Keystone logo
Santa Barbara City College Boşluk Yılı veya Bir Dönemde Yurtdışında Eğitim
Santa Barbara City College

Boşluk Yılı veya Bir Dönemde Yurtdışında Eğitim

Santa Barbara, Amerika Birleşik Devletleri

1 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 419 / per credit

Kampüste

Tanıtım

Boşluk Yılında veya Bir Dönemde Yurtdışında Eğitim Alın Bir akademik yıl veya bir dönem boyunca SBCC'ye katılarak kendinizi Amerikan kültürüne kaptırın. Kendinizi Amerikan üniversite deneyimine kaptırdıktan sonra İngilizcenizi geliştirin ve kültürel açıdan daha yetkin bir şekilde geri dönün.

100'den fazla konu arasından kurslarınızı seçin ve tutkunuzu keşfedin veya becerilerinizden bazılarını daha derinlemesine keşfedin. Santa Barbara ve çevresindeki alanların sunduğu doğal ve kültürel çeşitlilikten yararlanın. 283 gün güneş ışığı ve 840 mil uzunluğundaki Kaliforniya kıyı şeridi ile kampüs dışında çok çeşitli aktiviteleri keşfedebilirsiniz. Kampüsteki 50 öğrenci kulübünden birine katılın ve çalışma molası için sahile doğru yaklaşık 100 adım yürüyün.

SBCC, Transfer Anlaşması Garantisi (TAG) sunmaktadır. TAG, öğrenci, SBCC ve belirli dört yıllık kolejler veya üniversiteler arasında yapılan sözleşmeye dayalı bir anlaşmadır. Buna altı Kaliforniya Üniversitesi (*UC) kurumu, altı Kaliforniya Eyalet Kurumu (CSU), yedi Kaliforniya özel kurumu, dokuz eyalet dışı kurumun yanı sıra on kurum ve 8 CSU ile kampüs etkisi olmaksızın Onur Transferi Anlaşmaları dahildir. Öğrencilerin TAG programına kaydolmaları ve bir TAG danışmanıyla çalışmaları gerekmektedir. TAG programı web sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayın.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Okul Hakkında

sorular