Keystone logo
© BIMM University
University of Northampton International College

University of Northampton International College

University of Northampton International College

Tanıtım

UNIC, mevcut notları Üniversitenin derece giriş koşulunu karşılamayan veya üniversite içinde tanınmayan bir niteliğe sahip olan uluslararası öğrencilere yardım eli uzatır.

Northampton Üniversitesi'ne akademik bir sıçrama tahtası sağlayarak, çok çeşitli konularda Vakıf, Birinci Yıl ve Master öncesi programları sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Hazırlık kurslarımız tamamlandıktan sonra lisans derecesine ve 2 yarıyıl, Master öncesi ise sadece bir yarıyıl ve bir Yüksek Lisans kursuna devam etmektedir.

Ayrıca, başvurunuz başarılı olursa, UNIC ve UON eğitiminiz boyunca sizi kapsayan bir vize ile bir adet kombine CAS verilecektir.

UNIC Hakkında

Ne

UNIC, Northampton Üniversitesi'nin geniş bir yelpazesine eğitim Pathways sağlayan Northampton Üniversitesi Associate College'dır. UNIC, çalışmalarınızda mükemmelliğe ulaşmanızı teşvik eden bir ortamda size heyecan verici, değerli ve dinamik bir eğitim deneyimi sağlayacaktır.

UNIC, dünya çapında 120'den fazla kolej ve kampüste çalışanların bilgi ve kaynaklarına sahip uluslararası kabul görmüş bir eğitim sağlayıcısı olan küresel Navitas Group'un bir parçasıdır. UNIC'de, Northampton Üniversitesi'ndeki deneyiminizin sizi küresel ekonomide gelecekteki kariyerinize hazırlamak için en yüksek standartta olmasını sağlamak için büyük özen gösteriyoruz. Bir UNIC Pathway seçerek akademik başarıya ulaşmaya ve unutulmaz bir öğrenme deneyiminin keyfini çıkarmaya hazır olacaksınız.

Nerede

UNIC, Northampton Üniversitesi'nin merkezinde, Northampton merkezine yakın ve İngiltere'nin tam kalbinde, Londra'nın merkezine ve Birmingham'a trenle sadece bir saat uzaklıktadır.

UNIC, öğrenci merkezi, Öğrenme Teknolojisi paketi ve hepsi öğretme ve öğrenme amaçlı özel olarak tasarlanmış sınıflar gibi mükemmel olanaklara sahiptir.

Öğrenci Deneyimi

UNIC, Kolej'de görev yapan özel bir Öğrenci Hizmetleri ekibine sahiptir. Sorularınız veya sorularınızla uğraşmanın yanı sıra, film geceleri, futbol turnuvaları ve sınavlar gibi düzenli sosyal etkinlikler de organize edebilirler. UNIC öğrencisi olarak, University of Northampton etkinliklerine ve olanaklarına da tam erişiminiz vardır. Northampton Üniversitesi Öğrenci Birliği, ülkedeki tüm kulüplere, sporlara ve toplumlara tüm öğrenciler için ÜCRETSİZ üye olan üç sendikadan biridir.

Ne zaman başlayabilirim

UNIC'in yılda üç girişi vardır - Ocak, Mayıs veya Eylül.

Kim

Northampton Üniversitesi'nin 100'den fazla ülkeden 1.000 uluslararası öğrencisi olan 15.000 öğrencisi vardır. Sadece UNIC geçtiğimiz yıl 30'dan fazla ülkeden öğrenci kaydetti.

Niye ya

  1. Yer - Londra'nın merkezinden trenle sadece bir saat uzaklıkta ve Oxford, Cambridge ve Birmingham şehirlerine yakın olan Northampton, yaşamak, çalışmak ve keşfetmek için mükemmel bir yerdir.
  2. Mükemmellik - Northampton Üniversitesi, Hükümetin Öğretim ve Mükemmellik Çerçevesinde (TEF) 'Altın' ödülüne layık görüldü.
  3. Esneklik - UNIC, 90'dan fazla farklı Northampton Üniversitesi lisans programına Giden Pathways sunar, yani sizin için en uygun Pathway seçebilirsiniz.

Konumlar

  • Northampton

    Saint Georges Avenue, NN2 6JD, Northampton

sorular