Keystone logo
© Quality Fly
Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Quality Fly Aviation Academy

Tanıtım

Yeni Havayolu Pilot Eğitim Programı

Akademinin Entegre ATPL'si, dünya çapında en zorlu havayollarında uçma konusunda en yüksek düzeyde yetkinliği sağlamak ve öğrencileri gerçek hayat koşullarına hazırlamak için tasarlanmıştır.

Yeni program yalnızca KSA, Gelişmiş UPRT, CBTA ve TEM gibi en yeni ve gelecekteki EASA gerekliliklerini içermekle kalmıyor, aynı zamanda aşağıdakileri de içeren yenilikleri de içeriyor:

 • AIRBUS 320 FFS DÜZEY D'de 40 saatlik APS MCC. Bu APS MCC, standart bir MCC'nin saatlerini iki katına çıkararak havayolu simülatörü değerlendirmesine hazırlığı büyük ölçüde artırır
 • Planör - Eğitim programlarında 3 uçuş Temel Planör ve teorik dersler. Havayollarının, taşıma becerilerini geliştirmek ve böylece otomasyon etkisini ortadan kaldırmak için eğitim yapılarına planör seansları eklemesi giderek daha yaygın hale geliyor
 • Eğitim, ICAO Temel yeterliliklerini takip ederek teknik becerileri tamamlayan sosyal becerilere odaklanarak havayolunun gereksinimlerine yöneliktir.
 • Kontrollü bir eğitim simülatörüne sınırsız erişim
 • Eşdeğer eski filoya göre %50'ye kadar daha düşük tüketim ile en yüksek çevreye saygılı yeni nesil cam kokpit filosunda %100
 • Çok motorlu uçakta gece uçuşları
 • Bire bir takviye eğitimi ve Kariyer Tavsiyesi hazırlığı dahil olmak üzere uçtan uca takip

Programımız hakkında bilgi edinmek veya Pilot olmanın sizin için iyi bir seçenek olup olmadığını keşfetmek için bizimle iletişime geçin veya Açık Günlerimizden birine katılın.

Neden EASA Lisansı?

Havacılık Otoriteleri tarafından tüm dünyada en çok tanınan Lisans. FAA Lisansına kıyasla daha yüksek standartları
ve daha güvenilir öğrenci izleme kayıtları sayesinde Havacılık Otoriteleri EASA lisansı sahiplerini işe almayı tercih etme eğilimindedir.

FAA, ABD gibi birçok ülkede bir Havayolunda First Officer olarak çalışmak için en az 1500 uçuş saati gerektirmektedir. Bununla birlikte, EASA sahiplerinin ATPL Entegre kursunu tamamladıktan sonra herhangi bir Havayolunda Birinci Zabit olarak uçmak için en az toplam 220 saat sınırlaması yoktur.

İstatistik

Ölçütlerimizle gurur duyuyoruz

+%90

Teorik bilgi
İlk Kez Sınav Geçme Oranı

+%95

Uçuş Eğitimi
İlk Kez Sınav Geçme Oranı

+150K

Havayolu Deneyimi
Ekibimiz tarafından tahakkuk ettirilen Uçuş Saatleri

+30

Milliyetler
Kaliteli Fly Çeşitliliği Destekler

filo

11 uçaktan oluşan bir filomuz var:

 • 3 Tecnam P2002JF
 • 5 Tecnam P2008 JC
 • 2 Tecnam P2006T
 • 1 Cessna 172S

Filomuzu 2018 yılından bu yana yılda iki uçak olacak şekilde yeniliyor ve büyütüyoruz. 2024 yılında 4 adet yepyeni Tecnam P2008 uçağımız daha gelecek.

Simülatörlerimiz aşağıdakilerden oluşur:

 • 1 FNPT II Elite King B200 Turboprop MCC (IFR aşamasında kullanılır)
 • 1 Airbus A320 Full Motion Level D Tam Uçuş Simülatörü (Barajas Uluslararası Havaalanında yerleşiktir ve eğitiminizin APS-MCC kısmı için kullanılır.

  Kampüs Özellikleri

  Yeni Nesil Havayolları baz alınarak optimize edilmiş tesisler

  • Ilkokul
  • yönetim
  • Uçuş Operasyonları

  Eğitiminiz için neden İspanya'nın Madrid kenti en uygun yer?

