Keystone logo
© The University of Fredericton
St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

Tanıtım

A Thomas Uçuş Merkezi rahat ve samimi bir ortamda kişiselleştirilmiş, profesyonel uçuş eğitimi veriliyor. Bizim olgun, özel, kariyer Uçuş Öğretim size uçuş deneyimi çeşitli bir yelpazede sunuyoruz. Eğer recreationally uçan ilgilenen veya bir kariyer olarak havacılığı hangisini seçerseniz seçin, uçuş okulu hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir.

Havaalanı sadece 15 dakika güneyinde Highway # 401, Highway # 3, Highbury Ave. 4km doğusunda yer almaktadır. Kolay erişilebilir, bir uncongested uçuş eğitim ortamı sağlar. Okul ofisleri Uçuş Eğitim Merkezi'nde bulunan ve zemin okul sınıfları bünyesinde yapılmaktadır.

Thomas Uçuş Merkezi rahat ve samimi bir ortamda kişiselleştirilmiş, profesyonel uçuş eğitimi veriliyor. Bizim olgun, özel, kariyer Uçuş Öğretim size uçuş deneyimi çeşitli bir yelpazede sunuyoruz.

1996 yılında kurulan, Thomas Uçuş Merkezi Ticari Pilot Lisansı ve Multi-Motor Enstrüman Ratings kadar Dinlenme Pilot İzni uçuşlar eğitim sunmaktadır. Uçuş Merkezi Ticari Pilotlar ve Uçuş Öğretim tam eğitim veren Özel Kariyer Kolejleri hareket, 2005 altında "Özel Kariyer Koleji" statüsü verildi. Lisans # 103072.

Bir uçuş eğitim programı programınıza uygun özelleştirilmiş olacaktır. 1 Ders Uçuş Öğretim Değerlendirme ve kuyruk tekerleği checkouts öğretmek için kullanılabilir üç Sınıf da mevcuttur.

Neden Fly?

hayatı daha ilginç hale! Kendinizi daha ilgi çekici olun! bir pilot haline gelir. Büyük bilinmeyen heyecanını kucaklayın. uçmak için öğrenme ufkunuzu genişletin zorlu, ödüllendirici bir macera.

yeni beceriler edinmenin yanı sıra, uçan, eğlenceli, güvenli ve uygun fiyatlı. Ne yolculuk için harika bir yoldur. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde gidiş özgürlüğünü yaşayın. Bir hafta sonu olsun-a-yol veya bir günlük gezi daha az stresli ve daha eğlenceli.

Kariyer fırsatları genişletiyoruz.

"Öteye aşağı baktığımızda, biz hala eğitimli uçuş mürettebatının tahmin sıkıntısını gidermek gerekir -. Yeni öğrenci pilotların saflarına emeklilik şimdi yerinde olanlar için tezgâh gibi yumuşak tarafında kalır"

Rob Seaman WINGS Magazine Kasım 2009 Birçok Thomas Uçuş Merkezi mezunları ticari havacılıkta giriş seviyesi pozisyonları ulaşmış .... Hava fotoğrafçılığı, yangın algılama, yük ve yolcu servis ve sprey pilotu. Adanmış, tam zamanlı öğrenci 12-18 ay içinde Ticari Pilot Lisansı elde edebilirsiniz. Nerede bu süre içinde olacak?

Bir Ticari Pilot recreationally uçmak ya da olmak isteyip istemediğinizi Biz hayallerini yerine getirmek.

Kampüs Özellikleri

Havaalanı, Highbury Ave.'nin 4 km doğusunda, Highway # 3'ün 401 numaralı otoyolunun sadece 15 dakika güneyinde yer almaktadır. Kolay erişilebilir, sıkışık olmayan bir uçuş eğitim ortamı sağlar. Okul ofisleri Uçuş Eğitim Merkezinde yer almaktadır ve yer okulu sınıfları yerinde yapılmaktadır.

    Konumlar

    • Saint Thomas

      44989 Talbot Line, RR#3 , N5P 3S7, Saint Thomas

      sorular