Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Tanıtım

VERITAS

 • 6000'den fazla Memnun Öğrenci
 • Seçebileceğiniz 60'ı aşkın İngilizce Seçmeli Dersi
 • 15 Çalışma Alanından birini seçin
 • Ortalama ABD Öğreniminden% 60'a varan Tasarruf

Neden VERITAS

Geçtiğimiz 25 yıl boyunca, dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci, VERITAS Yurtdışı Eğitim deneyiminin benzersiz benzersizliğini yaşadı. Dünyanın en biyolojik çeşitlilik gösteren ülkelerinden biri olan Kosta Rika'da akademisyenler ve kültürel deneyim arasında mükemmel bir karışım.

 • 5 Yıllık Tecrübe
 • Eşsiz Kültürel Daldırma
 • Sürdürülebilirlik

En İyi Kosta Rika Yurtdışında Eğitim Kursları

Kosta Rika, canlı bitki ve hayvan türleriyle dolu bir ülkedir. Etrafı dağlarla, nehirlerle ve plajlarla çevrili yaşıyoruz. Kesinlikle gerçek paradisiacal bir yer.

Bu ülke, yurtdışında okumak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenek. Sadece eğitim kalitesi için değil, aynı zamanda inanılmaz bir deneyim için.

Yurtdışında okumak için en iyi kursların bir listesini yaptık.

 1. Eğer denizi bizim kadar seviyorsanız, kesinlikle “Tropikal Deniz Biyolojisi” duyularınızı büyüleyecektir. Bu ders, oşinografi, deniz jeolojisi, deniz ekolojisi ve biyoloji kavramlarını tanıtır. Ekosistemlerin yönetimi ve korunumu hakkında bilgi edineceksiniz.
 2. Kültürün insan davranışı üzerindeki etkisine sahip olanlar için dikkatinizi çekecek muhteşem bir kurs var. “Kültürel Psikoloji”, öğrencilere psikoloji alanını tanıtır. Benlik kavramındaki kültürel faktörler, cinsiyet rolleri, motivasyon, biliş, duygular, ilişkiler ve sosyal değerler gibi konulara odaklanacağız.
 3. Sanatın Temelleri, en sevdiğimiz derslerden biridir. Eserdeki biçim ve içerik çeşitliliğini vurgulamaktadır. Deneyimin olumlu ve akılda kalıcı olacağını garanti ediyoruz.
 4. Çevremiz hakkında kesinlikle endişelenmeliyiz. VERITAS , öğrencilerin ekosistemleri, popülasyon düzenlerini ve dinamiklerini, kaynakların kullanımı ve kötüye kullanımını, popülasyonu ve çevre kalitesini inceleyecekleri bir ders sunar. Bu ders temel çevre sorunlarına ve modern toplumun karşılaştığı sorunlara bir giriş niteliğindedir.
 5. İspanyolcalarını geliştirmek isteyen öğrenciler için bol miktarda kurs vardır. Örneğin; Sağlık meslekleri için temel İspanyolca. Bu kurs, İspanyolca konuşan hastalarla etkileşimde bulunmak ve görüşmek için gerekli araçlarla önceden İspanyolca deneyimi olmayan sağlık uzmanlarına sunmak için tasarlanmıştır.

Ayrıca uluslararası iş programlarında vurgu yapan İspanyolca kurslarımız var.

“Göç, sosyalleşme ve küresel değişim”, öğrencilere uluslararası insan göçünün teorilerini ve pratiklerini, tarih boyunca mevcut olsa da, bugünün dünyasında özel bir vurgu yapan bir fenomen olarak tanıtan bir derstir.

Bu kurslardan herhangi biriyle ilgileniyorsanız, size daha fazla bilgi vermeyi ve VERITAS tüm faydalarını anlatmayı seveceğiz.Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Konumlar

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

sorular