya. Call Centre +254205293034, Main Campus: +254721932050, +254734400694 Valley Road Campus: +254202318203 Email: [email protected] / [email protected] | Website: www.pacuniversity.ac.ke Facebook: www.facebook.com/pacuniversity and Twitter twitter.com/PacUniversity1.

    sorular