Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

Tanıtım

Smith College'daki Yaz Precollege Programları, akademik ilgilerini sınıfta ve ötesinde sürdürmek isteyen liseli genç kızlar için entelektüel olarak teşvik edici ve benzersiz fırsatlar sunar. Bu programlar her yıl 200'den fazla genç kadına zorlu ve merak uyandıran konuları keşfetme, üniversite başvurularını güçlendirme ve dünyanın dört bir yanından diğer motive ve hırslı öğrencilerle birlikte yaşarken ve okurken Smith lisans deneyimini örnekleme özgürlüğü sunuyor. Smith, birlikte olağanüstü bir entelektüel topluluk oluşturan birçok milletten ve çeşitli ırksal ve sosyoekonomik geçmişlerden gelen genç kadınları bu programlara davet ediyor. Öğrenme ortamı uygulamalı, işbirliğine dayalı, keşfedici, zorlayıcı ve rol modelleri açısından zengindir. Smith öğretim üyeleri, öğrencilerin ilgi alanlarını ve tutkularını teşvik ederken ve yeni akademik beceriler geliştirmelerine yardımcı olurken sınıfta kişisel ilgi sunar. Öğrenciler her gün kurslar ve atölyeler alırlar ve geceleri ve hafta sonları düzenlenen çeşitli kültürel, sosyal, atletik ve sanatsal etkinlikler arasından seçim yapabilirler. Burada genç kadınlar ciddiye alınıyor ve bilim adamları, bilim adamları, yazarlar, araştırmacılar ve liderler olarak mükemmelleşmek için ilham alıyorlar.

Uluslararası Öğrenciler Için

Smith College Precollege Programs, her yıl uluslararası öğrencileri dünyadaki programlarımızdan memnuniyetle karşılıyor. Smith'teki lisans tezine benzer küçük sınıflarımızın kadınların ciddiye alınması ve lider olarak mükemmelleşmesi için esin kaynağı olduğu bir ortamda olağanüstü öğrenme imkânı bulacağını fark edeceksiniz. Smith, Birleşik Devletlerin kuzeydoğu bölgesindeki, ülkenin herhangi bir yerindeki en yüksek uluslararası öğrenci yoğunluğuna sahip bir bölgedir.

Smith'de Yaşam

Deneyiminizin büyük bir kısmı üniversite hayatı ve bağımsız yaşam için gerçek bir his alıyor olacak. Kendinizi ilham verecek bir kampüs ortamına, konut müdürü ve stajyerlerin gözetim ve rehberliğine ek bir fayda sağlayarak kendinizi bırakın.

Kampüste Yaşa ve Yemek

Smith'in güzel evlerinden birinde, her biri harika bir ana üs görevi gören bir oturma odasının keyfini çıkarın. Öğrenciler Talbot, Lamont, Gillett ve Northrop evlerinde kalırlar. Smith evlerinin tek ve çift kişilik odaları vardır ve çoğu katılımcının oda arkadaşı vardır.

Her evin kendi yemekhanesi vardır ve Smith'in yemekleri lezzetli ve besleyici niteliktedir. Günde üç öğün sağlanır. Yemek Servisi personeli, glutensiz, vejetaryen ve vegan diyetlerine uygundur. Ayrıca, diğer diyet kısıtlamaları olan katılımcılar ile birlikte çalışırlar.

Normal bir gün

Sınıflar sabah 9'dan akşam 16'ya kadar devam eder. Bundan sonra, kampüs tesislerinin hepsini kullanabilirsiniz (Smith, iki jimnastik salonu, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı yol ve tenis tesisleri, squash kortları, dans stüdyosu, kroket kortu ve bir fitness merkezi Smith aynı zamanda seçkin bir sanat müzesine, ödüllü bir botanik bahçesi ve sera evinde) ve derslerinizin (müzik, tiyatro) öğleden sonraları, akşamları ve hafta sonları için yer aldığı gezilere çıkıyor. Katılmak için her zaman örgütlü bir etkinlik vardır ya da programdan arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Her program kendi faaliyetlerinin bir kısmını sınıftan farklı olarak sunmaktadır, ancak tüm öğrencilerin katılmasını isteyecek aktiviteleri de planlıyoruz. Ayrı bir ücret talep eden isteğe bağlı kaçamaklar da bulunmaktadır.

TEMAS

Yaz Programları Ofisi

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Faks: 413-585-4344

Konumlar

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

sorular