Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Tanıtım

VERITAS

 • 10000'den Fazla Memnun Öğrenci
 • Aralarından Seçebileceğiniz 60'tan Fazla İngilizce Dersi Seçmeli Dersi
 • 15 Çalışma Alanından birini seçin
 • Ortalama ABD Öğreniminden% 60'a varan Tasarruf

Neden VERITAS

Son 25 yıldır, dünya çapında binlerce öğrenci VERITAS Yurtdışı Eğitim deneyiminin muhteşem benzersizliğinin tadını çıkardı. Akademisyenler ve kültürel deneyim arasında mükemmel bir karışım, dünyadaki biyolojik çeşitliliğin en fazla olduğu ülkelerden birinde kuruludur. Deneyim:

 • Eşsiz Kültürel Daldırma
 • Sürdürülebilirlik

En İyi Kosta Rika Yurtdışında Eğitim Kursları

Kosta Rika tamamen zengin bitki ve hayvan türleriyle doludur. Dağlar, nehirler ve plajlarla çevrili yaşıyoruz. Gerçekten cennet gibi bir destinasyon.

Bu ülke yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Sadece eğitim kalitesi için değil, aynı zamanda muhteşem deneyim için de.

Yurtdışında okumak için en iyi kursların bir listesini yaptık.

 1. Saha çalışmasından hoşlanıyorsanız, “Tropikal Deniz Biyolojisi” Saha kursumuzdan kesinlikle keyif alacaksınız. Bu ders oşinografi, deniz jeolojisi, deniz ekolojisi ve biyoloji kavramlarını tanıtmaktadır. Ekosistemlerin yönetimi ve korunması hakkında bilgi edineceksiniz.
 2. Kült fantastik davranışların etkisine kapılanlar için ilginizi çekecek muhteşem bir parkur var. “Kültürel Psikoloji”, öğrencilere alanı tanıtıyor. Benlik kavramındaki kültürel faktörler, cinsiyet rolleri, motivasyon, biliş, duygular, ilişkiler ve sosyal değerler gibi konulara odaklanacağız.
 3. Sanatın Temelleri, en sevdiğimiz derslerden biridir. Eserdeki biçim ve içerik çeşitliliğini vurgulamaktadır. Deneyimin olumlu ve akılda kalıcı olacağını garanti ediyoruz.
 4. Çevremiz konusunda endişe duymalıyız. VERITAS ekosistemleri, nüfus kalıplarını ve dinamiklerini, kaynakların kullanımı ve yanlış kullanımını, nüfusu ve çevresel nitelikleri inceleyecek ve modern toplumun karşı karşıya olduğu başlıca çevre sorunlarına ve etkilerine bilimsel açıdan giriş niteliğinde bir ders sunmaktadır.
 5. İspanyolcasını geliştirmek isteyen öğrenciler için çok sayıda kurs mevcuttur. Örneğin sağlık meslekleri için Temel İspanyolca. Bu kurs, daha önce herhangi bir İspanyolca deneyimi olmayan sağlık profesyonellerine, İspanyolca konuşan hastalarla etkileşim kurmak ve onlarla görüşmek için gerekli araçları sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ayrıca uluslararası işletme programlarını vurgulayan İspanyolca kurslarımız da vardır: Girişimcilik ve Tasarım Odaklı Düşünce, Döngüsel Ekonomi, Uluslararası İşletme, Yaratıcı Liderlik, Uluslararası Pazarlama, Kültürlerarası İletişim, Proje Yönetimi ve daha fazlası.

“Göç, sosyalleşme ve küresel değişim”, tarih boyunca varlığını sürdüren, günümüz dünyasında da ayrı bir öneme sahip olan uluslararası insan göçüne ilişkin teori ve uygulamaları öğrencilere tanıtan bir derstir.

Bu kurslardan herhangi biriyle ilgileniyorsanız, size daha fazla bilgi vermeyi ve LCI VERITAS eğitim almanın tüm faydalarını anlatmayı çok isteriz.

Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Konumlar

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

sorular