Keystone logo
Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Tanıtım

Son on yılda Qindao College (QDC) ve ilerleme Çin'de yüksek öğrenim gelişiminde dikkat çekici olmuştur. Biz uluslararası ve yerel akademisyenler ve enerjik bir kampüs toplumun yetenekli bir ekip ile yüksek rütbeli bir üniversiteye nispeten mütevazı başlangıcından büyüdü. QDC öğrenciler ve geniş bir topluluğun üyeleri olarak bizler artık toplumu ilerletmek ve Çin'in önde gelen bir üniversite olarak kendimizi kurmak için bu başarıyı pekiştirmek için hazırız, birlikte, bu sonucun yararlananlar vardır.

Fazla 16.000 öğrenci, 1.500 personeli ve 47 den fazla lisans ve diploma programları ile, QDC Çin'de üst bağımsız okullarından biri olarak kabul edilmiştir. Hızlı büyüme, ancak, insan ölçeğinde bir kurum kültürü Borne azalmadı. Her yıl öğrencilerin çok çok onlar QDC aldığınız deneyimler ve destek oranı.

QDC, öğrencilerin kendi kişisel hedefleri ve kariyer özlemleri için uygun müfredat seçiminde seçenekleri var. Staj ve iş olanakları öğrencilerin gelecekteki kariyer için pratik deneyim esasını kazanmak için izin ve lisans programları toplum ile istişare içinde dizayn edilmiştir. QDC öğrenciler için akademik peşinde ve eğlence arasında bir denge önemini anlayan, ve kapsamlı akademik, sportif, kültürel ve eğlence olanakları sunuyor. QDC Öğrenciler, fazla 45 öğrenci kulüpleri ve kuruluşları kendilerini özgür.

QDC ikinci beş yıllık kalkınma planının finiş hattına ilerliyor gibi, mükemmellik için büyüyen bir üne sahip yapar. Biz her zamankinden daha öğrencilerin büyük bir vücut karşılama ve ev ve yurtdışından gelen gençler için geniş tabanlı, disiplinler ötesi eğitim gücümüze yerine heyecan verici yeni bir kurs daha geniş tanıtacak. Çin'de yüksek öğretimde bu yeni dönemin girişmek gibi, biz çok bize katılmanızı umuyoruz. Sen QDC rahat bir yer bulmak kesindir. Yakında geçiş yolumuzda için sabırsızlanıyoruz!

Konumlar

  • Qingdao

    No.79, Tieqishan Road, Chengyang District, 266106, Qingdao

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular