Keystone logo
© BIMM University
The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

The Design Ecademy - Online Design Courses

Tanıtım

Hakkımızda

Design Ecademy, renk konusunda uzmanlaşmış yenilikçi bir iç mimar / tasarım danışmanı olan Maria Flynn'in beynidir.

Yıllar geçtikçe Maria, çeşitli tasarım alanları, yüksek öğretim, yazma ve hatta iş sistemleri alanlarında profesyonel deneyime sahip bir grup insanı bir araya getirdi - Tasarım Ecademisi'ni yarattı. Dersleri 2001'den beri mevcuttur ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci bu derslerde başarı sağlamıştır.

Uluslararası Tanınan Nitelikler

Kurslarımızın her biri Pearson Edexcel tarafından akredite edilmiştir; İngiltere'nin en büyük akredite kuruluşu ve dünyanın en büyük akademik akredite kuruluşlarından biridir. Bu nitelikler çok iyi tanınmaktadır. PLUS, tüm kurslarımız transfer edilebilir Üniversite kredi değerlerini taşımaktadır, böylece dünyanın neresinde olursanız olun, kalifikasyonunuz sizinle birlikte seyahat edecektir!

Tasarımcılar için tasarımcıları tarafından oluşturulan kurslar

Akademik akreditasyon endüstrinin tanınması için hayati önem taşımaktadır, ancak uzun vadeli başarının anahtarı (belki daha da fazlası) herhangi bir derste elde edeceğiniz gerçek beceri ve bilgidir. Bugünün tasarım endüstrisinde başarılı bir şekilde çalışmak için neyin gerekli olduğunu öğrendiğinizden emin olmak için kurslarımız yıllık olarak gözden geçirilir ve güncellenir.

Tasarım ve E-Öğrenme Uzmanları!

Tasarım konusunda uzmanlaştık ve tüm kurslarımızı E-öğrenim yoluyla sağlıyoruz - bu bizim odak noktamız. Bu önemli çünkü öğretim yöntemi

Eşsiz Yapı Taşı Yaklaşımı

Daha sonraki bir aşamada ilerlemek istiyorsanız, sıfırdan başlayarak elde ettiğiniz temele basitçe "ekleyebilir". Kurs yapılarımızı geliştirmek için çok çalıştık, böylece her kurs bir sonraki aşamaya doğru ilerleyebilir. Bu, Yetişkin Öğreniciler için maksimum esneklik sağlar ve koyduğunuz zaman ve çabanın, sadece bir “Kredi” değeri değil, gerçek bir yeterlilikle ödüllendirilmesini sağlar!

Daha önce hiç deneyim veya yeterlilik gerekli değildir

Akademik nitelikler ve / veya doğrulanabilir endüstri deneyimi genellikle bu seviyedeki bir kursa kaydolmak için zorunludur. Ancak, kurslarımıza kayıt olmak için daha önce yeterlilik ya da tecrübeye gerek yok, sadece okuma yeteneği

Ne öğreneceğimizi bile garanti ediyoruz!

Bu dersi başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sektörde profesyonel olarak çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerilere sahip olacağınızı garanti ediyoruz. Anlattığımız pratik beceri ve bilgiyi kazanamazsanız, kurs ücretlerinizi tam olarak iade edeceğiz ve yine de ödülünüzü koruyacaksınız. Riski ortadan kaldırırız, böylece güvenle kayıt olabilirsiniz!

Misyonumuz basit…

Herkese tasarım için bir tutku, yetenekleri öğrenme ve hayallerini ve potansiyellerini yerine getirmek için gerekli akreditasyonu kazanma fırsatı vermek istiyoruz.

Başlamak için herhangi bir geçmiş tecrübeye veya kalifikasyona ihtiyacınız yoktur - bu yeterlilik seviyesi için neredeyse hiç duyulmamış olan. Ancak, bir yeterlilik satın almıyorsunuz ve öğrenmeye istekli ve istekli olmalısınız. Öyleyse...

Nerede olursanız olun, dünyanın neresinde olursanız olun, arkanız ne olursa olsun… Bir tasarımcı olmak istiyorsan ve işi yapmaya istekli olursanız, sizden biri olmanıza yardımcı olacağımızı garanti ederiz.

Bugüne kadar binlerce öğrenci bu dersleri başarıyla tamamladı. Gerçek öğrencilerden gerçek referansları görebilir ve işlerinin örneklerini görebilirsiniz href = "http://www.thedesignecademyreviews.com/course-reviews/

sorular