Keystone logo
State Technical College of Missouri Ticari Çim ve Zemin Yönetiminde Uygulamalı Bilimler Derecesi Önlisans
State Technical College of Missouri

Ticari Çim ve Zemin Yönetiminde Uygulamalı Bilimler Derecesi Önlisans

Linn, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Mezunlarımızın çalışmaları, sporun en büyük isimlerinden bazılarının hayatına dokundu. Aslında onlara dokundu. Bunun nedeni, yürüdükleri ve koştukları o güzel çimlerin bir kısmının, bir State Tech mezunlarının becerisinin ve çabasının bir sonucu olmasıdır.

Profesyonel spor takımları, PGA tur golf sahaları, önde gelen peyzaj şirketleri - Ticari Çim ve Zemin Bakım programımızın mezunları hepsinde çalıştı. Bir golf egzersiz tesisi ve sera içeren 360 dönümlük kampüsümüzü kullanarak, sağlıklı çimlerin ve manzaraların çevresel faydalarını en üst düzeye çıkarmak için ürünlerin sorumlu kullanımını ve uygun bitki seçimini vurgulayan gerçek dünya deneyimi kazanacaksınız.

Bu hızlandırılmış sekiz haftalık program, ilkbahar ve yaz aylarında sektörle ilgili altı aylık bir staj imkanı sağlar ve en yoğun işe alım süresinde iş piyasasına girmenize yardımcı olur. Ayrıca, müfredat endüstri danışmanlarının yardımıyla tasarlanmıştır ve en son trendleri ve teknolojileri yansıtır. Program sırasında ayrıca Missouri Pestisit Uygulayıcı Lisansının yanı sıra CPR ve güvenlik sertifikası da alacaksınız.

Okul Hakkında

sorular