Keystone logo
Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Tianjin International Chinese College

Tanıtım

Tianjin International Chinese College (TICC), Tianjin Belediye Eğitim Komisyonu tarafından akredite edilmiş bir Çin dil kurumu. Üniversite, Çince dil programları sunmaktadır ve dünya çapında öğrencilere vize (X1 / X2) vermektedir.

83119_appearance2.jpg

Üniversitemiz şu anda, Çin kültür sergi salonu, çok fonksiyonlu sınıf, sanat sınıfı ve benzeri gibi mükemmel imkanlarla on bin metrekareden fazla alanı kapsayan iki kampüse sahiptir. Akademik derslerin yanı sıra, TICC sanatçıları Çin müziği, Kongfu, Pekin Opera, Çin kaligrafisi, kâğıt kesme ve Guqin gibi Çin kültür derslerini öğretmeye davet ediyor. Aynı zamanda Çin kültürünü ve geleneksel kültürü öğrenebilirler.

TICC, deneyim öğretim kadrosu ekibinin oluşturulmasında büyük çaba gösterir. Öğretmenlerimiz Hanban tarafından onaylanmış olmalıdır. Öğretmenlerimizin çoğunun yüksek lisans veya üstü vardır. Öğretmenlerimizin% 80'inde yurtdışında öğretmenlik deneyimi yaşarken,% 87'sinin “Yeni Mandarin Serisi Ders Kitabı” gibi yazılı ders kitapları bulunmaktadır.

Son beş yılda, Amerika, Rusya, Kanada, İtalya, İngiltere, Kore, Tayland, Vietnam, Kamboçya ve daha birçok ülkeden 50'den fazla ülkeden yaklaşık 20.000 öğrenciye ders verdik.

83121_hall.jpg

Ayrıca, evde eğitim görmeniz için tasarlanmış çevrimiçi Çince programlar da sunuyoruz. Kurslarımız arasında HSK sınıfı, Konuşulan Çince sınıfı, İş Çince sınıfı, Çince Yazma sınıfı ve daha fazlası bulunmaktadır . Sadece evde kalabilir, bizimle çalışabilir, kursumuzu tamamlayabilir ve sertifika kazanabilirsiniz. Ayrıntılar için programımıza bakın.

Adres: 116 Ya'an Sokak Nankai Bölgesi, Tianjin
Tel. (86) 22-27623035
Email: [email protected]

Konumlar

  • Nankai

    116 Ya’an Street Nankai District, 300000, Nankai

sorular