Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

UC Riverside Extension

Tanıtım

UCR IEP Başarıya Eşsiz Bir Yol Sunar

Riverside, Kaliforniya Üniversitesi (UCR), Uluslararası Eğitim Programları (IEP), 1975'ten beri İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL), akademik ve profesyonel programlar sunmaktadır.

Müfredatımız ABD'nin en iyi öğrenme deneyimini sağlamak için sürekli olarak değerlendirilmekte ve güncellenmektedir. Her yıl, öğrenciler programlarımızdan mezun oluyor ve heyecan verici uluslararası kariyerlere devam ediyor ve / veya daha fazla akademik çalışma yürütüyorlar. Naassom Azevedo / Unsplash

Görev beyanı

Misyonumuz, uluslararası öğrencilerimizin çeşitli kişisel, profesyonel ve eğitimsel hedeflerine ulaşmak için yüksek kaliteli, yenilikçi İngilizce dil ve profesyonel programlar sağlamaktır.

İngiliz dili ve akademik becerilerin ortak gelişimi ile öğrencilere ABD ve dünya hakkındaki bilgilerini keşfetme, katılma ve zenginleştirme fırsatı sunuyoruz.

Çok kültürlü bir ortamda ekip çalışması yoluyla, öğrencileri kendilerini anlamalarını, güven inşa etmelerini ve gelecekleri için bir vizyon geliştirmelerini teşvik ediyoruz.

Öğretim ve hizmette karşılıklı saygı, profesyonellik ve mükemmellik değerleri çalışmalarımızda bize yol göstermektedir. Ülkedeki en iyi uluslararası eğitim programlarından birini oluştururken her öğretmenin, personelin ve öğrencinin benzersiz katkılarına değer veriyoruz.

Neden UCR?

1. California Üniversitesi sisteminde öğrenci olun

Kaliforniya Üniversitesi, Riverside, ABD UCR'deki 1 numaralı devlet üniversitesi sistemindeki 10 kampüsten biridir UC sistemindeki en çeşitli ve uluslararası dostu kampüs olarak bilinir ve çoğu prestijli ödül kazanan yaklaşık 80.000 mezuna sahiptir. Guggenheim Bursu, Nobel Ödülü, Pulitzer Ödülü ve diğerleri gibi.

2. Güney Kaliforniya'nın kalbinde olun

Riverside, güzel, güneşli Güney Kaliforniya'nın kalbinde Los Angeles'ın 80 kilometre doğusundadır. Plajlara, dağlara, tema parklarına veya alışveriş merkezlerine kolayca seyahat edin. Konuksever ve uygun fiyatlı bir üniversite topluluğunda yaşayın.

3. En iyi Amerikan kampüs deneyimini sağlayan bir programda olun

Öğrencilerimiz size UCR'nin en iyi eğitmenlere sahip olduğunu söyleyecektir. Hepsi gerçek dünya deneyimine sahip çalışan profesyoneller. Samimi, yardımsever ve en iyi Amerikan kampüs deneyimine sahip olmanızı sağlamak için en kaliteli eğitimi sunmaya adanmıştır. Andrew Ridley / Unsplash

San Diego palm trees

Konumlar

  • Riverside

    University of California, Riverside Extension 1200 University Ave. Riverside, Ca 92507-4596, , Riverside

sorular