Keystone logo
Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Pacific College of Technology

Tanıtım

Teknoloji Pasifik Yüksekokulu Muhasebe, İşletme, Yönetim ve Bilgi Teknolojisi dersleri sunan, mesleki eğitim ve öğretim ödüllü kayıtlı sağlayıcısıdır. Bizimle diploma / ileri diploma tamamlayarak, öğrenciler Avustralya'da en üniversitelere girmek için bir yol açmak ve iyi gerçek hayat iş için hazırlanmıştır.

Top 10 neden Technology Pasifik Koleji seçmek için

kolej ASQA onaylı ve CRICOS kayıtlı. Tüm kurslarımız Avustralya Nitelikler Çerçevesi izleyin ve AQTF standartlarına uygundur. Biz sorunsuz Sydney'de okuyan geçiş yardımcı olmak için son derece nitelikli ve destekleyici personel var. Biz çok rekabetçi fiyatlandırma yapısını sunuyoruz. Üniversiteye Teknoloji Pacific College kazanılan kredi aktarabilirsiniz. kolej esnek sınıf zamanlamaları vardır (akşamları ve hafta sonları mevcuttur). Teknoloji Pasifik Koleji'nde Dersler dinamik bir iş ortamında başarılı olmak için doğru bilgi ve becerileri sağlamak. Bizim öğretim elemanı yüksek teknoloji ve yenilikçi bir ortamda eller, pratik eğitim vermektedir. ihtiyaçlarını karşılamak için seçilen derslerin iyi bir dizi vardır. kolej elverişli Sydney, Avustralya merkezinde hemen yanında Auburn Tren İstasyonu'nun yanında yer almaktadır.

Hands-on, uygulamalı eğitim

Biz seçtiğiniz kariyer yapabilmek için gereken pratik becerilere odaklanın. Size teoride sağlam bir temel vermek, o zaman nasıl gerçek dünya iş durumuna uygulamak için size öğretmek.

Avustralya üniversiteleri tarafından tanınmaktadır

Tüm kurslarımız hükümet onaylı, bu yüzden Avustralyalı üniversite ve kolej tarafından tanınır. Teknoloji Pasifik Koleji ile bir diploma (veya üzeri) alarak, lisans diploma programına yönelik kredi alabilirsiniz.

üniversiteye hazırlanmak

Biz, deneme, rapor ve ödev yazma gibi size hayati akademik becerilerinin öğretimi, araştırma, referans ve eleştirel analizi ile Avustralyalı bir üniversitede ileri eğitim için hazırlamak yardımcı olacağız.

Zevkli bir öğrenme deneyimi

Bizim rahat ve samimi kampüs atmosferi ile Avustralya'da zaman elde edersiniz. Ayrıca, biz Sidney konumlar, barbeküler ve spor turnuvaları geziler gibi aktiviteler sponsor you have fun yardımcı olacak.

Sydney hakkında

Kolej Sydney CBD yaklaşık 20 km Auburn, bulunur. kolej 2 dakika öğrencilere rahat ulaşım imkanları, yakındaki alışveriş merkezleri, marketler, restoranlar ve eğlence keyfini fırsat sağlar Auburn Tren İstasyonu'na yürüme mesafesindedir. Sydney benzersiz öğrenme ve sosyal deneyimler için en iyi ortamlardan birini sağlar.

Konumlar

  • Sydney

    Pacific College of Technology Level 1, 91-95 Rawson Street Auburn , NSW 2144, Sydney

    sorular