Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Palm Beach State College

Palm Beach State College

Palm Beach State College

Tanıtım

Palm Beach County'de Başarıya Pathway

Palm Beach State College , 80 yıldan daha uzun bir süre önce kapılarını açtığından beri, Palm Beach County'nin olağanüstü büyümesi ve refahının ayrılmaz bir oyuncusu olmuştur. Mezunlarımız - nesiller boyu topluluk ve iş liderleri - her endüstriyi etkiledi ve bugün de yapmaya devam ediyor.

1933'te Florida'nın ilk devlet üniversitesi olarak kurulan Palm Beach State, üç sınıf ve 41 yerel öğrenciden, 161'den fazla ülkeden beş kampüse ve 48.757 öğrenciye büyüdü. ABD'deki önlisans mezunlarının en iyi üreticilerinden biri olan PBSC ayrıca lisans dereceleri, profesyonel sertifikalar, kariyer eğitimi ve kurumsal ve sürekli eğitim sunmaktadır.

Yıllar boyunca, Palm Beach State College misyonunu, programlarını genişletti ve Palm Beach County'deki en büyük yüksek öğrenim kurumu ve Florida College System'deki 28 kolej arasında dördüncü en büyük (FTE'ye dayalı) haline geldi. Her yıl, Palm Beach County lise mezunları diğer tüm kurumlardan daha fazla PBSC'yi tercih ediyor. Öğrenciler, Lake Worth, Boca Raton, Palm Beach Gardens, Belle Glade ve Loxahatchee Groves'taki kampüs yerlerine kaydolurlar ve çevrimiçi kurslar alırlar.

Konumlar

  • Lake Worth

    South Congress Avenue,4200, 33461, Lake Worth

    sorular