Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Tanıtım

University of Surrey , kendini hayat değiştiren eğitim ve araştırmaya adamış küresel bir fikir ve insan topluluğudur. Güzel ve canlı bir kampüsle, öğrencilerimize kişisel ve profesyonel başarı için ilham vermek ve onları güçlendirmek için olağanüstü öğretim ve pratik öğrenme sağlıyoruz. Personelimiz ve öğrencilerimiz aracılığıyla Surrey harika şeyler başardı.

Yüksek kaliteli öğretimin yanı sıra, üniversite birçok akademik destek hizmetine ve kaynağa erişim sağlar. Uluslararası öğrenciler, dil becerileriyle ilgili yardım alabilirler ve üniversite hayatına kolayca alışmalarına yardımcı olacak birçok hizmet mevcuttur.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Ayrıca zengin bir kariyer desteği de mevcut. Tüm konu alanlarındaki öğrenciler iş desteğinden ve girişimci rehberlikten yararlanabilirler. Herkes farklı fikirleri keşfedebilir, arzu edilen iş becerilerini geliştirebilir ve mezun olma potansiyelini geliştirebilir. Lisansüstü istihdam edilebilirlik konusundaki geçmiş performansımız Birleşik Krallık'taki en iyilerden biridir; lisansüstü öğrencilerimizin %95'i mezun olduktan sonraki 15 ay içinde işe girer veya ileri eğitime başlar - Mezuniyet Sonuçları Anketi 2023.

Surrey'de, üniversitede geçirdiğiniz süre boyunca kendinizi güvende, yerleşik ve mutlu hissetmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kampüsümüz ikinci eviniz olacak ve kısa sürede birbirine sıkı sıkıya bağlı kampüs topluluğumuzun bir parçası olacaksınız. Personelimiz her zaman öğrencilerimize öncelik verir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, Surrey'de size yardımcı olabilecek biri var. MySurrey Hive'da özel bir öğrenci tavsiye ve destek merkezimiz, dost canlısı Uluslararası Öğrenci Destek ekipleri, çok inançlı bir papaz ve yerleştirme sürecindeki öğrenciler, akademik personelinin destek ve mentorluk hizmetlerine erişebilir.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Eylül 2020'den itibaren, tüm lisans ve lisansüstü eğitim öğrencilerimize temel ders kitaplarının ücretsiz dijital kopyalarını sunacağız. Bu, üniversiteyi daha erişilebilir hale getirme ve daha dijital bir ortamda öğrenmenizi sağlama taahhüdümüzün bir parçasıdır.

Üniversitede yaşam dersler ve kurslardan daha fazlasıdır, üniversite deneyiminizin olabildiğince çeşitli ve tatmin edici olmasını sağlayarak, bizimle geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanız için sonsuz fırsatlar sunarız.

Sporla ilgileniyorsanız veya üniversitede geçirdiğiniz süre boyunca aktif kalmak istiyorsanız, Surrey Sports Park sekiz şeritli olimpik yüzme havuzu, 120 istasyonlu spor salonu ve 10 metre yüksek tırmanış dahil olmak üzere çok çeşitli birinci sınıf tesislere ev sahipliği yapmaktadır. duvarlar. Sadece eğlenmek ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, Öğrenci Birliğimiz ayrıca çok çeşitli heyecan verici kulüplere ve topluluklara sahiptir ve mümkün olan en iyi üniversite deneyimini yaşamanızı sağlamak için unutulmaz etkinlikler ve gönüllülük fırsatları düzenlemektedir.

Londra'dan trenle sadece 34 dakika uzaklıkta, öğrenciler güzel, dost canlısı kampüs ve Surrey bölgesinin tadını çıkarabilirler. Guildford hareketli ve misafirperver bir kasabadır ve doğal kırsal alanlarla çevrilidir.

Surrey, öğrencilere dünyayı yeni şekillerde görmeleri, işlerinde cesur olmaları ve öğrenci hayatının getirdiği her şeyi deneyimlemeleri için ilham vermeye çalışıyor.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Neden {school_name_variable}'de eğitim almalısınız?

  Mezun İstihdamda Yılın Üniversitesi olan Surrey'de daha fazlasını bekleyin. Mezunlarımızın yüzde 95'inden fazlası mezun olduktan sonra işte veya daha fazla eğitim alıyor ve bu da bizi İngiltere'de ilk ona sağlam bir şekilde yerleştiriyor. Bu performans, yetenekli ve çalışkan öğrencilerin ve buradayken en iyi iş deneyimini ve kariyer tavsiyesini almanıza yardımcı olma taahhüdümüzün bir birleşimidir.

  Dört yıl üst üste Birleşik Krallık'ın en iyisi olarak derecelendirilen işe yerleştirme programımıza katılma fırsatının yanı sıra, kampüs genelinde harika simülasyon tesisleri bulacaksınız: tam olarak çalışır durumda bir pilot proses tesisi, rüzgar tünelleri, uçuş simülatörler, bir mahkeme salonu ve sizi klinik senaryoların merkezine taşıyacak Sürükleyici Öğrenme Ortamımıza ev sahipliği yapan bir Klinik Simülasyon Merkezi. Bunlar, becerilerinizi ve bilginizi test etmek ve profesyonel hazırlığınızı oluşturmak için güvenli, denetimli bir ortam sağlar.

  Ödüller & Akreditasyonlar

  Mezun İstihdam için Yılın Üniversitesi

  The Times ve Sunday Times Tam Üniversite Rehberi (2022)

  İşe yerleştirme için Birleşik Krallık'ta bir ilk

  Ulusal Üniversite İstihdam Ödülleri

  İngiltere'de 18.

  Komple Üniversite Rehberi 2(023)

  Sürdürülebilirlik için dünyada 55. Times Higher Education

  Üniversite Etki Sıralaması

  dünyada 305.

  QS Dünya Üniversite Sıralaması (2023)

  {school_name_variable} Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  sorular