  • Yılda >300 güneşli gün, kursun daha hızlı tamamlanmasına olanak sağlar.
  • > Madrid'i dünyaya bağlayan günde 1.500 uçuş.
  • >Zenginleştirilmiş bir eğitim ortamı için İspanya, Portekiz ve Kuzey Afrika çevresindeki 40 Uluslararası Havaalanı.
  • -Kuzey Avrupa ülkelerine göre %30 daha az yaşam maliyeti.

  Sıcak Ortam

  Somut olmayan ve en dikkat çekici değerlerimizden biri de aile ortamımızdır . En iyi performansın , öğrencilerin kendilerini evlerinde, sıcak bir ortamda hissettiklerinde elde edildiğini biliyoruz. Öğrencilerimize tanıdık bir ortamda Havayolu Pilotları olarak başarının anahtarlarını sunmak için sıkı ve tutkuyla çalışan ekibimizle gurur duyuyoruz.

   kabul

   Sorularınızın hızlı bir şekilde yanıtlanmasına mı ihtiyacınız var?

   Kabul görevlilerimize mesaj gönderin:

   Güney Avrupa ve Latin Amerika: Juan Antonio de Soto +34 659 68 81 58 (İspanyolca/İngilizce)

   Kuzey Avrupa ve Dünyanın Geri Kalanı: Christopher Normandale +34 648 46 29 17 (İngilizce)

   Veya web sitemiz üzerinden bize mesaj gönderin.

   Öğrenci Görüşleri

   Neden Quality Fly Aviation Academy eğitim görüyorsunuz?</p>

   1. En İyi Yatırım

   ATPL kursumuzu adayın yaşam boyu yatırımı olarak görüyoruz. Quality Fly , rekabetçi bir fiyata en yenilikçi ve eksiksiz eğitimi sunar:
   Eğitimlerimiz APS MCC, UPRT, CBT, TEM ve KSA gibi en yeni ve gelecekteki mevzuat gerekliliklerini içermenin yanı sıra; ancak kursunda Tam Uçuş Simülatörü ve Planör eğitimini içeren tek akademi olarak sizlere ek değer sunuyoruz.

   2. Havayolu Odaklı Eğitim

   Eğitimimiz, adayların günümüzün en ünlü havayollarından beklenen en yüksek standartları elde etmeleri için tasarlanmıştır; yalnızca teknik becerileri değil aynı zamanda teknik olmayan beceri eğitimlerini de içerir ve aşağıdaki temel yeterliliklerin tamamını içerir:

   • Üzüntü önleme ve kurtarma
   • Karar verme ve başarısızlık yönetimi
   • Tehdit ve hata yönetimi
   • Durum farkındalığı eğitimi
   • Kayıtsızlık farkındalığı gelişimi

   3. Optimum Süre

   Adaylarımız ne kadar erken Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı sahibi olurlarsa o kadar erken bir havayolu şirketine Birinci Subay olarak katılacak ve dolayısıyla yatırımlarının karşılığını o kadar çabuk alacaklardır. Quality Fly Türkiye'deki sayılı kuruluşlardan biridir.
   Avrupa , EASA tarafından 20 aylık ATPL kursu için yetkilendirilmiştir . Optimum hava operasyonları tabanımız, yeni ve fazla filomuz, doğrudan konuya yönelik müfredatımız ve iyi eğitimli ekibimiz sayesinde bunlar hızlandırılmış kurslarımıza katılma nedenlerinden sadece birkaçı.

   4. Uluslararası Çevre

   Derslerimizin %100'ünün İngilizce öğretildiği , küresel odaklı bir uçuş akademisi olarak QUALITY FLY, 35'ten fazla farklı milletten oluşan uluslararası bir öğrenci tabanına ev sahipliği yapmaktan gurur duymaktadır.


   QUALITY FLY'da öğrencilerimizi teknik eğitimin ötesinde geliştirmeye inanıyoruz. Uluslararası ortamımız, en iyi fırsatın gezegenin diğer ucunda bulunabileceği küresel havacılık dünyasında önemli bir avantaj olan kültürel farkındalığın doğal gelişimini sağlıyor. Aynı zamanda dünya çapında ömür boyu sürecek arkadaşlar ve bağlantılarla sonuçlanır.

