Keystone logo
Universitat de Vic

Universitat de Vic

Universitat de Vic

Tanıtım

Katalonya Vic - Merkez Üniversitesi, Orta Çağ'a kadar uzanan bir üniversite geleneğini sürdürmek için bölgesel ve vatandaşların girişiminden ortaya çıktı. Katalonya Vic - Merkez Üniversitesi, özel yönetim altındaki bir devlet üniversitesidir. Uzmanlık alanlarında öğretim, araştırma ve bilgi aktarımı alanlarında bir kamu hizmeti sunmaktadır.

Misyonu bölgeye hizmet etmek için bilgi ve yenilik geliştirmektir ve kendine özgü bir uluslararası mesleğe sahiptir. Öğrencilere ve çok yönlü eğitimlerine odaklanır ve bireysel yaratıcılık, profesyonel titizlik ve sosyal bağlılık değerlerini aşılar. UVic-UCC, yerel çevre ve Katalonya'nın kültürel, sosyal ve ekonomik ilerlemesi ile yakından ilişkilidir.

Eğitim modeli

Katalonya Vic - Merkez Üniversitesi'ndeki eğitim modeli, eğitimleri boyunca desteklenen ve kişiselleştirilmiş eğitim verilen öğrencilerin tam kişisel gelişimini ve mesleki gelişimini sağlar. Eğitim, öğretim personeli ile üniversite topluluğunun diğer tüm alanları arasındaki ekip çalışması yoluyla organize edilir.

Çok dilli eğitim

UVic, öğrenci ve personel hareketliliği için çok dilli eğitim anahtarı ve diller ve kültür çalışmasının günümüz dünyası hakkında daha geniş bir farkındalık kazanmak için mükemmel bir yol olduğunu düşünüyor. Bu nedenle, tüm lisans dereceleri mesleki amaçlı İngilizce kursları içermektedir.

Araştırma etkinliği

On altı Katalan hükümeti tarafından tanınan yirmi beş araştırma grubu ve on bir araştırma başkanı, bilgi üretmek ve topluma aktarmak amacıyla UVic-UCC araştırma faaliyetini sürdürüyor.

Uluslararası profil

UVic-UCC, dünyanın dört bir yanındaki kırk ülkedeki üniversiteler ve kurumlarla değişim anlaşmaları yapmaktadır ve UVic-UCC'deki Uluslararası öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için çaba sarf etmektedir ve üniversitenin küçük boyutu, öğrenci-personel etkileşimi için daha fazla fırsat anlamına gelmektedir. çalışmayı ve kişisel gelişimi teşvik etmek. UVic-UCC, Uluslararası İlişkiler Birimi ve Öğrenci Hizmetleri aracılığıyla uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar.

UVic-UCC Uluslararası Kampüsü, uluslararası kamuya yönelik UVic-UCC faaliyetleri için bir şemsiye kuruluştur: hareketlilik ve değişim programları sağlamak, sürekli eğitim ve uluslararası işbirliği projeleri.

Ayrıca, Barselona'da Yurtdışı Eğitim programları, kültürel ve sosyal aktivitelerle birlikte yoğun akademik Yaz Programları ve kurumlara özel kurslar sunmaktadır.

Sosyal ve profesyonel entegrasyon

UVic-UCC pratik bir öğretim yaklaşımı benimser, toplumun değişen ihtiyaçlarına açık ve duyarlıdır ve mezunların (İspanyolca olarak) profesyonelce işe yerleştirilmelerini sağlamada aktif rol alır.

Yenilikçilik öğretmek

UVic-UCC, üniversite öğretim personelinin yaşam boyu öğrenmesini, eğitim planlamasını ve öğretim kalitesini iyileştirmek için inovasyonun geliştirilmesini teşvik etmek için bir Eğitim İnovasyon ve Eğitim Merkezine (CIFE) (İspanyolca) sahiptir.

Sosyal ve bölgesel bağlılık

UVic, kendine özgü bir Avrupa ve uluslararası mesleğe sahip olan öğretim, araştırma ve bilgi aktarma faaliyeti yoluyla, çevredeki bölgenin ve Katalonya'nın (İspanyolca) ekonomik ve sosyal gelişimine bağlı yerel bir üniversitedir.

Etik kod

UVic-UCC ve Balmes Üniversitesi Vakfı'nda, etik davranış üç değere dayanır: bireysel bağlılık, tarafsızlık ve bilimsel gerçek. Üniversitenin Etik Kuralları (İspanyolca), insanların etik davranışlara duyulan ihtiyaç konusunda farkındalıklarını ve UVic-UCC topluluğunun ve Balmes Üniversitesi Vakfı'nın üyeleri olarak sorumluluklarını arttırmak için tasarlanan on iki genel ilkeden oluşur.

Vic Üniversitesi - Katalonya Merkez Üniversitesi merkezleri

 • Doktora Koleji
 • İşletme ve İletişim Çalışmaları Fakültesi
 • Eğitim, Çeviri ve Beşeri Bilimler Fakültesi
 • Sağlık Bilimleri ve Refah Fakültesi
 • Fen-Teknoloji Fakültesi
 • Manresa Sağlık Bilimleri Fakültesi (federe merkez)
 • Tıp Fakültesi (federal merkez)
 • Manresa Sosyal Bilimler Fakültesi (federe merkez)
 • BAÜ. Tasarım Koleji (satış merkezi)
 • EADA, Yönetim ve Yönetim Okulu (bağlı kuruluş merkezi)
 • ESERP - Barselona İşletme ve Sosyal Bilimler Okulu (bağlı kuruluş merkezi)

Konumlar

 • Barcelona

  Via Augusta, 123, 08006, Barcelona

 • Vic

  Carrer de la Sagrada Família,7, 08500, Vic

  sorular