Keystone logo
Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Universidad de La Sabana - International Center for Foreign Languages and Cultures

Tanıtım

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Yabancı Diller ve Kültür Bölümü, uluslararası topluma ve Kolombiya'da yaşayan yabancılara yüksek kaliteli bir İspanyolca Programı sunmaktadır. Dersler üniversite kampüsünde akademik, güvenli ve mükemmel bir hizmet ortamında yürütülmektedir.

Okul öğrencileri, üniversite ve kolej öğrencileri, gençler, yetişkinler, profesyoneller ve yöneticiler kurslarımızda dilde iletişimsel yetkinlikleri geliştirmek için en iyi seçeneği bulacaklar ve Kolombiya ve Latin Amerika kültürü hakkında bilgi edinme fırsatı bulacaklar.

Tüm İspanyolca kursları, deneyimleri zenginleştiren çok çeşitli kültürel aktiviteler ve ders dışı kurslarla tamamlanmaktadır. Katılımcılara ayrıca çalışmak istedikleri hafta sayısında ve kursun başlangıç tarihinde esneklik sunulur. Dersler her hafta Pazartesi günü başlar.

Bizimle İspanyolca öğrenin. Kolombiya ve kültürüne âşık olun.

Kurslarımız hakkında

4 dil becerisi üzerinde çalışacaksınız: yazma, konuşma, okuma ve dinleme (her zaman yeni kelime ve gramer pratiği yapacaksınız). Size sınıf rehberleri sağlayacağız, böylece fazladan malzeme satın almak zorunda kalmayacaksınız; sadece bir sözlüğe ihtiyacınız olacak.

Kurslarımız çok esnektir, kaç hafta çalışacağınızı ve ne zaman başlayacağınızı seçebilirsiniz. Dersler her pazartesi günü başlar, böylece kursa başlayacağınız tarihi seçebilirsiniz.

Seçebileceğiniz farklı kurslarımız var:

  • Genel İspanyolca kursu (haftada 15 saat İspanyolca dersi)
  • Yoğun İspanyolca Kursu (haftada 20 saat İspanyolca dersi)
  • Genel İspanyolca Kursu gönüllü çalışması
  • Bire bir dersler

Fiyatlar

Maliyet, bizimle çalışacağınız hafta sayısına ve elbette alacağınız türe bağlı olarak değişir.

Universidad de La Sabana'nın öğrencileri için aldığı bazı derslere katılabilirsiniz. Hangi konularla ilgilendiğinizi bize bildirin, böylece size bir kurs bulabiliriz. Bu ders not almayacak, sadece katılım içindir ve ekstra bir maliyet anlamına gelmez.

* Bu sadece 2 ay veya daha fazla kalan öğrenciler için geçerlidir.

Haftada bir kez, müzeleri ziyaret etmek, doğal parklar, Bogota şehir merkezi, restoranlar gibi diğer kültürel aktiviteleri planlıyoruz. * Fiyatlara sadece bazı aktiviteler dahildir.

Haftada bir kez Latin Amerikan dans dersleri verilir. Bu aktivite için ekstra ücret yok.

128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

yer

Üniversite, Chía'da, Bogota'dan sadece 7 kilometre uzaklıktadır. Mükemmel olanaklara sahip güzel bir kampüs vardır.

La Sabana'da harika bir akademik ortam ve yapacak çok farklı etkinlikler var. Bunun yanı sıra, Bogota, ziyaretçilere eğlence, spor, gece hayatı, restoranlar ve aktiviteler için birçok seçenek sunan kozmopolit bir şehirdir.

Şimdi nasıl kayıt olunur?

1. Ekteki kayıt formunu doldurun.

2. Yerleştirme sınavına girin (Skype veya yerinde). İspanyolca seviyenizi belirlemek için skype ile bir röportaj yapmamız gerekecek. Bu işlem 15 dakika sürecektir. Lütfen hangi günün sizin için en iyi sonucu verdiğini bize bildirin.

3. Kursun ödemesini yapın (seçtiğiniz hafta sayısı). Programı zaten başlattıysanız ve hafta sayısını artırmaya karar vermeniz durumunda, haftalık maliyet daha ucuz olacaktır.

Ödeme şu şekilde yapılabilir:

Banka havalesi: Lütfen ülkenizdeki tercih ettiğiniz bankada ödemeyi yapabileceğiniz Üniversite kodlarını isteyin, bu ödeme yalnızca ABD Doları cinsindendir.

Kolombiya Pezosu ile ödeme yapmak için:

1. Kolombiya'da herhangi bir bankada Bancolombia'da Para Yatırma

2. Üniversitede nakit veya kredi kartı

Ödemeyi yaptıktan sonra, lütfen e-posta adresime bir kopya gönderin; gerekirse Vize için size kabul mektubunu ve Üniversite Sertifikası'nı gönderirim. Ayrıca lütfen bize pasaportunuzun bir kopyasını gönderin.

4. Bir PIP (Giriş ve Kalma İzni) veya Öğrenci Vizesi.

Kolombiya'da 3 aydan daha az bir süre kalacaksanız ve Kolombiya'yı ziyaret etmek için Turist Vizesi gerektirmeyen bir ülkede ikamet ediyorsanız. Lütfen kabul mektubunu yazdırın ve Bogota'daki El Dorado havaalanında Göçmenlik Memuruna gösterin; PIP 5 damgasını pasaportunuzda alacaksınız, bu da "Giriş ve Kalıcılık İzni" anlamına gelir ve kısa kurslar yapacak kişiler için kullanılır. Bu iki seçenek Kolombiya'da eğitim görmenizi sağlar.

5. Ülkede kalmayı planladığınız süre boyunca uluslararası kapsamda ve sağlık sigortası ve kaza poliçesi yaptırın ve bu e-postaya taranmış bir kopya gönderin: [email protected]

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Konumlar

  • Chía

    Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia., , Chía

sorular