Keystone logo
Shillington Education

Shillington Education

Shillington Education

Tanıtım

Neden Shillington'u seçmelisiniz?

Shillington, çoğu üniversiteden veya tasarım kursundan farklıdır

Tecrübe gerekmez. Cidden. Röportaj yapmanıza veya bir portföy göndermenize gerek yok. Sadece tasarım tutkusu ve kursa %100 bağlılık istiyoruz.

Hayalindeki işe sahip ol! Shillington öğrencileri en iyi tasarım stüdyolarında işe alınır, büyük markalar için çalışır ve kendi işlerini kurar. Endüstri bağlantılarımız ve kaynaklarımız sayesinde, iş arama konusunda kendinize güvenerek mezun olacaksınız.

Dudak uçuklatan bir tasarım portföyü oluşturun. Öğrenci çalışmamız kendisi için konuşur. Yüzlerce dijital, baskı ve ambalaj projesinde gezinin. Yalnızca 3 ayda tam zamanlı veya 9 ayda yarı zamanlı olarak neler yaratabileceğinizi görün.

#Shillumni ağı ve endüstri itibarı. Mezun olduğunuzda, Shillington'ın endüstri itibarından yararlanın ve dünyanın dört bir yanındaki en iyi stüdyo ve ajanslardan bazılarında çalışan 5000'den fazla #Shillumni'den oluşan saygın bir gruba katılın.

Yeni bir başlangıç! Pek çok öğrenci, yeni bir kariyer için pazarlanabilir beceriler öğrenme fırsatı nedeniyle Shillington'a ilgi duyuyor. Anladık. Tasarım tutkunuzu söndürün ve sizi heyecanlandıran bir kariyer için beceri kazanın. Shillington'da eğitim alın. İşini sev!

Sektör liderlerinden öğrenin

Her Shillington sınıfı, önde gelen grafik tasarımcılardan ve yaratıcılardan en az üç konuk ders alır. İşini %100 bilen insanlar.

Bu tasarım uzmanları çalışmalarını, felsefelerini ve paha biçilmez tavsiyelerini gelecek vadeden öğrencilerimizle paylaşıyor.

Grafik tasarımı inceleyin ve yaratıcı kariyerinize başlayın

Amacınız ister kariyer değiştirmek, ister becerilerinizi geliştirmek, bağımsız bir grafik tasarım işi kurmak veya çok uluslu bir şirkette çalışmak olsun, Shillington yaratıcı kariyerinizin temellerini atmak için mükemmel bir yerdir! Tasarım eğitimine yönelik yenilikçi yaklaşımımız, öğrencilerin çok kısa bir sürede harika (ödüllü!) sonuçlar elde etmesi anlamına gelir. Yeni becerilerinizle sevdiğiniz şeyi yapmaya daha fazla zaman ayırmanız için tasarlanmıştır. Shillington, tasarım öğrencilerinin pratik tasarımcılardan tasarım teorisi, tipografi, paketleme, mobil uygulama tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UX) dahil olmak üzere gerçek ve ilgili becerileri öğrendiği ilham verici bir öğrenme ortamı yaratır.

New York, Londra, Manchester, Sidney, Melbourne veya Brisbane'de (Shillington uluslararası öğrencileri kabul eder!) 3 aylık tam zamanlı veya 9 aylık yarı zamanlı grafik tasarım eğitimi alın ve en iyi çalışmalarınızı sergilemeye hazır, gösterişli bir grafik tasarım portföyü ile mezun olun. hayalinizdeki işe sahip olun.

Çevrimiçi grafik tasarım eğitimi alın

Tasarım her yerde, bu yüzden rotamızın da olması gerektiğini düşündük.

Orijinal grafik tasarım eğitim kampı artık çevrimiçi olarakmevcut; sizi dünyanın neresinde olursanız olun birbirine bağlıyor.

 • Yenilikçi çevrimiçi öğrenme. Dersler, demolar ve eleştiriler gerçek zamanlı olarak canlı olarak sunulur.
 • Öğrenci öğretmen oranı 9:1.
 • Dünyanın her yerinden eğitim alın ve çalışın! Sizin için en uygun öğrenme ortamını seçin.
 • Kendi şehrinizin dışından sınıf arkadaşlarınızla ağ kurun ve dünyanın dört bir yanından insanlarla bağlantılar geliştirin.
 • Kampüs şehriyle sınırlı olmayan, farklı ülkelerden konuk öğretim görevlilerini dinleyin.
 • Çevrimiçi kurs, mesafe ne olursa olsun sizi sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle meşgul ve bağlantıda tutmak için tasarlanmıştır.

Nerede olursanız olun eğitim alın. Tüm çevrimiçi sınıflar, listelenen Zaman Dilimlerinde canlı olarak sunulur; bu, yaşadığınız her yerden Shillington deneyimine sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Yaratıcı kariyerinize başlamaya hazır mısınız? Shillington'ın yeni çevrimiçi kursuyla Global Classroom'a katılın .

Kelly Sikkema / Unsplash

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

referans

Graham McDonnell, Kreatif Direktör, The New York Times / T Brand Studio

"Shillington adaylarının portföylerinde gösterdikleri, bazıları kendi yıllarının ötesinde yetenekler sergileyen ve hatta yerleşik profesyonellerin çalışmalarını bile aşan yetenek düzeyi beni hayrete düşürdü. Ay içinde işe aldık ve yeni tasarımımız şimdiden ekibe harika bir katkı olduğunu kanıtlıyor."

SSS

Konumlar

 • New York

  315 Madison Ave, 10017, New York

 • London

  Bury House, 31 Bury St, EC3A 5AR, London

  • Los Angeles

   Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular