Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

SANS Technology Institute

Tanıtım

SANS Technology Institute eğitimini farklı kılan nedir?

SANS Technology Institute , yeni nesil siber güvenlik profesyonellerini sahada karşılaşacaklarına hazırlar. Programlarımız birinci sınıf fakültemiz tarafından ayırt edilmektedir; gerçek sektör alaka düzeyi için sürekli olarak güncellenen ve çoğu endüstri tarafından tanınan GIAC sertifikalarına yol açan SANS kurslarında uygulamalı öğrenmeye verdiğimiz önem; yenilikçi yüz yüze ve çevrimiçi kurs verme seçeneklerimiz; ve mezunlarımızın başarısı kanıtlanmıştır.

Siber güvenlik tüm öğrettiğimiz şeydir ve kimse bunu daha iyi yapamaz.

130863_sans.jpg

Yüksek Lisans Programı

Bilgi Güvenliği Mühendisliği Yüksek Lisans programı, hem teknik ustalık hem de temel liderlik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesine odaklanan kapsamlı bir müfredat ile çalışma bilgi güvenliği ve BT uzmanlarını kariyerlerini en üst seviyeye çıkarmaya hazırlar. Titiz, zorlu ve ödüllendirici yüksek lisans programı, öğrencilerin SANS Okuma Odası ve önde gelen endüstri dergileri de dahil olmak üzere çevrimiçi kaynaklarda yayınlanması için öğrenci araştırmalarına yönelik fırsatlar sunarak öğrencilerin sektördeki itibarlarını geliştirmelerine yardımcı olur.

Nike'dan Temel Çözümler Mimarı Shawna Turner “Programın, endüstrinin neden bu şekilde çalıştığına dair kesin bir anlayışla ayrılıyorsunuz” dedi. Sadece teknolojinin nasıl manipüle edileceği ile ilgili değil. Aynı zamanda 'neden'i öğrenmekle de ilgilidir. Lider olmak istiyorsanız, 'nedenini' bilmeniz gerekir. ”

Lisansüstü Sertifika Programları

SANS Technology Institute lisansüstü sertifika programları iki izleyici göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Bilgi Güvenliği Mühendisliği alanında tam yüksek lisans programına katılamayan, ancak 3 yüksek lisans programının tamamını yüksek lisans programının çekirdeğinden almaktan faydalanacak olan BT ve bilgi güvenliğinde çalışan profesyoneller için, üniversite bu mezunu sunar. sertifika programı:

  • Siber Güvenlik Mühendisliği (Temel)

Çalışan bilgi güvenliği ve yerleşik bir teknik temeli olan ve uzmanlaşmış bilgi güvenliği alanlarındaki yeteneklerini derinleştirmek isteyen BT uzmanları için, kolej aşağıdaki alanlarda son derece teknik, uygulamalı lisansüstü sertifika programları sunmaktadır:

  • Sızma Testi ve Etik Hackleme
  • Olay Müdahalesi
  • Endüstriyel Kontrol Sistemleri Güvenliği
  • Siber Savunma Operasyonları

EY'deki Siber Tehdit Yönetimi Müdürü David Cox, “SANS'tan lisansüstü sertifika kazanmak kariyerimi gerçekten hızlandırdı” dedi. “Programda öğrendiğim teknik beceriler bana ekibimi başarılı bir şekilde yönetme ve onları hazırlamaya güven verdi yeni zorluklar."

Lisans Sertifika Programı

SANS Technology Institute Uygulamalı Siber Güvenlik alanındaki lisans sertifika programı, siber işgücüne hızlı bir Pathway isteyen üniversite öğrencileri ve kariyer değiştiricileri için tasarlanmıştır. Bu program için önceden siber deneyime gerek yoktur, ancak adayların en az iki yıllık bir üniversiteyi tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Endüstri liderleri tarafından tasarlanan ve öğretilen lisans programımız, siber güvenlik kariyerine başlamak için gereken bilgi, araç ve teknikleri sağlar. Uygulamalı kurslarda, öğrencilerimiz karmaşık ve birbirine bağlı BT sistemlerini etkileyen sorunları araştırır, değerli veriler üzerindeki ortak tehditlerle mücadele etmeyi öğrenir ve işverenlerin aradığı uygulamalı becerilerle ortaya çıkar.

