Keystone logo
© BIMM University
Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Tanıtım

Stratford Koleji yerel ve uluslararası yüksek kalite İngiliz eğitim programları ve atölye çalışmaları için öğretici hizmet vermektedir.

Stratford College London ve Abuja (Nijerya) merkezleri ile Telford, Shropshire, İngiltere dayanır. Biz de uzaktan eğitim yoluyla kurslar sunuyoruz.

Biz en kaliteli eğitim ve geliştirme ortamı sunmayı taahhüt ediyoruz. Öğrencilerimiz yoğun ders ve özel personel yararlanacak. Biz tüm dersler başarı için en verimli ve etkin şekilde teslim ve öğretilir sağlamak için modern bir yaklaşım ve teknolojileri ile geleneksel değerleri birleştirir.

Bizim programlar geliştirdi ve saygın Birleşik Krallık kurumları ile işbirliği içinde teslim edilir ve normalde öğretici akademileri İngiltere'de ve yurtdışında besleyen bir online platform kaldıraçlı vardır edilir.

İngiltere dışındaki öğrencilerimiz, İngiltere'ye gitmeksizin dünya çapında tanınmış bir İngiliz nitelik kazanabilirler. Buna ek olarak, tüm dersleri İngiltere'de kurumlarda daha fazla çalışma için ilerlemesini garanti eder. Bu bizim uluslararası tabanlı öğrenciler istedikleri takdirde kendi ülkelerinde kendi programlarını başlayan ve İngiltere'de tamamlayan ya da tam tersi bir esneklik verir.

Tüm uluslararası akademiler profesyonel okullar, diğer üniversiteler veya kolejler tarafından sağlanan kurslar / nitelikleri için içten verilen programlar geçiren öğrenci veya bağımsız düzenlenmiş sınavlara ders veren olarak faaliyet göstermektedir. Öğrenciler uygulanan ve uzaktan eğitim yoluyla İngiltere'deki üniversite değerlendirilir programlar için kendi yerel akademide iyi eğitilmiş personel eğitim ve destek yüz yüze alırsınız.

Konumlar

  • Telford

    1 Bridge Street, Oakengates, , TF1 2AH, Telford

    sorular