Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Santa Monica College California

Santa Monica College California

Santa Monica College California

Tanıtım

Özel bir yere geldiniz. Santa Monica College'ın olağanüstü ve benzersiz bir eğitim deneyimi sunduğuna inanıyoruz. Ayrıca topluma zengin kaynaklar sağladığımıza da inanıyoruz.

Bizi özel yapan nedir? Akademik mükemmelliğimizin yanı sıra, bize özgü özelliklerimiz var - John Drescher Planetaryumu; ilk sahne sanatları mekanı olan SMC Performing Arts Center'daki güzel Broad Stage; ve Etkileşim Tasarımı alanında Lisans derecesi gibi programları barındıran Medya ve Tasarım Merkezi.

Batı Okullar ve Kolejler Birliği tarafından onaylanan iki yıllık bir devlet üniversitesi olan Santa Monica Koleji, 1929'da sadece 153 öğrenciyle açıldı. Şimdi 32.000'den fazla öğrencisi ve 100'den fazla çalışma alanında sunulan olanaklarıyla gelişen bir kampüse dönüşmüştür.

Etkileyici bir akademik sicilimiz var. Öğrencileri Kaliforniya Üniversitesi, Güney Kaliforniya Üniversitesi, Loyola Marymount Üniversitesi ve diğer dört yıllık kampüslere transfer etmede eyaletteki 116 topluluk kolejinin lideriyiz.

Santa Monica College, dünyadaki en uygun fiyatlı yüksek öğretim kurumlarından biridir. Üniversite eğitiminiz için ödemeniz gereken fonları almanıza yardımcı olacak aktif bir Mali Yardım ve Burslar ofisimiz var.

Konumlar

  • Santa Monica

    Pico Boulevard,1900, 90405, Santa Monica

    sorular