130865_ACSimage.jpeg

Ayırt Edici Nitelikler

GIAC Sertifikaları

Beceri setinizi doğrulayan her program boyunca endüstri tarafından tanınan GIAC sertifikaları kazanın.

Esneklik

Her program için% 100 çevrimiçi seçenekler de dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi ve yüz yüze kurs teslim seçenekleri arasından seçim yapın.

Fakülte Uzmanlığı

Dünyanın en iyi eğitmen-uygulayıcıları olan siber güvenlik alanındaki endüstri liderleriyle çalışın.

Güçlü Bir Ağ

MSISE '18 ve Umpqua Bank'ta Tehdit İstihbaratı ve Olay Müdahale Başkan Yardımcısı Joshua Lewis'in "sektördeki en yetenekli öğrenci ve öğretmenlerden bazıları" olarak adlandırdığı bir profesyonel ağına katılın.

Değer Teklifi

Bilgi güvenliğinde yüksek lisans veya lisans programları sunan bir dizi koleje yakından bakarsanız, güvenliğin kurumun genellikle teori ağırlıklı bir konu olduğunu daha fazla fark edeceksiniz. SANS Technology Institute siber güvenlik tüm öğrettiğimiz şeydir. Uygulamalı, kariyer odaklı kurslarımız siber güvenlik konusunda bazı uzmanlar tarafından tasarlanır, öğretilir ve düzenli olarak güncellenir. 125'ten fazla öğretim üyemiz bu alanda çalışmaktadır. Sınıfta öğrendiklerinizi hemen işe başlayabilirsiniz.

TELUS'ta Güvenlik Danışmanı olan öğrenci Karim Lalji, “ SANS Technology Institute kursları sektörde olup bitenlerle tamamen uyumludur” dedi . Ders materyalleri siber güvenlik alanındaki yeni gelişmelere dayanarak sürekli olarak güncellenmektedir. Titiz, zorlayıcı ve alakalı. ”

Öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz, uzun süren mezuniyet süreleriyle ilgilenen uygulayıcılardan oluşan bir topluluk oluştururlar. Mezunlarımız bize defalarca bir SANS derecesi kazanmanın kariyerleri için bir dönüm noktası olduğunu söylüyor. Biz buyuz. Bu bizim değer önerimiz.

130866_IR.jpg

Kurs Teslim Seçenekleri

Programınıza uygun esnek siber güvenlik programları

Zihninizin sınırları yoktur. Kolejiniz neden olmalı? Canlı ve çevrimiçi kurs seçeneklerimiz hayatınıza ve nasıl öğrenmek istediğinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm programlarımız% 100 çevrimiçi bir seçeneğe sahiptir, böylece evinizden ayrılmadan ABD merkezli bir derece veya sertifika kazanmayı tamamlayabilirsiniz.

Çevrimiçi: OnDemand

Çevrimiçi, kendi hızınızda talimat esnekliği optimize ederek evden veya işten kendi hızınızda öğrenmenize ve içeriği istediğiniz zaman geri sarmanıza olanak tanır.

Çevrimiçi: Canlı Çevrimiçi

Sanal bir ortamda SANS eğitmenleri ve uygulamalı laboratuvarlarla canlı, etkileşimli oturumlar olsa da evden çalışın ve seyahat ve konaklama masraflarından tasarruf edin.

Şahsen, Sürükleyici Talimat

Yıl boyunca ülke genelinde ve tüm dünyada düzenlenen yoğun kurslara katılın. Diğer öğrenciler ve eğitmenlerle şahsen tanışın ve özel etkinliklere, NetWars'a, satıcı sunumlarına ve daha pek çok şeye katılma şansına sahip olun.

Konumlar

  • Bethesda

    11200 Rockville Pike, Suite 200, , Bethesda

    sorular