Keystone logo
Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Sullivan County Community College

Tanıtım

SUNY (New York Eyalet Üniversitesi) sistemindeki kapsamlı bir devlet üniversitesi olan SUNY Sullivan'a hoş geldiniz. İster ilk işinizi alıyor olun, ister dört yıllık bir koleje veya üniversiteye geçiş yapıyor veya kişisel ve profesyonel becerilerinizi geliştiriyor olun, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

Görevimiz

SUNY Sullivan, öğrencileri ve daha geniş topluluğu eğiten, ilham veren ve güçlendiren programlar ve kaynaklar sağlar. Öğretme ve öğrenmedeki mükemmelliğimiz sayesinde, öğrencileri çeşitli ve birbirine bağlı bir dünyaya hazırlıyoruz ve Sullivan County ve ötesinde olumlu ekonomik ve sosyal değişimi destekliyoruz. Sürdürülebilir eylemleri modelliyoruz ve kapsayıcı bir mükemmellik kültürü aracılığıyla sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sorumlu vatandaşlığı teşvik ediyoruz.

Kampüsümüz

405 dönümlük kırsal kampüsümüz, New York City ve Albany'den iki saatten daha kısa bir sürede doğal Catskill Dağları'nda yer almaktadır. Birbirine bağlı dokuz binadan oluşan bir dizi artı Paul Gerry Fieldhouse'a sahiptir. Kompleksin merkezinde yer alan Seelig Tiyatrosu da dahil olmak üzere kampüs binalarımız, mimarlık firması Edward Durell Stone & Associates tarafından tasarlanmıştır. Stone, New York City'deki Museum of Modern Art ve Radio City Music Hall'daki ve ayrıca diğer kamu binaları ve alanlarının yanı sıra Washington DC'deki John F. Kennedy Gösteri Sanatları Merkezi'ndeki çalışmalarıyla ünlüydü. Her ikisi de kampüse sadece birkaç adım mesafede bulunan Lazarus I. Levine Yurdu ve EcoGreen Şehir Evleri, yaklaşık 400 öğrenciye konaklama sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz (2019 güz döneminden itibaren)

Koleje kayıtlı 1.628 öğrenci (781 tam zamanlı ve 847 yarı zamanlı) vardı ve demografik olarak farklı bir birey grubunu temsil ediyordu.

Akreditasyonumuz

SUNY Sullivan, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 adresinde bulunan Orta Amerika Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Telefon: (267) 284–5000.

Müfredatlarımız New York Eyalet Üniversitesi ve New York Eyaleti Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Tüm müfredatlar, ilgili kamu yasaları kapsamında gazilerin eğitimi için onaylanmıştır ve kolej, yabancı öğrencilerin katılımı için ABD İç Güvenlik Bakanlığı'nın bir bürosu olan ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri tarafından onaylanmıştır. Akreditasyon ve lisanslama belgeleri çevrimiçi olarak veya Akademik ve Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcılığı aracılığıyla incelenebilir.

İş programlarımız, önlisans bilimi ve uygulamalı bilimler önlisans dereceleriyle sonuçlanan iş programlarının sunumu için Collegiate Business Schools and Programs Association tarafından ulusal olarak akredite edilmiştir.

Hemşirelik müfredatı, New York Eyaleti Eğitim Departmanı, Profesyonel Lisanslama Bürosu tarafından akredite edilmiş ve tescil edilmiştir.

Sürdürülebilir Sullivan

Sürdürülebilirlik, SUNY Sullivan'da yaptığımız işin merkezinde yer alır. Çevresel ve sosyal sorumluluğa olan bağlılığımız, kampüs operasyonlarımızdan müfredatımıza kadar her şeyi bilgilendirir.

Binalarımızı ısıtmak ve soğutmak için bir jeotermal sistem ve daha yakın zamanda uygulamalı yenilenebilir enerji eğitimi için 3 kW'lık bir fotovoltaik dizi ve 2,5 kW'lık bir rüzgar türbini kurulumu dahil olmak üzere sürdürülebilir uygulamaları kampüs operasyonlarımıza uzun yıllardır dahil ediyoruz. 2015 yılında SUNY Sullivan, Sullivan Solar Garden, LLC ile kampüste dokuz dönümlük, 2,15 MW (7056 PV modülü) güneş enerjisi santralinin kurulumunu içeren bir enerji satın alma sözleşmesi imzaladı.

SUNY Sullivan öğrencileri, kampüste ısıtma ve soğutma maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olan bir yeşil çatının kurulmasına yardımcı oldular ve öğrencilerimiz, kampüs içi basınçlı hava kompost alanını kullanarak her yıl 3000 libreden fazla yiyecek atığını toplayıp kompost haline getirdiler. Enerji verimliliğimizi artırmak için su şişesi doldurma istasyonları, düşük akışlı su tesisatı ekledik ve aydınlatma ve bina otomasyon sistemlerimizi yeniledik ve beyzbol sahamıza giden yürüyüş yolunu aydınlatmak için dış güneş aydınlatması kurduk. Organik bir topluluk bahçemiz var ve bir saman balyası bahçe barakası inşa ettik - Onur Programımız ve Yeşil Bina Bakım ve Yönetimi öğrencimiz tarafından üstlenilen bir girişim. Bahçemizde yetiştirilen yiyeceklerin bir kısmı, Chartwells'in birçok sürdürülebilirlik girişimini daha da ileriye taşıyarak kampüs yemek servisleri tarafından kullanılıyor. Sera Gazı Emisyonları Envanterimizi sürekli olarak güncelliyor, atık azaltma stratejileri uyguluyoruz ve sürdürülebilirlik taahhüdümüzü daha iyi yansıtacak şekilde satın alma politikalarımızı güncelliyoruz.

Bu ve diğer çabalar, enerji maliyetlerimizi düşürmemize, tesislerimizi daha verimli hale getirmemize ve çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmemize yardımcı olur. Ancak, sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız burada bitmiyor.

SUNY Sullivan, sürdürülebilirlik eğitiminde hızla bir lider haline geliyor. Yeşil Bina Bakım ve Yönetimi ön lisans ve Sürdürülebilirlik Çalışmaları derslerimiz, yeni bir “yeşil yakalı” iş gücünün temellerini atıyor. Çevre Bilimi programımız, günümüzün karmaşık ekolojik sorunlarının üstesinden gelmek için bilime dayalı bir yaklaşım sunar. Sürdürülebilirlikle ilgili kişisel veya profesyonel becerilerinizi geliştirmek için kredisiz atölyelerimiz ve kurslarımız bile var.

Sanal Açık Ev

Sanal açık toplantı Salı günleri saat 15:30'da planlanıyor (ABD doğu standart saati)

Konumlar

  • Loch Sheldrake

    112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759, , Loch Sheldrake

sorular