Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sappo School

Sappo School

Sappo School

Tanıtım

Sappo Okulu Liderlerden biridir. Bağımsız Özel Okullar üzerinde Long Island bugün. Eğitim reformu ve akademik mükemmellik yönündeki hareketin öncüleriyiz. Son on yılda, Sappo Her çocuğa hem güvenli hem de motivasyonel bir öğrenme ortamı sağlayarak Long Island ailelerine hizmet etti. Çocuk sağlığı alanındaki üst düzey uzmanlar tarafından iyi bilinen ve saygı gören, Sappo Müfredata son bilimsel araştırmayı uygular.

Sappo Okulu bir New York State Onaylanmış özel eğitim bölümü ile üniversite hazırlık okulunu onayladı. Kişisel ilgi ve toplumsal ekler oluştururken samimi bir ortamda en iyi çalışmayı seven öğrencilere hitap ederiz. Ayrılma oranı% 0 ve mezunlarımızın% 90'ından fazlası kendi seçtikleri üniversitelere gidiyor. Mezunlarımızın büyük bir yüzdesi lisansüstü eğitimlerine yönelik önemli miktarda burs almaktadır.

Misyonumuz

Sappo Okulu'ndaki misyonumuz, stratejik olarak öğrenmeye bireyselleştirilmiş bir yaklaşımı desteklemek için akademik mükemmelliği teşvik eden bir atmosfer yaratmaktır. Tam potansiyel, öğrenme üreten sosyal, duygusal ve akademik sistemleri belirleyerek ve geliştirerek gerçekleştirilir. Canlandırıcı bir program, öğrencilerin bu tür öğrenmeyi keşfetmelerini ve zorlukları kendilerine güvenle kucaklamalarını sağlar. Küresel toplumun üyelerini, karakter ve insanın gücü ile geleceğe bakabilen dünyanın vatandaşlarına dönüştürmekteyiz.

Konumlar

  • Commack

    40 Kings Park Road, NY 11725, Commack

sorular