Keystone logo
Toronto Film School

Toronto Film School

Toronto Film School

Tanıtım

175018_174769_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

Toronto Film School Hakkında

İster film, tasarım, video oyunları veya moda olsun, Toronto Film School yaratıcı bir topluluk, ödüllü eğitmenler ve sizi hayal ettiğiniz kariyere itecek bir meslektaşlar ağı bulacağınız yerdir. Okul, Film Prodüksiyonu , Oyunculuk , VideoGame Tasarımı ve daha pek çok program sunmaktadır.

Toronto Film School diğerlerinden ayıran nedir?

Endüstri uzmanları

Çeşitli ödüllü ve talep üzerine film yapımcıları, yapımcılar, sinematograflar, moda tasarımcıları, video oyunu tasarımcıları ve aktif endüstri profesyonelleri tarafından danışmanlık alacaksınız. Eğitmenlerimiz size en güncel endüstri anlayışı ve en iyi uygulamaları ile heyecan verici ağ oluşturma fırsatları sunar.

Çapraz işbirliği

Toronto Film School , yaratıcı programlardan öğrencilerle işbirliği yapabilirsiniz. Ayrıca, moda ve eğlence endüstrisindeki kariyerlere kapı açmaya yardımcı olacak paha biçilmez profesyonel ilişkiler ve sektörler arası ağlar geliştiriyorsunuz.

Öğrencilerimiz ödül kazanıyor

Toronto Film School yaratıcı sanatlara olan tutkunuzu paylaşan düşünen öğrenciler sizi kuşatır. Bu öğrenciler tarafından Festival de CANNES ve Thea Ödülleri gibi prestijli kuruluşlardan kazanılan birçok ödül, sıkı çalışmalarının bir kanıtı ve el sanatlarına adanmışlığıdır. Toronto Film School bir öğrenci olarak, bu öğrencilerle bağlantı kurabilir ve deneyimli eğitmenlerden öğrenebilirsiniz.

Gerçek dünya eğitimi

Toronto Film School , endüstri lideri olmaya devam eden ve seçtikleri alanda başarılı olan ödüllü mezunlarını şekillendirmesiyle ünlüdür. Bunun nedeni, mezunlarımızın okulu pratik yeteneklerle, kendilerini geliştirme becerisiyle ve çok yönlü bir portföyle terk etmeleridir.

Derece Pathway

Toronto Film School mevcut ve gelecekteki kariyer taleplerinizi anlar. Yorkville Üniversitesi ile yapılan anlaşmalı anlaşmamız sayesinde, yaratıcı kariyerinizi geliştirmek için gereken işletme becerilerini kazanmak üzere Lisans derecesine sahip İşletme Lisans derecesine kadar yolunuzu hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Küçük sınıf büyüklükleri

Küçük sınıflarda, bire bir eğitim ve danışmanlık ile tüm potansiyelinize ulaşma şansınız olacak. Ayrıca, yaratıcı programlardaki öğrencilerle sınıf arkadaşlarıyla ve ağla ilişkiler kurmak için doğru ortak çalışma ortamına sahip olacaksınız.

Kampüs Özellikleri

Prime kampüs konumu

Toronto'daki 4 kampüs ile öğrenciler kendilerini tamamen şehrin içine çekebilirler.

  Sıralamalar

  Toronto Film School QS Dünya Üniversite Sıralaması tarafından en iyi film okulu olarak derecelendirildi, sizi tutkunuzun peşinden gitmeniz için gereken teori ve becerilerle donatmak üzere tasarlanmış, hızlı tempolu ve oldukça işbirlikçi bir öğrenme ortamı sunuyor.

  Toronto Film Okulu Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 global rankings 2021 badge
  educations.com Top 10 global rankings 2020 badge

  Konumlar

  • Toronto

   10 Dundas Street E., Suite 704, M5B 2G9, Toronto

  • Toronto

   55 Dundas Street E., floor 4&5, M5B 1C6, Toronto

   • Toronto

    415 Yonge Street, 8th Floor, M5B 2E7, Toronto

    • Toronto

     1835 Yonge Street, M4S 1X8, Toronto

     sorular