Keystone logo
Sacred Art School

Sacred Art School

Sacred Art School

Tanıtım

Sacred Art School kutsal dünyaya sınırsız bir açıklıkla sanat ve sanatsal zanaatkarlıkta yaratıcılığı teşvik etmek için kurulmuş, kökleri Toskana'da bulunan uluslararası bir okuldur.

“Gelenek içinde ileri” bizi karakterize eden fikirdir: Tamamen çağdaş sanat eserlerini nasıl tasarlayacağınızı ve yaratacağınızı, yirmi yüzyıllık bir geçmişe sahip sanatsal bir geleneğe nasıl bağlanacağınızı öğreneceksiniz.

Belirli bir sanat tarzına bağlı kalmayan okul, her şeyden önce öğrenci ile öğretmenin, sanatçı ile zanaatkârın buluştuğu, karşı karşıya geldiği bir atölyedir. Öğrenciler tasarım ve yaratım becerilerinde büyüdükçe komisyonlara dahil olabilir, ayrıca müşteri ve onların ihtiyaçları ile etkileşim kurmayı da öğrenebilirler.

Okul, sanatçılara aşağıdakiler gibi araçlar aracılığıyla "geleneğe göre ilerleme" olanağı sunar:

  • 1. Sıkı bir artistik ve teknik eğitim...

…bu, Rönesans sanat atölyelerinde ve Güzel Sanatlar Akademilerinde öğretildiği şekliyle figüratif dilde ustalaşmanızı sağlar. Burada keski, çizim, yağlı boya, kil modelleme gibi geleneksel tekniklerin yanı sıra 3D tasarım yazılımı gibi teknolojik araçları öğreneceksiniz.

  • 2. Çağdaş düşüncenin derinlemesine bir analizi...

bu, Katolikliğe özel bir dikkatle kutsalı anlamanıza yardımcı olacaktır.

  • 3. Floransa şehri...

koleksiyonları ve kültürel etkinlikleriyle en önemli öğrenme odası, sanat ve el sanatları dünyasıyla ilgili en yüksek kalitede yeni profesyoneller yetiştirmek için mükemmel bir bağlam.

Konumlar

  • Metropolitan City of Florence

    Viale della Catena, 4 Le Pavoniere – Parco delle Cascine, 50144, Metropolitan City of Florence

sorular