Keystone logo
University of Minnesota – Carlson School of Management Sürdürülebilir Çevre, Sosyal ve Yönetişim Liderliği Yüksek Lisans Sertifikası
University of Minnesota – Carlson School of Management

Sürdürülebilir Çevre, Sosyal ve Yönetişim Liderliği Yüksek Lisans Sertifikası

Minneapolis, Amerika Birleşik Devletleri

2 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Kuruluşların Minnesota'da ve dünyanın dört bir yanında karşılaştıkları çevresel ve sosyal zorluklara sürdürülebilir çözümler getirmeye hazırlanın.

Günümüzde pek çok kuruluş üçlü kar-zarar çizgisini (insanlar, gezegen ve kâr) tutturmaya çalışmaktadır. Sürdürülebilir Çevresel, Sosyal ve Yönetişim Liderliği Yüksek Lisans Sertifikanızı alarak, net sıfır emisyon hedeflerine ulaşma çabalarını denetlemeye ve Minnesota'daki ve dünyanın dört bir yanındaki şirketlerde etik uygulamalara bağlı kalmaya hazırlanabilirsiniz.

Carlson School of Management, Humphrey School of Public Affairs ve Institute on the Environment (IonE) işbirliğiyle geliştirilen Sürdürülebilir ESG Sertifika programı, modern iş pozisyonlarıyla ilgili kamu politikası ve sürdürülebilirlik kavramlarına odaklanmaktadır. Birden fazla disiplinden uzmanlık kazandıran öğretim üyelerinden öğreneceğiniz dersler, çeşitli iş sektörlerinde ESG iyileştirmeleri tasarlamanızı ve uygulamanızı sağlayacaktır.

Kurslar / konular şunları içerir: Çevresel, Sosyal ve Yönetişim Eylemleri için Değişim Liderliği; Sürdürülebilirlik Biliminin Temelleri.

Kurumsal ortak kuruluşlarımızdaki çalışanlar otomatik olarak %15 öğrenim indiriminden yararlanma hakkına sahiptir.

Okul Hakkında

sorular