Keystone logo
San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

San Diego Flight Training International

Tanıtım

1

Hakkında San Diego Flight Training International

Güzel Güney Kaliforniya'da bulunan San Diego Flight Training International şehrine hoş geldiniz. SDFTI , uçuş testi sınav yetkisine sahip sertifikalı ve onaylı bir alt="14alt="1 okuldur ve alt="1989'dan beri profesyonel pilotları mezun etmektedir. SDFTI , yüzlerce hırslı pilotun profesyonel uçuş eğitimi hedeflerine bir Lekesiz güvenlik sicili Aynısını yapmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.Havacılık eğitiminizi tamamlamak için olağanüstü bir atmosfer sunuyoruz ve Montgomery Field (San Diego) mükemmel havası nedeniyle yılda ortalama 350'den fazla uçuş eğitimi gününün tadını çıkarıyor.San Diego ayrıca sıcak ve kuru bir iklime, güzel plajlara ve güvenli ve rahat bir ortamda turistik yerlere sahiptir.Kontrollü hava trafik sistemi ve bölgedeki uzun beyaz okyanus plajları, renkli çöller ve engebeli karla kaplı dağların karışımı San Diego'yu ülkedeki en ideal ve güzel havacılık eğitim yeri Uçuş okulu seçme kararınız önemli bir adımdır ve son anketler deneyimli öğrenciler için kritik bir fark olduğunu göstermektedir. ts, mevcut öğretimin stili ve kalitesidir. Bu, yakın zamanda yapılan bir bağımsız pazarlama anketinde SDFTI Her kurs, yapı, güvenlik ve kaliteye vurgu yaparak sizi mümkün olduğunca verimli bir şekilde ilerletmek için geliştirilmiş bir müfredata sahiptir. Mezunlarımız hedeflerine ulaşmada son derece başarılıdır. Neredeyse alt="%100'ü ilk denemede yazılı testlerini geçiyor ve %80'den fazlası sadece bir denemede pratik uçuş testini geçiyor.

Neden SDFTI ?

2

SDFTI birinci sınıf eğitim sunduğu ve başarılı olduğu kanıtlandığı için... Alt="20 yılı aşkın bir süredir San Diego bölgesinde pilotlar yetiştiriyoruz.

YAPI Size, bir uçağın uçuş güvertesinde en çok rağbet gören pozisyonlar için en iyi insanları seçerken her havayolunun arzu ettiği yapılandırılmış eğitim türünü veriyoruz. Federal Havacılık Düzenlemeleri (FAR) tarafından öngörülen sınav yetkisiyle hem Bölüm 61 hem de Bölüm 141 kapsamında eğitim sunuyoruz.

RÖPORTAJ HAZIRLIĞI Her öğrenciye, sektördeki en fazla sayıda hava yolu şirketinde iş bulmaları için iş görüşmesi ve hazırlık becerileri verilir. SADECE bir röportajdan daha fazlasıdır; istediğiniz bir kariyer… sizi oraya hızlı, etkili ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

EĞİTİM ORTAMI Yılda bir günden fazla uçabileceğiniz, toplam saat sayısı ve bunları güvenle yaşayabileceğiniz konfordur. SDFTI AT'de, size her gün saatlerce oturum açmanız için en büyük fırsatı veren Güney Kaliforniya Uçma Deneyiminden yararlanırsınız.

ARAZİ ÇEŞİTLİLİĞİ Tek bir uçuşta, 70 millik okyanus kıyısındaki kumsallardan iç vadilere, mil yüksekliğindeki dağ zirvelerine, Anza-Borrego'nun çöl parklarına, tarımsal açıdan zengin bir İmparatorluk Vadisi ve Salton Denizi'ne kolayca gidebilirsiniz. Burada her yerden daha fazlasını deneyimleme fırsatınız var.

HAVASAHASINDA ÇEŞİTLİ VE HAVA alt içinde daha çeşitli olduğunu = "20 mil SDFTI gezegendeki tüm okula daha. Sınıf 8 kontrollü sivil havacılık pist çok küçük kontrolsüz şeritler için birden Sınıf Bravo ticari ve askeri operasyonlar itibaren. Burada Kariyerinizde bulacağınız hemen hemen her şeye maruz kalma fırsatınız var.Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcut iki "kule yolda" koridordan birine sahibiz.

EN YENİ UÇAK SDFTI , 15 uçaklık bir filonun sahibi, işletmecisi ve bakımını yapıyor. Bu, çift ve tek motorlu kompleks uçakları ve Garmin® G1000® donanımlı cam uçuş güvertesi de dahil olmak üzere bölgedeki en yeni Cessna 17alt="2s koleksiyonunu içerir.

Vize Gereksinimleri

SDFTI , Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından Göçmen Olmayan Yabancı (Uluslararası) öğrencileri ve Yerleşik Yabancıları uçuş eğitimi sınıflarına kaydetme yetkisine sahiptir. Bu, hızlı ve takip etmesi kolay M1 Vize sürecini başlatmayı gerektirir. Uluslararası öğrencilerimizin çoğu, FAA Özel, Enstrüman, Ticari ve Çok Motorlu programlarını içeren hızlı ve ekonomik bir baştan sona ticari program arıyor. Uluslararası öğrenciler ayrıca yeni ve modern filomuzda eğitim almayı ve kişiselleştirilmiş bir eğitim kursunu tamamlamak için bireysel FAA sertifikalarından ve derecelendirmelerinden herhangi birini seçebilirler.

San Diego Flight Training International , öğrencilerin uçuş eğitimi için Amerika Birleşik Devletleri'ne girmeleri için ilgili elçilikleri aracılığıyla bir öğrenci (M-1) Vizesi almalarını sağlayan I-20'leri düzenleme yetkisine sahiptir. Bu, yabancı uyrukluların M1 VISA'sı almalarını ve ardından ABD'de uçuş eğitimlerine başlamalarını sağlayacaktır. Yerleşik olmayan yabancıların yalnızca I-20 yetkili okullarda eğitim görebileceğini lütfen unutmayın. Bu politikaya uyulmaması, sınır dışı edilmeye yol açabilir. Ayrıca, I-20 onaylı ve yetkili uçuş okullarında eğitim gören yerleşik olmayan yabancıların transferlerini de kabul ediyoruz. Bu çok kolay bir işlemdir ve doğru yapıldığında eğitiminize çok az etkisi olacaktır.

Konumlar

  • San Diego

    8745 Aero Dr., Ste. 103 , 92123, San Diego

sorular