Keystone logo
University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

University Senior College Adelaide

Tanıtım

University Senior College, üniversite çalışmalarına ve ötesine akademik ve destekleyici bir Pathway arayan 11. ve 12. Sınıf öğrencileri için seküler, karma eğitim veren bağımsız bir ortaokul olarak 2002 yılında kurulmuştur. 2020 yılında, Üniversite Kıdemli Koleji, 10. Sınıfı başlattı.

Üniversite Kıdemli Koleji'nde , öğrencileri orta öğretim ve yüksek öğrenim arasındaki boşluğu doldurmaya hazırlamaya kararlıyız. USC şu anda Güney Avustralya'daki Üniversite sektörüne, özellikle de Adelaide Üniversitesi'ne en önemli besleyici okullardan biridir.

Uzman ve deneyimli öğretmen ekibimiz, bir öğretme ve öğrenme ortaklığı oluşturmak için öğrencilerle birlikte çalışırken, öğrenciler kendi öğrenimleri için sorumluluk almaya teşvik edilir. Üniversite Kıdemli Koleji'ndeki okul günü, Üniversite girişiyle net bağlantıları olan kapsamlı bir dizi ders arasından seçim yapan öğrencilere hitap edecek şekilde şekillendirilmiştir. Bu dinamiğin, yetişkin ortamında, öğrenciler belirlemek ve sağlamak otantik çalışma programlarını takip edebiliyoruz Pathways kariyer seçeneklerini ödüllendirmek için.

Adelaide Üniversitesi ile benzersiz ortaklığımız, ilham verici olabilecek bir öğrenim Pathway yaratmaktadır. Akademik personele ve uzman tesislere hazır erişim, zenginleştirilmiş ve yenilikçi bir öğrenme deneyimi sağlar. Öğrencilerin kişisel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasını sağlayan bilgi, beceri, tutum, kendine güven ve kendine değer duygusunun gelişimini teşvik eden işbirliğine dayalı bir ortamı teşvik etmeyi amaçlıyoruz . Öğrencilerimiz, yerel alımlarımızı sağlayan 80'den fazla okulla çok farklı geçmişlerden gelmektedir.

Konumlar

  • Adelaide

    Kintore Avenue, 5005, Adelaide

    sorular