   5. Son Teknoloji Ekipman

   QUALITY FLY , AB'deki en yeni ve en modern filolardan birine sahiptir ve sağlam uçuş aleti becerileri için analog GPS tabanlı konfigürasyonu Havayolu tanıtımı olarak cam kokpitlerle birleştirir. Yüksek seviyedeki filo standardizasyonumuz, öğrencilere eğitim sırasında alışma süresinin önemli ölçüde azalmasını sağlar. Simülatör oturumları için eğitimlerimiz B200 FNPT II (turboprop), A320 simülatör FNPT II (jet) ve A320 FFS (jet) modellerinde gerçekleştirilmektedir.

   6. Uçtan Uca Koçluk

   Kitabınızı ilk kez açtığınız andan profesyonel havayolu endüstrisiyle tanışmaya kadar geçen yol uzun ve meşakkatli olabileceğinden, okulun ilk gününden başlayarak istihdam sağlamaya yönelik son hazırlıklara kadar her öğrencimizi yakından takip ediyor ve onlara koçluk yapıyoruz.
   Eğitmenlerimiz, beklenen performans yolundan herhangi bir sapmayı önlemek için düzenli toplantılar ve birebir koçluklarla öğrencilerin gelişimini sürekli olarak takip eder. Bu takip, farklı kariyer tavsiyesi oturumlarıyla tamamlanır. Yukarıdaki kombinasyon öğrencilerimize harika bir İlk Sınav geçme oranı ve havayolu değerlendirme başarısı sağlıyor .

   7. Konut Çözümleri

   QUALITY FLY kursları yoğun olduğundan öğrencilerimizin konaklama düzenlemeleriyle zaman kaybetmelerini istemiyoruz. Entegre çözümler sunuyoruz:

   • Araba gerektirmeyen elverişli konum - havaalanına 40 dakika ve şehir merkezine kolay erişim sağlayan metro istasyonuna yakınlık.
   • Rekabetçi fiyatlar - diğer Avrupa konutlarından yaklaşık %30 daha ucuz
   • Tüm olanaklar dahil - internet, elektrik, su ve temel temizlik
   • Bir aylık depozito - acentelerin talep ettiği üç ay yerine
   • Tam donanımlı - tüm olanaklara sahip

   8. Eğitmen İş Olanakları

   QUALITY FLY, yüksek motivasyonlu ve en kaliteli eğitmenlerden oluşan bir ekibi korumaya kendini adamış, büyüyen bir organizasyondur. Öğrenci seçim sürecimiz bunu göz önünde bulundurmaktadır; dolayısıyla geleceğin havayolu pilotlarını yetiştirmenin yanı sıra öğrencilerimizi aynı zamanda QUALITY FLY'da çalışmaya uygun, geleceğin potansiyel uçuş eğitmenleri olarak da değerlendiriyoruz .

   Uçuş eğitmeni pozisyonu, bir havayolu şirketinde işe girmek için en iyi servislerden biridir. QUALITY FLY, bir iş sözleşmesiyle birlikte eğitmen kursları sunar

   </div>

   Quality Fly Aviation Academy İspanyol kolu Asociación Española para la Seguridad Aerea AESA tarafından verilen Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı EASA düzenlemelerine uygun olarak Onaylı Eğitim Organizasyonu Sertifikası E-ATO-197'ye sahiptir. Quality Fly Aviation Academy aşağıdakileri yayınlamaya onaylanmıştır:

   Aşağıdakileri içeren, CPL ve ATPL'ye kadar pilot eğitim kurslarının tamamı:

   Entegre ATPL

   ATPL ModülerPPLATPL teorisiATPL teorisi uzaktan öğrenmeGece derecelendirmesiIR MEP ve IR SEPIR PBN'siYetkinlik bazlı IR MEP ve IR SEPCPLGelişmiş UPRTMMPBNSuudi Arabistan 100

   Ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm Eğitmen Kursları:

   • Uçuş Öğretmeni
   • IRI
   • CRI
   • MCCI
   • Tüm Eğitmen derecelendirmelerinin yenilenmesi
   • FI UPRT

   ATO Sertifikasının bir kopyasını web sitemizde görebilir ve indirebilirsiniz .

   Konumlar

   • Madrid

    Carretera Barrio de la Fortuna, s/n, 28054, Madrid

   sorular