Keystone logo
© Natalie Jerabek | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Tanıtım

2005 yılında kurulan Think Tank Eğitim Merkezi, sanatçılara VFX, Oyun Sanatı ve Animasyon alanlarında heyecan verici bir kariyer için onları hazırlayan uzmanlaşmış, kariyer odaklı bir Bilgisayar Grafikleri (CG) eğitimi sağlamaya kendini adamıştır.

Sürekli olarak CG Art için en iyi okullardan biri olarak gösterilen Think Tank öğrencileri, doğrudan çalışan profesyonellerden öğrenir, en son yazılımlarla etkileşime girer, paha biçilmez stüdyo bağlantıları kurar ve sektöre hazır bir portföy geliştirir.

Öğrenciler tamamen Çevrimiçi veya Think Tank'in yenilikçi Hibrit modeli ile eğitim arasında seçim yapabilirler. Hibrit eğitim alan öğrenciler, sürükleyici ve portföy odaklı bir final dönemi için Vancouver, Kanada'daki Think Tank Kampüsüne gitmeden önce 3D Sanatın hem temellerini hem de ileri tekniklerini uzaktan öğrenirler.

Giriş bursu mevcut olmamakla birlikte, öğrencilere programları boyunca liyakate dayalı burs kazanma fırsatları verilmektedir. Kişiselleştirilmiş ödeme planları ve mali yardım danışmanlığı (Kanadalı başvuru sahipleri) da mevcuttur. Kabul Ekibimizin bir üyesiyle bugün bağlantı kurun!

kabul

Konumlar

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

sorular