Keystone logo
© Carrianna Field
Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Universitat de Vic – Study Abroad

Tanıtım

Mayıs 1997'de Katalonya Parlamentosu tarafından resmi olarak tanınan genç bir üniversiteyiz. Güçlü Katalan köklerimiz üzerinde Avrupa'da ve daha geniş anlamda dünya inşasında bir rol oynamak istiyoruz. UVic-UCC, en başından beri, akademik kaliteyi ve öğrenci merkezli eğitim için destekleyici bir bağlamı desteklemiştir. Öğretim programlarımız, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı için gerekli olan kalite ve öğrencilerle iletişim sunar. Ayrıca, Barselona bölgesi dışındaki hizmetlere katkıda bulunduğumuz ve sürdürülebilir bir geleceği teşvik ettiğimiz Katalonya'ya - üniversite sistemi, dili ve kültürü - ve bölgesel kalkınmaya güçlü bir bağlılık hissediyoruz.

UVic-UCC, Yönetim Kurulunda Vic Kent Konseyi ve Katalonya Generalitat temsilcilerinin çoğunluğuna sahip olduğu Fundació Universitària Balmes'in yetkisi altındadır. Bu birleşik bağımsız yönetim ve kamu denetimi modeli, esnek, hesap verebilir ve verimli bir hükümeti garanti eder.

UVic-UCC ile ilgili kurucu meclis metninde ana hatlarıyla belirtildiği gibi, kamu hizmeti görevimiz, Generalitat'ın mali desteğine ve UVic-UCC'nin Katalan devlet üniversitesi kayıt programına katılımına yansımaktadır.

Yurt dışında okumak

Akademik programlar

Bu program, Barselona veya Vic'de bir veya iki dönem geçirmek isteyen uluslararası öğrencilere yöneliktir. UVic-UCC, işletme, iletişim ve tasarım alanlarında İngilizce'deki diğer seçmeli derslerle birleştirilebilen İspanyolca kursları sunmaktadır.

Uluslararası Yaz kursları

Vic Üniversitesi – Katalonya Merkez Üniversitesi, hareketli Barselona şehrinin kalbinde kültürel ve sosyal aktivitelerle birlikte yoğun akademik yaz programları sunmaktadır. Haziran ayından Temmuz ayı sonuna kadar bu kurslar akademik krediye aktarılabilir. Her kursun uzunluğu programa göre değişir.

Bu, belirli bir konuya odaklanmak ve derinlemesine araştırmak ve Barselona'nın dinamik, çok kültürlü ortamını deneyimlemek için eşsiz bir fırsattır.

Kısa süreli programlar

Vic Üniversitesi - Katalonya Merkez Üniversitesi, Eğitim, Sanat ve Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Bilim, Deneysel Bilimler, Teknoloji, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri alanlarında kısa süreli akademik programlar sunmaktadır. Programlar tamamen akademiktir. Derslerin uzunluğu programın içeriğine ve planlamasına göre değişmektedir.

Kişiye özel kurslar

Vic Üniversitesi - Katalonya Merkez Üniversitesi, Eğitim, Sanat ve Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Bilim, Deneysel Bilimler, Teknoloji, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri alanlarında uluslararası öğrenci ve öğretmen grupları için özel kurslar sunmaktadır. Programlar yalnızca akademik olabilir veya kültürel geziler ve gezilerle birleştirilebilir. UVic-UCC, konaklama, ulaşım, rehberli turlar ve ilgili kurum ve kuruluşlara ziyaretler gibi her türlü ek hizmetleri düzenleyebilir. Kursun uzunluğu ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.

Genel veri

 • 21 Mayıs 1997 tarihinde oluşturuldu
 • Kamu sektörü denetimine sahip bağımsız üniversite
 • Balmes Üniversitesi Vakfı yönetim kurulu tarafından yönetilir
 • Rektör: Josep-Eladi Baños

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  • Vic

   c/ Dr Junyent, 1, 08500, Vic

   • Barcelona

    Carrer de Pujades,118, 08005, Barcelona

    • Vic

     Carrer de la Sagrada Família, 7, 08500, Vic

     sorular